Northwave tým přináší další video z ježdění v čechách

Nedávno jsme tu zveřejnili video od Drake týmu, jak zavítali k Wénovi do parku a na místní street spoty. Dnes tu máme podobné video, opět od Wény a spotů z okolí. Jedná se o epizodu z jejich společného ježdění a sbírání materiálů do RustyToothbrush movie. Pojď se podívat na prvotřídní snowboarding, rozhovory s aktéry a na naše místní snb světové skvosty!

Je obecně známo, že světové produkce mají v oblibě města v okolí Jizerských hor. Nespočet street spotů na km² zařazují tuto oblast mezi mekky streetového ježdění. Není divu, že se čas od časů v těchto končinách někdo objeví. A ještě k tomu, když si teď Wéna Kutil postavil na zahradě backyard snowpark, který je světový unikát sám o sobě. Můžeme od této doby očekávat v čechách mnohem více a více světových jezdců? No uvidíme! Snad jo..

Početná parta složena z Alexe Stearta, Aja Lawona, bratrů Simpsonových Jaka a Joea, dam Veroniqi Hanssen, Seleny Sanchez a Sophie Schroll strávila v čechách týden. Za tu dobu stihli natočit dostatek materiálu pro tým movie Drake, Northwave a Rusty Thoothbrush movie, které je momentálně na movie premiere tour a brzy se na něj můžeme těšit i u našich obrazovek. Dost bylo keců, pojď si dát tohle video! 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!