One-Shot od OBA Creators Ondry Bauera a Terky Čermákový

Neseme Ti další ONE-SHOT z český scény. Tentokrát od Terky Čermákové a Ondry Bauera (alias OBA Creators). Dvojka, která pravidelně lahodí naším očím svými horskými vizuály.

Back story: 

Ondra Bauer:

Foto vzniklo v lese, pár minut autem od baráku na Maloskalsku. Kvůli kůrovci se celé léto všude zběsile kácelo, což je bída, nicméně jedna z mála pozitivních věcí je, že se tím otevřely nové výhledy do krajiny, tam kde bývaly stromy, vznikly dopady a z pohozených klandrů, které lesáci nechaly ležet, vzniknul stavební materiál.

Na podzim jsem tak občas utekl do lesa a stavěl překážky, práce se dřevem je nejlepší relaxace. Jednou se připojil a zrovna s tímto vystřelovákem mě pomohl i Kuba Shymonkey Šimůnek, budiž mu to ke cti. Po rozhejbání větší, či menší (větší!) zatuhlosti pár jednoduchýma trikama, mě napadl tento klasickej one-foot, po zhruba 8 pokusech, těsně předtím, než má milá za foťákem zmrzla (-12°C), jsem to odjel a bylo veselo.

Ve vzduchu: Ondra Bauer

Za sklem: Terka Čermáková / OBA creators

Vyfoceno na: Canon EOS 6D Mark II

Ohnisková vzdálenost: 77 mm

Clona: f/5

Čas: 1/2 500

Terky instagram:

Ondry instagram:

OBA Creators :

S libovým kloubokem

Ondra Bauer
Další články autora

Za sklem

Terka Čermáková
Další články autora

S potřebou přesdílet publikoval

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Pondělí je tady a s ním i nová Sunday in the Park

Nedovedeme si představit start do nového tádne bez nové epizody z Bear Mountains v Kalifornii. Stále nás tato série baví a stále jsou ve videu jezdci, kteří předvádí kvalitní a vyrovnaný snowboarding. Proto i tentokrát nevynecháme už 8. epizodu!

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.