OPEN FACES SERIES 2023 - Season is on!

Usedl jsem ke klávesnici, kostky jsou vrženy, Hanibal již překročil Alpy. A když je řeč o Alpách... OPEN FACES 2023!  OPEN FACES FREERIDE SERIES 2023 je krása pro všechny, které krmí neupravená bílá mana padající z nebes. Open Faces Freeride Series 23 je tu letos se 4 důležitými zastávkami World Qualifier a vlastními Open Faces Academy Campy pro všechny (to jseš i ty). Velké finále World Tour Challenger na konci sezóny 2023 proběhne v podobě Freeride Week s bohatý program a hvězdami freeridové scény.

Kdokoli se kdy nazval "freerider" nebo se o tuto podskupinu snowboardingu alespoň zajímal, dozajista zavadil i o sérii závodů OPEN FACES. Jsou to nejdůležitější kvalifikační zastávky FWT (=Freeride World Tour) v Evropě. Závody se dějí v Tyrolsku a jsou jistotou perfektního plánování a skvělých podmínek. 

Tato světu již dobře známá série se stále vyvíjí a letos rozšiřuje svůj potenciál nábidkou 2-denních kempů.

Open Faces Academy Camps je tu pro všechny, kteří by se rádi zahrabali do sněhu o něco hlouběji.

Velká jména freeride scény můžřete sledovat z finiše živým okem i na velké LED obrazovce na které neunikne žádný detail jízdy. Těšme se tedy na dny na sněhu, snowboarding v nejčistší podobě a bohatý doprovadný program...(bude party?)

Již příští víkend budeme sledovat první zastávku v Kappl-Paznaun!

Z mysli zapadané čerstvým prašanem

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!