Northwave tým přináší další video z ježdění v čechách

Nedávno jsme tu zveřejnili video od Drake týmu, jak zavítali k Wénovi do parku a na místní street spoty. Dnes tu máme podobné video, opět od Wény a spotů z okolí. Jedná se o epizodu z jejich společného ježdění a sbírání materiálů do RustyToothbrush movie. Pojď se podívat na prvotřídní snowboarding, rozhovory s aktéry a na naše místní snb světové skvosty!

Je obecně známo, že světové produkce mají v oblibě města v okolí Jizerských hor. Nespočet street spotů na km² zařazují tuto oblast mezi mekky streetového ježdění. Není divu, že se čas od časů v těchto končinách někdo objeví. A ještě k tomu, když si teď Wéna Kutil postavil na zahradě backyard snowpark, který je světový unikát sám o sobě. Můžeme od této doby očekávat v čechách mnohem více a více světových jezdců? No uvidíme! Snad jo..

Početná parta složena z Alexe Stearta, Aja Lawona, bratrů Simpsonových Jaka a Joea, dam Veroniqi Hanssen, Seleny Sanchez a Sophie Schroll strávila v čechách týden. Za tu dobu stihli natočit dostatek materiálu pro tým movie Drake, Northwave a Rusty Thoothbrush movie, které je momentálně na movie premiere tour a brzy se na něj můžeme těšit i u našich obrazovek. Dost bylo keců, pojď si dát tohle video! 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!

Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.