NEVER TOO LATE MOVIE - official trailer

Dnes vám s radostí přinášíme oficiální trailer k našemu filmovému projektu NEVER TOO LATE MOVIE, který budete moci vidět už 28. října v Praze. Vychutnejte si ho a těšte se na velkolepou premiérovou tour!

Freeride.czInmove Films uvádí oficiální trailer k česko-​slovenskému snowboardovému filmu NEVER TOO LATE MOVIE. Jak většina z vás ví, tenhle projekt byl realizován nejen díky našim sponzorům, ale také díky přibližně 450 lidem, kteří nás podpořili skrz crowdfundingovou kampaň na Hithitu. Ještě jednou za to moc děkujeme! Teď už si ale nastavte největší rozlišení, volume na max, full screen a užívejte prvních pár záběrů z filmu! Premiérová tour startuje v sobotu 28. října v Praze na Výstavišti Holešovice, termíny dalších premiér najdete pod playerem.

Hlavní kamera /​ edit: Filip Jäschke (Inmove Films)
Produkce: Martin Večerka (Freeride.cz)
Riders: Roman Dlauhý, Dušan Kříž, Petr Horák, Štěpán Rokos, Lukáš Bendák, Dan Porkert, Ondřej Porkert, Miki Pajer, Honza Nečas, Jakub Šimůnek, Venca Kutil, Ondra Bauer, Darek Bergmann, Petr Marčík
Hudba: Royal Deluxe - I'm a Wanted Man (Position Music) 

Partneři premiérové tour:
Samosebou.cz,  Jack Daniel's, Excelent

Další zajímavé články

Nové přírůstky v Buyer's Guide 2019 - DC a Gravity

Nepolevujeme v přidávání dalších produktů do nejrozsáhlejšího přehledu snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019 a dnes pro vás máme informaci o nových značkách, které posílily letošní ročník.

Co se stalo a co bude s Freestyle Kolbenkou?

V pátek 9. listopadu zasáhl areál pražského trampolínového a tréninkového centra Freestyle Kolbenka ničivý požár, který způsobil kompletní devastaci celé haly včetně veškerého vybavení. Po zjištění situace se veřejnost včetně nás začala ptát, jak k požáru došlo a kdo je za něj případně zodpovědný. Pravděpodobnost, že by šlo o nehodu či náhodu je totiž v uzamčené hale dost nízká. V článku vám teď přinášíme objektivní souhrn dostupných informací.

Sencor podporuje českou freestylovou scénu

Již několik sezón můžete na freestyle scéně sledovat výrobce akčních kamerek Sencor, která do tohoto segmentu slušně šlape již několik posledních let. Záměrem této značky je přirozeně stále se zlepšující technologický vývoj a inovace, zvyšování objemu prodejů a tímto snižování koncových cen, ale také chuť část financí z prodejů vracet zpět na freestyle scénu. A jakou formou probíhá zmiňovaná podpora scény se dočtete právě v tomto článku.