NEVER TOO LATE MOVIE - official trailer

Dnes vám s radostí přinášíme oficiální trailer k našemu filmovému projektu NEVER TOO LATE MOVIE, který budete moci vidět už 28. října v Praze. Vychutnejte si ho a těšte se na velkolepou premiérovou tour!

Freeride.czInmove Films uvádí oficiální trailer k česko-​slovenskému snowboardovému filmu NEVER TOO LATE MOVIE. Jak většina z vás ví, tenhle projekt byl realizován nejen díky našim sponzorům, ale také díky přibližně 450 lidem, kteří nás podpořili skrz crowdfundingovou kampaň na Hithitu. Ještě jednou za to moc děkujeme! Teď už si ale nastavte největší rozlišení, volume na max, full screen a užívejte prvních pár záběrů z filmu! Premiérová tour startuje v sobotu 28. října v Praze na Výstavišti Holešovice, termíny dalších premiér najdete pod playerem.

Hlavní kamera /​ edit: Filip Jäschke (Inmove Films)
Produkce: Martin Večerka (Freeride.cz)
Riders: Roman Dlauhý, Dušan Kříž, Petr Horák, Štěpán Rokos, Lukáš Bendák, Dan Porkert, Ondřej Porkert, Miki Pajer, Honza Nečas, Jakub Šimůnek, Venca Kutil, Ondra Bauer, Darek Bergmann, Petr Marčík
Hudba: Royal Deluxe - I'm a Wanted Man (Position Music) 

Partneři premiérové tour:
Samosebou.cz,  Jack Daniel's, Excelent

Další zajímavé články

Zeb Powell se kroutí do včech směrů v novém videu E.A.S.T

Koukněte na nový edit z východního pobřeží USA, ve kterém se vám představí talentovaný Zeb Powell. Tohoto mladého snowboardistu můžete v poslední době vidět víc a víc a zcela jistě za to může jeho nezvyklý styl kroucení triků. No přesvědčte se sami.

Michi Schatz a jeho solidní remix part z letošní Sane Spring Break Session

Lokál z Innsbrucku Michi Schatz sice není zrovna vzrůstem největší, ale triky dokáže odpálit dost vysoko. Podívejte se na jeho poslední edit z rakouského snowparku v resortu Nordkette. Ve videu se objeví i riders jako Max Glatzl, Peter Walchhofer, Steve Grumser a Sparrow Knox.

Luxusní edit z Audi Nines 2019

Je tady mixtape z letošního neskutečného ročníku Audi Nines v rakouském resortu Sölden, který má na svědomí Theo Acworth. Pohodlně se tak usaďte a užijte si tuhle neuvěřitelnou show!