Nové značky v Buyer's Guide 2019 - Nidecker, Flow, Endeavor

Letošní přehled snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide evidentně funguje a podle sledovanosti ho hojně využíváte. Pro ty z vás, kteří aktuálně shání nové vybavení tu máme další aktuální zprávu, která se týká nových přírůstků. Nyní máte možnost procházet kolekcemi značek Nidecker, Flow a Endeavor.

Přehled snowboardového vybavení Freeride.cz Buyer's Guide 2019 vám aktuálně nabízí kolekce 28 značek v celkovém rozsahu 1851 produktů v 5847 variantách. A stále to není vše. Čeká nás toho ještě hodně. V následujících dnech budou přibývat ještě další a další značky. Dnes si ale představíme ukázky tří nejnovějších značek - Nidecker, FlowEndeavor.

NIDECKER

Značka Nidecker poslední roky neustále sílí a z jejich továren odchází plno kvalitních výrobků. Letošní přehled Buyer's Guide nabízí kolekci snowboardů a bot, které patří k tomu nejlepšímu, co světový trh nabízí. 

FLOW

Druhým brandem, který obohatil náš přehled je stálice na snowboardovém trhu, značka Flow. Ta po spojení právě se švýcarským Nideckerem, nabízí už pouze vázání, ale ve své zajeté top kvalitě. Aktuální nabídku můžete procházet na tomto odkazu. 

ENDEAVOR

Třetí novinkou je kanadská kórová značka Endeavor, za kterou stojí profesionální snowboardista Max Jenke. Pokud máte rádi kvalitní freeridová a all mountain prkna a jednoduché designy v převážně černém provedení, pak je tato značka přesně pro vás. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.

Nostalgický čtvrtek – V. „The Arctic Challenge“

Jak jsem v minulém díle slíbil, tak dnes se podíváme na jednu legendární a velmi ojedinělou snowboardovou akci – The Arctic Challenge.