Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

CO A KDY:

Opening se odehraje ve dnech 22. a 23.1 2022. Vlek pojede každej den od 10:00

KDE:

Snowpark je přímo na zahradě u domu Wény s adresou Jablonec nad Jizerou 612

Jak se k Wénovi dostaneš: 

Nejlepší varianta je zaparkovat auto na parkovišti pod sjezdovkou Kamenec, koupit si jednu jízdu (40 Kč) a sjet přímo k parku. Samozřejmě se dá z parkingu i dojít pěšky a to levou stranou sjezdovky vzhůru a ca. v 1.třetině kopce doleva. Prosím nesnažte se vyjet až k baráku, cesta je blbě sjízdná a je tu málo místa. 

PARK:

Setup je určenej pro pokročilý riders. Je to spíš spotoviště (3 jumpy za sebou, relativně blízko sebe) + shredlajny mezi kikrama a kolem nich + nějaký raily. Všechno je koncipoval tak, aby to nebyla nuda!!

JÍDLO A PITÍ: Improvizovaný Kiosek 
KALBA: Cože?

VSTUP DO PARKU:

300Kč/den (v ceně je vlek)

Jak to u Wény vypadá? 

Tak o víkendu u Wény! 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Report z prosluněné Spring Session na Bukovce

Měsíc zpátky proběhla legendární Spring Session na Bukové hoře v Orlických horách. To, co tam místní shapers předvedli, by se nemuseli stydět ani shapeři na Mt. Hoodu. Jak prohlásil Ondra Bauer "Toto je hotová Californie" a měl rozhodně pravdu. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na Bukovce 26. března vypadalo!

CHYTRÁ SEZÓNKA vám otevře bránu do 10 resortů za pouhých 12 190 Kč!

Buďte chytří a připravte se na příští zimní sezónu včas. S CHYTROU SEZÓNKOU PREMIUM 2022/23 si můžete užívat snowboarding a lyžování deset měsíců v roce na území Česka, Polska, Slovenska nebo dokonce v rakouských Alpách! V první dubnové vlně prodeje jí ještě ke všemu pořídíte za luxusních 12 190 Kč.