One Shot: Terka Čermáková by Ondra Bauer

Po delší době oprašujeme fotorubriku “One Shot”, která ma za cíl ukázat ať už jezdecky nebo fotograficky zajímavé snímky v podání českých riders. Tuhle pecku z letního ježdění ve švýcarském Zermattu nám poslal náš oblíbený dream couple Terka&Ondra aka OBA Creators.

Terka Čermáková a Ondra Bauer je multifunkční páreček, který spolu dělá snad opravdu všechno. Snowboarding, splitboarding, biky, lezení, focení, natáčení… sport i práce. A my jsme moc vděční, že nás svými fotkami a záběry krmí skrz svoje profily na sociálních sítích a jsou tak pro všechny skvělou inspirací! Tentokrát si větší “fame” odnáší Terka, která na Zermattu vypráskla tenhle parádní handplant a Ondra to náramně cvaknul. Jak celou akci viděli oba protagonisti si můžete přečíst právě teď:

Terka:

Jako bývalá gymnastka miluju dělat stojky. Handplant se dá dělat na ledasčem, ale v rampě nebo quarteru to jde samo. U nás jsem v parku fajn quotřík nepotkala ani nepamatuju… Joo na BŠSS… (Burton Špindl Spring Sessions - pozn. FRed.) bejvávalo. Takže není divu, že to u nás baby moc nedělaj.

Ondra:

Už i moje holka dělá lepší handplant než já, takže byla povinnost to zvěčnit. Klasickej quarter na Zermattu byla ideální příležitost. Byla u toho tak hot, že jsem se bál, že vzadu roztajou ty ledy. Chvíli bojovala, ledy vydržely, ale já jsem na ostrém letním slunci pěkně zrudnul. Dobře to dopadlo, oranžová skluznice pomohla pěknýmu barevnýmu kontrastu. Mám tu fotku rád, a tu holku na ní taky.

Instagramový profil OBA Creators:

Instagramový profil Terky: 

Instagramový profil Ondry:

na ruku se postavila

Terka Čermáková
Další články autora

cvaknul

Ondra Bauer
Další články autora

publikoval

Martin Večerka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!

Report z jubilejního 10. ročníku Wéna’s backyard jamu

Wéna Kutil už od roku 2013 dělá na své zahradě DIY závody. Za dobu existence těchto závodu se už dělo spoustu věcí. Proskakovalo se skrz stromy, gapovala se cesta, skákalo se na střechu stodoly nebo se lítalo na obřím corneru. Dnes už má Wéna na své zahradě opravdový snowpark a funkční vlek a tak letošní závod měl charakter spíše “big airu”. Na místě se sešla početná partička z čech i ze zahraničí. Dost bylo keců, pojď si dát tento report, který máme přímo od Wény.