Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Počin jménem ESCAPISM se točí kolem myšlenky, že snowboarding dokáže navodit totálně klidnou mysl. Ochutnej trochu téhle vnitřní pohody a naber inspiraci, co všechno se dá zažít s novými všestrannými all-mountain prkny Nidecker ze série Escape.

Sebby K, Lewis Sonvico, Tim Humphreys a nová hvězda týmu Liam Rivera vám ukáží, jak se správně uniká z reality!

Současně s novým videem přináší Nidecker i novinku v podobě prvního splitboardu této značky vůbec, který se rovnou stává i letošním splitem číslo jedna podle magazínu Whitelines a my nemůžeme víc než souhlasit. Tohle rozpůlené prkno vás totiž za velice přívětivou cenovku dostane za vámi dosud poznané hranice snowboardingu.

Splitboard Nidecker Escape si můžete pořídit na e-shopu Snowboard Zezula. Stejně tak, produkty najdete i na prodejně v Brně, kde vám s výběrem pomůže zkušený tým!

Snowboard Nidecker Escape

All-mountain snowboard Escape od Nidecker je ideální pro pohodový den na horách. Tato deska je inspirována vysoce výkonnými modely značky Nidecker, ale nabízí jemnější a pohodlnější jízdu. Poskytuje optimální tlumení vibrací a má skvělou torzní konzistenci díky Triax Plus laminaci. Vyztužení karbonovými vlákny Pop Carbon ti dopřeje tak akorát popu, aby sis mohl užívat jízdu na sjezdovce, ale i v parku.

Snowboard Nidecker Escape Plus

Našlapaný all-mountain snowboard Escape Plus od Nidecker je upgradovaný starší bratr univerzálního prkna Escape. Díky přidaným vláknum Pop Carbon Plus má deska ještě reaktivnější pop, skvělou odezvu a vysokou míru absorpce vibrací. S Escape Plus si užiješ hravou a rychlou jízdu na ranní sjezdovce, nebo si parádně zablbneš v parku. Lehké jádro MasterCore kombinuje nejlepší vlastnosti více druhů dřevin a spolu s odolnou skluznicí N-7000 a Triax Plus laminací si dopřeješ perfektní mix jistoty a hravosti.

Splitboard Nidecker Escape

Konečně si můžeš užít první splitboard z dílny Nidecker. Vychází ze všestranného a výkonného snowboardového modelu Escape a sdílí s ním všechny jeho nejlepší vlastnosti, včetně hybridního prohnutí Camrock. Pro tento split tak nebude problém proplout prašanem, ani vybrat ostré zatáčky. Je obohacen karbonovou výztuhou Pop Carbon a topsheetem Absorbnid, díky čemuž je hravější, reaktivnější a tlumí nežádoucí vibrace. Dopřeje ti tak jistou a zábavnou jízdu v jakémkoli terénu. Lehké jádro oceníš především při stoupání a na zámky Karakoram se budeš moci spolehnout při sjezdu.

Uniká z reality

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!