Out of Service Season 3 - Teaser

Do redakce nám dorazil teaser k již 3. ročníku projektu Out of Service, za kterým stojí whistlerovský lokál Geoff Brown. Opět nás čeká plno backcountry zážitků a z minulých let víme, že Geoff a jeho crew umí natočit hodně kvalitní materiál.

Jsme rádi, že nás i letos čeká série Out of Service, protože to je jedna z těch kvalitnějších backcountry web sérií a i proto ji uvádíme i na našich stránkách. Geoff Brown patří k výborným jezdcům a ve volném terénu je jako doma. Zvlášť lokality v jeho rodné Britské Kolumbii má hodně najetý a ví, kde postavit ten správný kicker a jak na něm natočil opravdu skvělý materiál. Dnes je tady upoutávka na další pokračování a my se těšíme na první letošní díl.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Nostalgický čtvrtek - X. - Martin Černík

Po týdenní pauze se opět hlásím s tradiční rubrikou „Nostalgické čtvrtky“. Rád bych v dnešním jubilejním 10. díle zavítal zpátky do Čech a zároveň navázal na nedávný rozhovor s Martinem Černíkem a rád bych zabrousil do historie našeho nejlepšího snowboardisty historie. Dnes se tedy podíváme na Martinovi začátky a úspěchy. Shrneme si, co ho vlastně přivedlo na vrchol světového snowboardingu a hlavně odvyprávíme příběh, který okouzlil nás všechny.

Valentino Guseli přepisuje historii snowboardingu

Teprve 16. letý australský jezdec se zapsal do historie snowboardingu, když 31. března v Laaxu vyskočil 7,3 metrů nad koping rampy. Přepisuje tak 11 let starý rekord Shauna Whita z X-Games, tehdy Shaun atakoval hranici 7 metrů.

Jarní shredy z Krušných hor

Jarní část sezóny je jistě nejoblíbenější mezi všemi riders. Shredy v mikině nebo tričku, sluníčko, dlouhý den a slashík, kvůli kterému si můžete dovolit zkoušet věci, na které jste se celou sezónu neodvážili. Své o tom určitě ví i aktéři z tohoto videa z Neklidu a Klínovce. Erich Cinkl, se kterým nedávno u nás vyšel rozhovor, a mladá krev Samuel Fejg. Kluci využili darů jarních teplých dní a slušně poshredili. Padlo plno parádních, stylových a těžkých triků.