Nová láskyplná kolaborace Lucas Beaufort x Horsefeathers

Značka Horsefeathers je tady s novou speciální kolekcí, na které spojila síly s francouzským umělcem, snílkem a milovníkem skateboardingu a snowboardingu Lucasem Beaufortem. Lucas sice nakreslil svůj první výtvor až ve 27 letech, ale u kreslení už zůstal a my se proto teď můžeme těšit z téhle nové kolaborace plné lásky a společného soužití.

Lucas Beaufort x Horsefeathers kolekce

Tento francouzský umělec, který pochází z Cannes a jeho doménou je tzv. Doodle styl, tedy „čmárání“, patří ke světové špičce ve svém oboru.

Mými vzory jsou lidé, se kterými se každodenně potkávám. Ti utvářejí můj život a mou osobnost. Myslím, že malovaní je takovým mým spojením se světem.
Lucas Beaufort
Malování beru jako mé propojení s tím, co miluju. Miluju skateboarding a snowboarding, tak jsem postavil most, abych to mohl propojit.
Lucas Beaufort
Teď už k samotné kolekci, ta se skládá z trika s dlouhým rukávem, trika s krátkým rukávem, boxerek, nákrčníku a termo ponožek. Lucase při tvorbě malůvek k této kolaboraci inspirovala především láska a společné soužití.
Zůstaňte sami sebou a žijte životy, které chcete!
Lucas Beaufort

K nové kolekci vznikl i zajímavý rozhovor se samotným Lucasem, který najdete zde.
Celou kolekci z kolaborace Lucas Beaufort x Horsefeathers najdete zde.

#lucasbeaufort
#horsefeathers

Publikoval

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.

X Games v Aspenu 2020 už mají první snowboardové medailisty!

V americkém Aspenu už jsou v plném proudu letošní X Games 2020 a svět už zná první dva zlaté medailisty ve snowboardových kategoriích! Pojďte se s námi rychle podívat, kdo letos kraloval snowboardovému Big Airu žen a snowboardové SuperPipe mužů.

Vyraž v březnu na legendární Nitro Camp Rejdice

Od Záji nám do redakce dorazila pozvánka na legendární Nitro Camp Rejdice, kterým prošla snad celá česká snowboardová scéna. O tom, že legendární bude i tenhle ročník není pochyb, protože na vyladěný park dohlédne sám Zája a o coaching se postará nabitá parta! Více info přímo od Záji níže.