NEVER TOO LATE Diary #02 | January streets in CZ/SK

Jak už si asi někteří z vás všimli, letos společně s Inmove Films natáčíme po delší době snowboardový film s českými a slovenskými ridery s názvem NEVER TOO LATE. Jak natáčení probíhalo začátkem sezóny se můžete mrknout v druhém dílu našich "Diaries"...

Od začátku roku 2017 jsme natáčeli skoro každý den a snažili se maximálně využít nadílky sněhu, která přišla do Česka i Slovenska po Novém roce. Tady vám servírujeme jen malou ukázku toho, co se nám podařilo během první části zimy natočit s jezdci jako Roman Dlauhý, Jakub Šimůnek, Dušan Kříž, Dan Porkert, Darek Bergmann, Lukáš Bendák nebo Štěpán Rokos na českých i slovenských streetech. Nečekejte, že vám ukážeme největší bomby, protože vás chceme udržet v napětí a natěšení na konečnou verzi filmu, který vyjde na podzim 2017.Všem moc děkujeme za podporu a už brzy se budete moci na projektu podílet i osobně, a to přes crowdfundingovou kampaň na serveru HitHit. Mezitím nám držte palce ať záběrů přibývá co nejvíce!
Děkujeme, NVRTLT crew.

Kamera: Filip Jäschke, Martin Kolařík
Edit: Filip Jäschke

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.