Nejlepší ženy světa ve videu od Monster Energy – Snowcats

Jak to vypadá když se sejdou nejlepší ženy světa a dají si společnou session? Třeba nějak takto! Polety v neskutečném stylu, kreativitě, pohodě a jak jinak než za slunečného a jasného počasíčka v Sierra-at-Tahoe resortu v Kalifornii.

Monster Energy neumí míchat jen sladké nápoje, ale troufá si i na čistě dámský koktejl v podobě videa „Snowcats“. To si takhle vezmou nejlepší stavitelé snowparků (The Stomping Grounds), top snb kameramany (Gimbal god nebo Mr Skin) a fotografy (Josh Bishop, Dasha Nosava). Na pomoc si pozvou kapacity z pánského snowboardingu - Sage Kotsenburga nebo Zaka Hala a přihodí od nejlepších jezdkyň světa různá koření a dochucovadla v podobě stylových a kreativních triků. Když si to pak vychutnáváte na svém přijímači ve full HD a volume hodíte doprava, tak se najednou můžete nad takovýmto počinem rozplývat nádherou a neskutečnou pohodou. Hned by si člověk vzal lehátko od Monster Energy, nechal na sebe působit kalifornské slunce a užíval si pohled na tuto parádu živě.

Tak konec zbytečných keců, užijte si video!

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!

Nahlédnutí na Mammoth mountain v rámci akce Red Bull Recharged

Internet poslední dobou zaplavila salva videí a fotek z Kalifornie. Konkrétně z Mammoth mountain, kde proběhla akce od Red Bullu jménem Recharged, kterou má na starosti Mark McMorris a Ben Ferguson. A o co jednalo?