One Shot: Kuba Hroneš by Přemysl Vida

Opět vám po delší době přinášíme parádní fotečku z českého snowboardového rybníčku. Česká repre před nedávnem vyrazila trénovat do švýcarského Laaxu, odkud Přemysl Vida společně s Kubou Hronešem přivezl tento idylicky vypadající kousek.

Přéma: 

Protáhl se nám den v Laaxu až do západu a potom co Kuba odjel triky pro které jsme přijeli, byl čas na poslední stylovku na rozloučenou.

Vyfoceno na: Canon EOS 5D Mark IV

Ohnisková vzdálenost: 70 mm

Clona: f/5,6

Čas: 1/1000

Instagramový profil Kuba Hroneš: 

Instagramový profil Přemysl Vida: 

Stylovku vyslal

Jakub Hroneš
Další články autora

Blejsknul

Přemysl Vida
Další články autora

Publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Zapoj se do HF KIDS SNOW BATTLE a vyhraj SNB kemp na Kaprunu!

Jarní projekt Kaprun je zpět! Zažij jedinečný freestyle camp pod vedením profesionálních coachů z České snowboardové školy v nabitém snowparku Kitzsteinhorn! Neváhej a přihlas se ještě dnes, čeká tě spousta ježdění a zábavy! A v rámci podpory české dětské snowboardové scény vyhlašujeme další soutěž, tentokrát ve formě snowboardového battlu. Na základě kvalifikačních videí, vybereme s porotou ridery, kteří postoupí do dalšího kola a můžou tak soutěžit o dvě místa na campu. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích - BOYS and GIRLS.

Série Open Faces se vrací do Vorarlbergu do oblasti Silvretta/Montafon!

Série závodů Open Faces se vrací do Vorarlbergu, kde již v neděli 25.2. proběhne 4* kvalifikační závod na Freeride World Tour 2025! Sleduj živý přenos níže!

Red Bull Full Moon je zatím nejlepší akcí sezóny 23/24?!

Přátelé, co vám budeme povídat... To co jsme ve středu zažili na holešovickém výstavišti bylo prostě neskutečné. Jezdci se totálně urvali ze řetězu, zapomněli na smrtelnost lidského druhu a vydali se za hranice všeho možného i nemožného. Do teď úplně nerozumíme, jak se to povedlo, že na místě nepřistával vrtulník a všichni z toho odešli více méně po svých (viz. naše video s pády na IG). Pokud jste tam nebyli, tak je nám vás líto, ale třeba aspoň trochu pochopíte, jak to na akci probíhalo po přečtení tohoto reportu.