One Shot: Kuba Hroneš by Přemysl Vida

Opět vám po delší době přinášíme parádní fotečku z českého snowboardového rybníčku. Česká repre před nedávnem vyrazila trénovat do švýcarského Laaxu, odkud Přemysl Vida společně s Kubou Hronešem přivezl tento idylicky vypadající kousek.

Přéma: 

Protáhl se nám den v Laaxu až do západu a potom co Kuba odjel triky pro které jsme přijeli, byl čas na poslední stylovku na rozloučenou.

Vyfoceno na: Canon EOS 5D Mark IV

Ohnisková vzdálenost: 70 mm

Clona: f/5,6

Čas: 1/1000

Instagramový profil Kuba Hroneš: 

Instagramový profil Přemysl Vida: 

Stylovku vyslal

Jakub Hroneš
Další články autora

Blejsknul

Přemysl Vida
Další články autora

Publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!

Report z jubilejního 10. ročníku Wéna’s backyard jamu

Wéna Kutil už od roku 2013 dělá na své zahradě DIY závody. Za dobu existence těchto závodu se už dělo spoustu věcí. Proskakovalo se skrz stromy, gapovala se cesta, skákalo se na střechu stodoly nebo se lítalo na obřím corneru. Dnes už má Wéna na své zahradě opravdový snowpark a funkční vlek a tak letošní závod měl charakter spíše “big airu”. Na místě se sešla početná partička z čech i ze zahraničí. Dost bylo keců, pojď si dát tento report, který máme přímo od Wény.