One Shot: Terka Čermáková by Ondra Bauer

Po delší době oprašujeme fotorubriku “One Shot”, která ma za cíl ukázat ať už jezdecky nebo fotograficky zajímavé snímky v podání českých riders. Tuhle pecku z letního ježdění ve švýcarském Zermattu nám poslal náš oblíbený dream couple Terka&Ondra aka OBA Creators.

Terka Čermáková a Ondra Bauer je multifunkční páreček, který spolu dělá snad opravdu všechno. Snowboarding, splitboarding, biky, lezení, focení, natáčení… sport i práce. A my jsme moc vděční, že nás svými fotkami a záběry krmí skrz svoje profily na sociálních sítích a jsou tak pro všechny skvělou inspirací! Tentokrát si větší “fame” odnáší Terka, která na Zermattu vypráskla tenhle parádní handplant a Ondra to náramně cvaknul. Jak celou akci viděli oba protagonisti si můžete přečíst právě teď:

Terka:

Jako bývalá gymnastka miluju dělat stojky. Handplant se dá dělat na ledasčem, ale v rampě nebo quarteru to jde samo. U nás jsem v parku fajn quotřík nepotkala ani nepamatuju… Joo na BŠSS… (Burton Špindl Spring Sessions - pozn. FRed.) bejvávalo. Takže není divu, že to u nás baby moc nedělaj.

Ondra:

Už i moje holka dělá lepší handplant než já, takže byla povinnost to zvěčnit. Klasickej quarter na Zermattu byla ideální příležitost. Byla u toho tak hot, že jsem se bál, že vzadu roztajou ty ledy. Chvíli bojovala, ledy vydržely, ale já jsem na ostrém letním slunci pěkně zrudnul. Dobře to dopadlo, oranžová skluznice pomohla pěknýmu barevnýmu kontrastu. Mám tu fotku rád, a tu holku na ní taky.

Instagramový profil OBA Creators:

Instagramový profil Terky: 

Instagramový profil Ondry:

na ruku se postavila

Terka Čermáková
Další články autora

cvaknul

Ondra Bauer
Další články autora

publikoval

Martin Večerka
Další články autora

Další zajímavé články

Vlog ze třetího dne SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening!

Máme pro vás třetí vlog ze SNOWBOARD ZEZULA team tripu na Kaunertal Opening 2020! Terka Čermáková, Ondra Bauer a Ondra & Dan Porkertovic na opening vyrazili za doprovodu Kuby Myšky (kamera) a Pavla Peka (produkční). Vznikly tak 3 vlogy ze 3 dní, které vám postupně servírujeme a doufáme, že vám ulehčí čekání na zimní sezónu.

Horsefeathers je tady s novou zimní kolekcí i webem!

V našem světě dobře známá česká značka Horsefeathers vstupuje do nové sezóny sebevědomě - s nadupanou zimní kolekcí a zbrusu novým webem. V tomhle článku se tak zaměříme na technologie a novinky v kolekci, na ridery, kteří za Horsefeathers stojí a kteří jsou nedílnou součástí téhle dnes už legendární české firmy, a představíme si i nový web.

Chloe Kim je novou členkou Roxy rodiny!

Nejmladší žena, která na snowboardu získala olympijské zlato. Tvář snowboardingu, akčních sportů a nyní i nová tvář Roxy teamu.