Open Faces Freeride Series 2020 nabídne ty nejlepší alpské freeridové závody

Už zítra startuje Open Faces Freeride Series 2020 prvním závodem v tyrolském Kapplu. Níže vám přinášíme informace nejen o zítřejším závodu, ale i o celé Open Faces sérii závodů.

Zítřejší závod se pojede v tyrolském resortu Kappl, který je známý jako Kapplaska, protože nabízí neskutečné freeridové svahy a většinu roku i kvalitní sněhové podmínky. Letos tam tak startuje i celá Open Faces tour a to 3* Freeride World Qualifier a 2* Freeride Junior Stop

3* FWQ a 2* FJT Stop v Kappl / Quellspitze

Startovní listina obou závodů je našláplá známými jmény a nabídne luxusní podívanou. Startovat bude přes 100 riderů a výběr jejich lines budete moct sledovat z finiše, kde bude kromě LED obrazovky i spoustu doprovodných aktivit včetně DJs a občerstvení.

Rozpis závodů:

11.01.2020: 3* FWQ & FJT 2* - Kappl-Paznaun
28.01.-31.01.2020: Freeride Junior World Championships Kappl-Paznaun
08.02.2020: 1* FWQ & FJT 2* - Alpbachtal Wildschönau
15.02.2020: 4* FWQ Silvretta Montafon
14.03.2020: 2* FWQ Gastein
29.03.– 04.04.2020: Open Faces Freeride Week Gurgl – 1 Freeride week - 3 events!

29.03. 1* FJT Gurgl (Kirchenkar)
01.04. 1* FWQ Gurgl (Festkogel)
04.04. 4* FWQ Open Faces - Grande Finale Gurgl

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!