One Shot: Terka Čermáková by Ondra Bauer

Po delší době oprašujeme fotorubriku “One Shot”, která ma za cíl ukázat ať už jezdecky nebo fotograficky zajímavé snímky v podání českých riders. Tuhle pecku z letního ježdění ve švýcarském Zermattu nám poslal náš oblíbený dream couple Terka&Ondra aka OBA Creators.

Terka Čermáková a Ondra Bauer je multifunkční páreček, který spolu dělá snad opravdu všechno. Snowboarding, splitboarding, biky, lezení, focení, natáčení… sport i práce. A my jsme moc vděční, že nás svými fotkami a záběry krmí skrz svoje profily na sociálních sítích a jsou tak pro všechny skvělou inspirací! Tentokrát si větší “fame” odnáší Terka, která na Zermattu vypráskla tenhle parádní handplant a Ondra to náramně cvaknul. Jak celou akci viděli oba protagonisti si můžete přečíst právě teď:

Terka:

Jako bývalá gymnastka miluju dělat stojky. Handplant se dá dělat na ledasčem, ale v rampě nebo quarteru to jde samo. U nás jsem v parku fajn quotřík nepotkala ani nepamatuju… Joo na BŠSS… (Burton Špindl Spring Sessions - pozn. FRed.) bejvávalo. Takže není divu, že to u nás baby moc nedělaj.

Ondra:

Už i moje holka dělá lepší handplant než já, takže byla povinnost to zvěčnit. Klasickej quarter na Zermattu byla ideální příležitost. Byla u toho tak hot, že jsem se bál, že vzadu roztajou ty ledy. Chvíli bojovala, ledy vydržely, ale já jsem na ostrém letním slunci pěkně zrudnul. Dobře to dopadlo, oranžová skluznice pomohla pěknýmu barevnýmu kontrastu. Mám tu fotku rád, a tu holku na ní taky.

Instagramový profil OBA Creators:

Instagramový profil Terky: 

Instagramový profil Ondry:

na ruku se postavila

Terka Čermáková
Další články autora

cvaknul

Ondra Bauer
Další články autora

publikoval

Martin Večerka
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!