Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Počin jménem ESCAPISM se točí kolem myšlenky, že snowboarding dokáže navodit totálně klidnou mysl. Ochutnej trochu téhle vnitřní pohody a naber inspiraci, co všechno se dá zažít s novými všestrannými all-mountain prkny Nidecker ze série Escape.

Sebby K, Lewis Sonvico, Tim Humphreys a nová hvězda týmu Liam Rivera vám ukáží, jak se správně uniká z reality!

Současně s novým videem přináší Nidecker i novinku v podobě prvního splitboardu této značky vůbec, který se rovnou stává i letošním splitem číslo jedna podle magazínu Whitelines a my nemůžeme víc než souhlasit. Tohle rozpůlené prkno vás totiž za velice přívětivou cenovku dostane za vámi dosud poznané hranice snowboardingu.

Splitboard Nidecker Escape si můžete pořídit na e-shopu Snowboard Zezula. Stejně tak, produkty najdete i na prodejně v Brně, kde vám s výběrem pomůže zkušený tým!

Snowboard Nidecker Escape

All-mountain snowboard Escape od Nidecker je ideální pro pohodový den na horách. Tato deska je inspirována vysoce výkonnými modely značky Nidecker, ale nabízí jemnější a pohodlnější jízdu. Poskytuje optimální tlumení vibrací a má skvělou torzní konzistenci díky Triax Plus laminaci. Vyztužení karbonovými vlákny Pop Carbon ti dopřeje tak akorát popu, aby sis mohl užívat jízdu na sjezdovce, ale i v parku.

Snowboard Nidecker Escape Plus

Našlapaný all-mountain snowboard Escape Plus od Nidecker je upgradovaný starší bratr univerzálního prkna Escape. Díky přidaným vláknum Pop Carbon Plus má deska ještě reaktivnější pop, skvělou odezvu a vysokou míru absorpce vibrací. S Escape Plus si užiješ hravou a rychlou jízdu na ranní sjezdovce, nebo si parádně zablbneš v parku. Lehké jádro MasterCore kombinuje nejlepší vlastnosti více druhů dřevin a spolu s odolnou skluznicí N-7000 a Triax Plus laminací si dopřeješ perfektní mix jistoty a hravosti.

Splitboard Nidecker Escape

Konečně si můžeš užít první splitboard z dílny Nidecker. Vychází ze všestranného a výkonného snowboardového modelu Escape a sdílí s ním všechny jeho nejlepší vlastnosti, včetně hybridního prohnutí Camrock. Pro tento split tak nebude problém proplout prašanem, ani vybrat ostré zatáčky. Je obohacen karbonovou výztuhou Pop Carbon a topsheetem Absorbnid, díky čemuž je hravější, reaktivnější a tlumí nežádoucí vibrace. Dopřeje ti tak jistou a zábavnou jízdu v jakémkoli terénu. Lehké jádro oceníš především při stoupání a na zámky Karakoram se budeš moci spolehnout při sjezdu.

Uniká z reality

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

V Alpbachu se testovaly novinky na rok 23/24 v rámci akce SHOPS 1st TRY

Akce pro snowboardové nadšence Shops 1st try se po covidové pauze opět odehrála v tyrolském středisku Alpbach. My jsme byli na místě a testovali snowboardové vybavení ostošest. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na místě vypadalo!

Rozhovor: Zoltán Strcuľa o životě a snowboardingu v zahraničí

Slovenský rider Zoltán Strcuľa si poslední roky užívá život a snowboarding v zahraničí, který dokáže velice zajímavě skloubit se svou prací. Celkově jsme se Zoltánem probrali pár zajímavých témat ze všech oblastí a padlo slovo i na téma partnerství a nomádského života. Tak si užijte tohle počteníčko a brzy přineseme i další rozhovory z naší scény.

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.