Northwave tým přináší další video z ježdění v čechách

Nedávno jsme tu zveřejnili video od Drake týmu, jak zavítali k Wénovi do parku a na místní street spoty. Dnes tu máme podobné video, opět od Wény a spotů z okolí. Jedná se o epizodu z jejich společného ježdění a sbírání materiálů do RustyToothbrush movie. Pojď se podívat na prvotřídní snowboarding, rozhovory s aktéry a na naše místní snb světové skvosty!

Je obecně známo, že světové produkce mají v oblibě města v okolí Jizerských hor. Nespočet street spotů na km² zařazují tuto oblast mezi mekky streetového ježdění. Není divu, že se čas od časů v těchto končinách někdo objeví. A ještě k tomu, když si teď Wéna Kutil postavil na zahradě backyard snowpark, který je světový unikát sám o sobě. Můžeme od této doby očekávat v čechách mnohem více a více světových jezdců? No uvidíme! Snad jo..

Početná parta složena z Alexe Stearta, Aja Lawona, bratrů Simpsonových Jaka a Joea, dam Veroniqi Hanssen, Seleny Sanchez a Sophie Schroll strávila v čechách týden. Za tu dobu stihli natočit dostatek materiálu pro tým movie Drake, Northwave a Rusty Thoothbrush movie, které je momentálně na movie premiere tour a brzy se na něj můžeme těšit i u našich obrazovek. Dost bylo keců, pojď si dát tohle video! 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!

Report z jubilejního 10. ročníku Wéna’s backyard jamu

Wéna Kutil už od roku 2013 dělá na své zahradě DIY závody. Za dobu existence těchto závodu se už dělo spoustu věcí. Proskakovalo se skrz stromy, gapovala se cesta, skákalo se na střechu stodoly nebo se lítalo na obřím corneru. Dnes už má Wéna na své zahradě opravdový snowpark a funkční vlek a tak letošní závod měl charakter spíše “big airu”. Na místě se sešla početná partička z čech i ze zahraničí. Dost bylo keců, pojď si dát tento report, který máme přímo od Wény.