Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

CO A KDY:

Opening se odehraje ve dnech 22. a 23.1 2022. Vlek pojede každej den od 10:00

KDE:

Snowpark je přímo na zahradě u domu Wény s adresou Jablonec nad Jizerou 612

Jak se k Wénovi dostaneš: 

Nejlepší varianta je zaparkovat auto na parkovišti pod sjezdovkou Kamenec, koupit si jednu jízdu (40 Kč) a sjet přímo k parku. Samozřejmě se dá z parkingu i dojít pěšky a to levou stranou sjezdovky vzhůru a ca. v 1.třetině kopce doleva. Prosím nesnažte se vyjet až k baráku, cesta je blbě sjízdná a je tu málo místa. 

PARK:

Setup je určenej pro pokročilý riders. Je to spíš spotoviště (3 jumpy za sebou, relativně blízko sebe) + shredlajny mezi kikrama a kolem nich + nějaký raily. Všechno je koncipoval tak, aby to nebyla nuda!!

JÍDLO A PITÍ: Improvizovaný Kiosek 
KALBA: Cože?

VSTUP DO PARKU:

300Kč/den (v ceně je vlek)

Jak to u Wény vypadá? 

Tak o víkendu u Wény! 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!