Ondra a Terka Bauerovi o jejich tripu do švédského Hemavanu

Minulé jaro vyrazila Terka s Ondrou do švédského Hemavanu za Honzou Hurkou, který shapuje místní snowpark. Bauerovic je rodinka tvořivá, a tak nám přináší hromadu fotek a pár slov o tom, jak se na místě měli. Pojď si to s námi a s touhle dvojkou (trojkou) dát!

Ondra Bauer:

Na svazích místní oblasti Kobaset zrovna probíhá tradiční freeride závod, velká zásoba jarního slashe nabízí spoustu možností na pěkný lajny, je nádhernej slunečnej den, já sedím na zemi v dětském koutku místního obchodního centra a synek na mě se smíchem hází barevné gumové koule, vedle se tlemí i plastovej klaun, ten ale jen jen za švédské koruny.

Terka s Erikem chytli zřejmě na letišti nějakej vir, Erik se oklepal po pár dnech, Terku to sundalo na týden, na mě tak zbyl místo freeridu, babysitting.

To bylo to horší z našeho výletu, to dobré bylo, že ten závod jel Honza Hůrka a bral třetí flek, že jsme zajezdili v jako vždycky zábavným parku, kterej tam Jenda už víc jak 10 let staví, ochutnali dobrý jídlo v místních restauracích, potkali kámoše starý, poznali nový, dali fajn split vejlet, cvakli fotky, natočili krátký promo video, ze kterýho měl šéf resortu radost, užili si krásnou jarní švédskou přírodu i všechny atrakce dětskýho koutku.

Reálie místa už tu (na Freeride.cz) byly popsány v minulosti, velký plus je: malé letiště přímo v Hemavanu, snowpark v top shapu, krásná oblast na pohodovou šlapačku na split a příjemný i vostřejší svahy na sjezdy dolů.

Freeride.cz redakce:

Děkujeme Ondrovi, Terce a i Erikovi za tyto krásy. Výlety za podobnými destinacemi u nás moc nevidíme, a tak jsme za toto mega rádi a rádi těmto tripům dáváme prostor. Pokud i ty máš za sebou nějaký snowboardový trip do neobjevené země. Tak nám ho sypej na mail stepan.kosik@freeride.cz a pokud se nám bude výstup líbit, rádi ho u nás zveřejníme! Tak se těšíme…

Zveřejnil

Štěpán Košík
Další články autora

Článek poslal

Ondra Bauer
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!