Out of Service Season 3 - Teaser

Do redakce nám dorazil teaser k již 3. ročníku projektu Out of Service, za kterým stojí whistlerovský lokál Geoff Brown. Opět nás čeká plno backcountry zážitků a z minulých let víme, že Geoff a jeho crew umí natočit hodně kvalitní materiál.

Jsme rádi, že nás i letos čeká série Out of Service, protože to je jedna z těch kvalitnějších backcountry web sérií a i proto ji uvádíme i na našich stránkách. Geoff Brown patří k výborným jezdcům a ve volném terénu je jako doma. Zvlášť lokality v jeho rodné Britské Kolumbii má hodně najetý a ví, kde postavit ten správný kicker a jak na něm natočil opravdu skvělý materiál. Dnes je tady upoutávka na další pokračování a my se těšíme na první letošní díl.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!