OPEN FACES SERIES 2023 - Season is on!

Usedl jsem ke klávesnici, kostky jsou vrženy, Hanibal již překročil Alpy. A když je řeč o Alpách... OPEN FACES 2023!  OPEN FACES FREERIDE SERIES 2023 je krása pro všechny, které krmí neupravená bílá mana padající z nebes. Open Faces Freeride Series 23 je tu letos se 4 důležitými zastávkami World Qualifier a vlastními Open Faces Academy Campy pro všechny (to jseš i ty). Velké finále World Tour Challenger na konci sezóny 2023 proběhne v podobě Freeride Week s bohatý program a hvězdami freeridové scény.

Kdokoli se kdy nazval "freerider" nebo se o tuto podskupinu snowboardingu alespoň zajímal, dozajista zavadil i o sérii závodů OPEN FACES. Jsou to nejdůležitější kvalifikační zastávky FWT (=Freeride World Tour) v Evropě. Závody se dějí v Tyrolsku a jsou jistotou perfektního plánování a skvělých podmínek. 

Tato světu již dobře známá série se stále vyvíjí a letos rozšiřuje svůj potenciál nábidkou 2-denních kempů.

Open Faces Academy Camps je tu pro všechny, kteří by se rádi zahrabali do sněhu o něco hlouběji.

Velká jména freeride scény můžřete sledovat z finiše živým okem i na velké LED obrazovce na které neunikne žádný detail jízdy. Těšme se tedy na dny na sněhu, snowboarding v nejčistší podobě a bohatý doprovadný program...(bude party?)

Již příští víkend budeme sledovat první zastávku v Kappl-Paznaun!

Z mysli zapadané čerstvým prašanem

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!