Nová láskyplná kolaborace Lucas Beaufort x Horsefeathers

Značka Horsefeathers je tady s novou speciální kolekcí, na které spojila síly s francouzským umělcem, snílkem a milovníkem skateboardingu a snowboardingu Lucasem Beaufortem. Lucas sice nakreslil svůj první výtvor až ve 27 letech, ale u kreslení už zůstal a my se proto teď můžeme těšit z téhle nové kolaborace plné lásky a společného soužití.

Lucas Beaufort x Horsefeathers kolekce

Tento francouzský umělec, který pochází z Cannes a jeho doménou je tzv. Doodle styl, tedy „čmárání“, patří ke světové špičce ve svém oboru.

Mými vzory jsou lidé, se kterými se každodenně potkávám. Ti utvářejí můj život a mou osobnost. Myslím, že malovaní je takovým mým spojením se světem.
Lucas Beaufort
Malování beru jako mé propojení s tím, co miluju. Miluju skateboarding a snowboarding, tak jsem postavil most, abych to mohl propojit.
Lucas Beaufort
Teď už k samotné kolekci, ta se skládá z trika s dlouhým rukávem, trika s krátkým rukávem, boxerek, nákrčníku a termo ponožek. Lucase při tvorbě malůvek k této kolaboraci inspirovala především láska a společné soužití.
Zůstaňte sami sebou a žijte životy, které chcete!
Lucas Beaufort

K nové kolekci vznikl i zajímavý rozhovor se samotným Lucasem, který najdete zde.
Celou kolekci z kolaborace Lucas Beaufort x Horsefeathers najdete zde.

#lucasbeaufort
#horsefeathers

Publikoval

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.