Nová láskyplná kolaborace Lucas Beaufort x Horsefeathers

Značka Horsefeathers je tady s novou speciální kolekcí, na které spojila síly s francouzským umělcem, snílkem a milovníkem skateboardingu a snowboardingu Lucasem Beaufortem. Lucas sice nakreslil svůj první výtvor až ve 27 letech, ale u kreslení už zůstal a my se proto teď můžeme těšit z téhle nové kolaborace plné lásky a společného soužití.

Lucas Beaufort x Horsefeathers kolekce

Tento francouzský umělec, který pochází z Cannes a jeho doménou je tzv. Doodle styl, tedy „čmárání“, patří ke světové špičce ve svém oboru.

Mými vzory jsou lidé, se kterými se každodenně potkávám. Ti utvářejí můj život a mou osobnost. Myslím, že malovaní je takovým mým spojením se světem.
Lucas Beaufort
Malování beru jako mé propojení s tím, co miluju. Miluju skateboarding a snowboarding, tak jsem postavil most, abych to mohl propojit.
Lucas Beaufort
Teď už k samotné kolekci, ta se skládá z trika s dlouhým rukávem, trika s krátkým rukávem, boxerek, nákrčníku a termo ponožek. Lucase při tvorbě malůvek k této kolaboraci inspirovala především láska a společné soužití.
Zůstaňte sami sebou a žijte životy, které chcete!
Lucas Beaufort

K nové kolekci vznikl i zajímavý rozhovor se samotným Lucasem, který najdete zde.
Celou kolekci z kolaborace Lucas Beaufort x Horsefeathers najdete zde.

#lucasbeaufort
#horsefeathers

Publikoval

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

VIDEO: Miki Pajer & Roman Dlauhý na Kaunertal Openingu 2019

Letošní Kaunertal Opening byl na českou účast opět bohatej! Zajezdit si do tohohle super #NatureRun parku dorazilo i český Burton duo Roman Dlauhý a Miki Pajer. Mrkejte na jejich edit!

Snowboardový kemp pod vedením Šárky Pančochové a Cheryl Maas

Šárku Pančochovou vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám představit chtěli, je její snowboardový kemp. Kemp se Šárkou Pančochovou, několikanásobnou Olympijskou účastnicí a její kámoškou Cheryl Maas, které vás vezmou na neuvěřitelné dobrodružství do švýcarských alp. Těete se na čerstvý sníh, snowpark, zimní dobrodružství, kterým vás holky provedou a pomůžou vám zlepšit vaše snowboardové dovednosti.

Burton Launch Party proběhne 24.10.2019 v pražském Burton Store!

Příští týden ve čtvrtek 24.10.2019 proběhne v pražském Burton Store ve Vodičkově ulici Burton Launch Party, která představí novou kolekci a symbolicky odstartuje novou snowboardovou sezónu!