Nidecker - kvalita ze Švýcarska!

Rádi bychom vám představili značku Nidecker, která je letos poprvé v nabídce českého distributora Snowboard Zezula a nově za ni jezdí i naše Šárka Pančochová. Tato švýcarská firma je jednou z originálních značek, která je na trhu od počátku snowboardingu!

Zkus jedny z nejlépe testovaných snowboardů

Nidecker team jsou sami snowboardisté, kteří snowboarding milují a vytváří snowboardy pro ty nejnáročnější. Produkty vyrábí ve vlastních továrnách, které najdete přímo v srdci Švýcarska, takže produkty můžou být ihned testovány přímo ve švýcarských Alpách. Díky všem těmto podmínkám a spolupráci s teamem riderů jsou snowboardy Nidecker jedny z nejlépe testovaných snowboardů na světě. A hlavně, jak je známo, švýcaři jsou svými kvalitními produkty proslulí, takže si můžete být jisti, že vám to na svahu pošlape pojede jak hodinky!

Že není Nidecker jenom o kvalitním technickém zpracování, dokazuje mimojiné letošní kolaborace s umělcem Marcem Ninghettem, který vytvořil design hned dvoum kráskám - AreaEscape, které obě nalezneš v naší nabídce.

Designy desek od slavného umělce

Marc Ninghetto je uznávaný umělecký fotograf se zaměřením na módu a hodinkový průmysl. Slavný se stal především díky své skvělé pověsti, tvrdé práci a originálnímu stylu a technice. Ve své práci se lišácky zaměřuje na smysluplné a krásné ženy. Svá díla potom dále různě vrství a kombinuje s dalšími objekty, ať už digitálně nebo ručně, používá silnou typografii. Svou techniku sám pojmenoval "digitální vzorkování".

Aktuální kolekci najdete jak přímo na stránkách Snowboard Zezula, tak i v přehledu vybavení Freeride.cz Buyer´s Guide 2018.

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.