OPEN FACES SERIES 2023 - Season is on!

Usedl jsem ke klávesnici, kostky jsou vrženy, Hanibal již překročil Alpy. A když je řeč o Alpách... OPEN FACES 2023!  OPEN FACES FREERIDE SERIES 2023 je krása pro všechny, které krmí neupravená bílá mana padající z nebes. Open Faces Freeride Series 23 je tu letos se 4 důležitými zastávkami World Qualifier a vlastními Open Faces Academy Campy pro všechny (to jseš i ty). Velké finále World Tour Challenger na konci sezóny 2023 proběhne v podobě Freeride Week s bohatý program a hvězdami freeridové scény.

Kdokoli se kdy nazval "freerider" nebo se o tuto podskupinu snowboardingu alespoň zajímal, dozajista zavadil i o sérii závodů OPEN FACES. Jsou to nejdůležitější kvalifikační zastávky FWT (=Freeride World Tour) v Evropě. Závody se dějí v Tyrolsku a jsou jistotou perfektního plánování a skvělých podmínek. 

Tato světu již dobře známá série se stále vyvíjí a letos rozšiřuje svůj potenciál nábidkou 2-denních kempů.

Open Faces Academy Camps je tu pro všechny, kteří by se rádi zahrabali do sněhu o něco hlouběji.

Velká jména freeride scény můžřete sledovat z finiše živým okem i na velké LED obrazovce na které neunikne žádný detail jízdy. Těšme se tedy na dny na sněhu, snowboarding v nejčistší podobě a bohatý doprovadný program...(bude party?)

Již příští víkend budeme sledovat první zastávku v Kappl-Paznaun!

Z mysli zapadané čerstvým prašanem

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!