Northwave tým přináší další video z ježdění v čechách

Nedávno jsme tu zveřejnili video od Drake týmu, jak zavítali k Wénovi do parku a na místní street spoty. Dnes tu máme podobné video, opět od Wény a spotů z okolí. Jedná se o epizodu z jejich společného ježdění a sbírání materiálů do RustyToothbrush movie. Pojď se podívat na prvotřídní snowboarding, rozhovory s aktéry a na naše místní snb světové skvosty!

Je obecně známo, že světové produkce mají v oblibě města v okolí Jizerských hor. Nespočet street spotů na km² zařazují tuto oblast mezi mekky streetového ježdění. Není divu, že se čas od časů v těchto končinách někdo objeví. A ještě k tomu, když si teď Wéna Kutil postavil na zahradě backyard snowpark, který je světový unikát sám o sobě. Můžeme od této doby očekávat v čechách mnohem více a více světových jezdců? No uvidíme! Snad jo..

Početná parta složena z Alexe Stearta, Aja Lawona, bratrů Simpsonových Jaka a Joea, dam Veroniqi Hanssen, Seleny Sanchez a Sophie Schroll strávila v čechách týden. Za tu dobu stihli natočit dostatek materiálu pro tým movie Drake, Northwave a Rusty Thoothbrush movie, které je momentálně na movie premiere tour a brzy se na něj můžeme těšit i u našich obrazovek. Dost bylo keců, pojď si dát tohle video! 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.