Nové full movie od Nitro Snowboards „OFFLINE“ je online

Nitro Snowboards si na svých filmech dávají fakt záležet a výjimkou není ani nejnovější kousek s názvem „Offline“. Právě dnes 4.11.2019 je totiž světová online premiéra tohoto nového snowboardového filmu, za kterým stojí jediná myšlenka a to zahodit každodenní povinnosti a jít si pořádně zajezdit s kámošema. Jezdci této legendární snowboardové firmy při natáčení vyrazili na nejrůznější místa a cestou to vzali třeba i přes street spoty českých měst, zapadlý resort v Kosovu, krásné Lofoty, sousední Rakousko a víceméně projezdili fakt kus světa. Bohužel na samotné video, ale musíte kouknout na Red bull TV.

Odkaz na Red Bull TV, kde najdete celý film „OFFLINE“, přikládáme zde.


Nalaďte se na shlédnutí filmu „Offline“ oficiálním Trailerem.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr TOP pánských freestylových vázání

Mrkněte na náš výběr TOPových vázání, které jsou během letošní zimní sezóny k dostání na našem českém trhu, vyberte si to správné pro vás a buďte ve snowparku pořádně trendy! Na své si určitě přijdou, jak příznivci jednoduchých vázek, tak rozhodně i ti, kteří mají rádi pořádné “sci-fi“ designy, haha.

Česká scéna to zabila na streetu ve videu KD HOSTEL

Česká snowboardová scéna není zrovna bohatá na videa plné street snowboardingu. Jednou za čas se u nás, ale objeví fakt kvalitní kousek z ulic a poslední dobou to má vždycky na starost parta okolo malé snb značky KILLDEATH. V jejich novém videu KD HOSTEL to zabíjí sestava ve složení Martin Hřivna, Tomás Císař, Ondra Porkert, Dan Porkert a Darek Bergmann. Celá tahle partička to na streetu dost umí, a proto si můžete být jisti, že uvidíte spoustu pouličních pekel!

Report Opening YOUR PARKu + video a pozvánka na Grill'n'Grind Session

Kluci z Deštné vás zvou na další Grill'n'Grind Session, která proběhne již tento víkend a zároveň vám nastíní, jak proběhl letošní Opening YOUR PARKu a první Grill'n'Grind Session ever.