Out of Service Season 3 - Teaser

Do redakce nám dorazil teaser k již 3. ročníku projektu Out of Service, za kterým stojí whistlerovský lokál Geoff Brown. Opět nás čeká plno backcountry zážitků a z minulých let víme, že Geoff a jeho crew umí natočit hodně kvalitní materiál.

Jsme rádi, že nás i letos čeká série Out of Service, protože to je jedna z těch kvalitnějších backcountry web sérií a i proto ji uvádíme i na našich stránkách. Geoff Brown patří k výborným jezdcům a ve volném terénu je jako doma. Zvlášť lokality v jeho rodné Britské Kolumbii má hodně najetý a ví, kde postavit ten správný kicker a jak na něm natočil opravdu skvělý materiál. Dnes je tady upoutávka na další pokračování a my se těšíme na první letošní díl.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.