NEVER TOO LATE Diary #02 | January streets in CZ/SK

Jak už si asi někteří z vás všimli, letos společně s Inmove Films natáčíme po delší době snowboardový film s českými a slovenskými ridery s názvem NEVER TOO LATE. Jak natáčení probíhalo začátkem sezóny se můžete mrknout v druhém dílu našich "Diaries"...

Od začátku roku 2017 jsme natáčeli skoro každý den a snažili se maximálně využít nadílky sněhu, která přišla do Česka i Slovenska po Novém roce. Tady vám servírujeme jen malou ukázku toho, co se nám podařilo během první části zimy natočit s jezdci jako Roman Dlauhý, Jakub Šimůnek, Dušan Kříž, Dan Porkert, Darek Bergmann, Lukáš Bendák nebo Štěpán Rokos na českých i slovenských streetech. Nečekejte, že vám ukážeme největší bomby, protože vás chceme udržet v napětí a natěšení na konečnou verzi filmu, který vyjde na podzim 2017.Všem moc děkujeme za podporu a už brzy se budete moci na projektu podílet i osobně, a to přes crowdfundingovou kampaň na serveru HitHit. Mezitím nám držte palce ať záběrů přibývá co nejvíce!
Děkujeme, NVRTLT crew.

Kamera: Filip Jäschke, Martin Kolařík
Edit: Filip Jäschke

Další zajímavé články

Na ledovci Kaunertal vyroste nejdelší evropský park o délce 2km

Z Rakouská k nám dorazila nová zpráva, že na ledovci Kaunertal má letos na jaře vyrůst nejdelší evropská snowparková lajna #NATURERUN o neskutečné délce celých dvou kilometrů. Pojďme se teď společně podívat na předběžnou animaci tohohle evropského unikátu a přiblížit si celkový setup snowparku.

Report: Snickers Europa Cup & MČR v rámci SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019

O minulém víkendu proběhl v Peci pod Sněžkou Snickers Europa Cup 2019 a následně Mistrovství ČR v podobně posledního závodu Snowboard Zezula Tour 2019. Po prvních dvou závodech ve Vítkovicích a Deštném v Orlických horách, se tak závodní dění přesunulo do Pece pod Sněžkou.

Mentally Sound - Feat. Scotty Lago

Nový díl ze série plné elektro hudby a solidního snowparkového ježdění je venku. Za sérií videí Mentally Sound stojí Asher Humphreys a Sy Moran, ke kterým se tentokrát přidá legenda Scotty Lago a klucí vám společně naservírují stylovou nálož pořádného snowboardingu.