Nové full movie od Nitro Snowboards „OFFLINE“ je online

Nitro Snowboards si na svých filmech dávají fakt záležet a výjimkou není ani nejnovější kousek s názvem „Offline“. Právě dnes 4.11.2019 je totiž světová online premiéra tohoto nového snowboardového filmu, za kterým stojí jediná myšlenka a to zahodit každodenní povinnosti a jít si pořádně zajezdit s kámošema. Jezdci této legendární snowboardové firmy při natáčení vyrazili na nejrůznější místa a cestou to vzali třeba i přes street spoty českých měst, zapadlý resort v Kosovu, krásné Lofoty, sousední Rakousko a víceméně projezdili fakt kus světa. Bohužel na samotné video, ale musíte kouknout na Red bull TV.

Odkaz na Red Bull TV, kde najdete celý film „OFFLINE“, přikládáme zde.


Nalaďte se na shlédnutí filmu „Offline“ oficiálním Trailerem.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opustil nás průkopník snowboardingu Jake Burton Carpenter

Snowboardový svět dnes zasáhla velice smutná zpráva a to, že ve věku 65 let bohužel odešel do zasněženého nebe zakladatel snowboardové firmy Burton Snowboards a člověk, který dostal snowboarding mezi lidi Jake Burton Carpenter.

Snowboardista Max Buri se dostal do PRO týmu Salomon - video

Max Buri je švýcarský snowboardista s nenapodobitelným stylem, který už od svého mládí jezdí na prknech Salomon. Na letošní zimu se mu dostalo kvalitní odměny ze strany Salomonu a Max se dostal do PRO TEAMU značky. K celé příležitosti vzniklo video, kde vám Max sdělí jeho pohled na snowboarding a důvod proč se rozhodl skončit se závodní kariérou.

Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.