Ondra a Terka Bauerovi o jejich tripu do švédského Hemavanu

Minulé jaro vyrazila Terka s Ondrou do švédského Hemavanu za Honzou Hurkou, který shapuje místní snowpark. Bauerovic je rodinka tvořivá, a tak nám přináší hromadu fotek a pár slov o tom, jak se na místě měli. Pojď si to s námi a s touhle dvojkou (trojkou) dát!

Ondra Bauer:

Na svazích místní oblasti Kobaset zrovna probíhá tradiční freeride závod, velká zásoba jarního slashe nabízí spoustu možností na pěkný lajny, je nádhernej slunečnej den, já sedím na zemi v dětském koutku místního obchodního centra a synek na mě se smíchem hází barevné gumové koule, vedle se tlemí i plastovej klaun, ten ale jen jen za švédské koruny.

Terka s Erikem chytli zřejmě na letišti nějakej vir, Erik se oklepal po pár dnech, Terku to sundalo na týden, na mě tak zbyl místo freeridu, babysitting.

To bylo to horší z našeho výletu, to dobré bylo, že ten závod jel Honza Hůrka a bral třetí flek, že jsme zajezdili v jako vždycky zábavným parku, kterej tam Jenda už víc jak 10 let staví, ochutnali dobrý jídlo v místních restauracích, potkali kámoše starý, poznali nový, dali fajn split vejlet, cvakli fotky, natočili krátký promo video, ze kterýho měl šéf resortu radost, užili si krásnou jarní švédskou přírodu i všechny atrakce dětskýho koutku.

Reálie místa už tu (na Freeride.cz) byly popsány v minulosti, velký plus je: malé letiště přímo v Hemavanu, snowpark v top shapu, krásná oblast na pohodovou šlapačku na split a příjemný i vostřejší svahy na sjezdy dolů.

Freeride.cz redakce:

Děkujeme Ondrovi, Terce a i Erikovi za tyto krásy. Výlety za podobnými destinacemi u nás moc nevidíme, a tak jsme za toto mega rádi a rádi těmto tripům dáváme prostor. Pokud i ty máš za sebou nějaký snowboardový trip do neobjevené země. Tak nám ho sypej na mail stepan.kosik@freeride.cz a pokud se nám bude výstup líbit, rádi ho u nás zveřejníme! Tak se těšíme…

Zveřejnil

Štěpán Košík
Další články autora

Článek poslal

Ondra Bauer
Další články autora

Další zajímavé články

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

FreerideTV: Pár Rund s Porkert Bros během 38. KTO

Po několika letech vracíme na scénu námi tolik milovaný formát "PÁR RUND"! Tentokrát jsme na Pár Rund vyzvali české "stylmajstry" Porkert Bros jezdící za SNOWBOARD ZEZULA. Kluci tam i přes nevlídné počasí po celý víkend legendárního KTO vyslali totální pekla! KOUKEJ NA TO!

Zoltán Strcuľa vydal streetový video projekt "CLUMSY"!

Náš slovenský brat Zoltán Strcuľa právě pustil do světa jeho skvělý street part z loňské zimy pod názvem "CLUMSY". Mrkni na to a zjisti, že název videa úplně nemluví za své a Zoltán zabil víc než dost! Jsme rádi, že vidíme ridery natáčet kvalitní street party na vlastní pěst!