Out of Service Season 3 - Teaser

Do redakce nám dorazil teaser k již 3. ročníku projektu Out of Service, za kterým stojí whistlerovský lokál Geoff Brown. Opět nás čeká plno backcountry zážitků a z minulých let víme, že Geoff a jeho crew umí natočit hodně kvalitní materiál.

Jsme rádi, že nás i letos čeká série Out of Service, protože to je jedna z těch kvalitnějších backcountry web sérií a i proto ji uvádíme i na našich stránkách. Geoff Brown patří k výborným jezdcům a ve volném terénu je jako doma. Zvlášť lokality v jeho rodné Britské Kolumbii má hodně najetý a ví, kde postavit ten správný kicker a jak na něm natočil opravdu skvělý materiál. Dnes je tady upoutávka na další pokračování a my se těšíme na první letošní díl.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Burton je tu s montáží 19 Bails, One World z nově vznikajícího filmu!

Pokud se k vám tahle informace stále nedostala, tady jí máte v celé své kráse: Burton maká na novém filmu! Jmenovat se bude One World a my věříme, že to bude bomba, kterou vám doufejme budeme moct představit premiérově i v ČR. Mrkejte na novou crash montáž, která napoví, že film bude rozhodně stát za to!

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!