Out of Service Season 3 - Teaser

Do redakce nám dorazil teaser k již 3. ročníku projektu Out of Service, za kterým stojí whistlerovský lokál Geoff Brown. Opět nás čeká plno backcountry zážitků a z minulých let víme, že Geoff a jeho crew umí natočit hodně kvalitní materiál.

Jsme rádi, že nás i letos čeká série Out of Service, protože to je jedna z těch kvalitnějších backcountry web sérií a i proto ji uvádíme i na našich stránkách. Geoff Brown patří k výborným jezdcům a ve volném terénu je jako doma. Zvlášť lokality v jeho rodné Britské Kolumbii má hodně najetý a ví, kde postavit ten správný kicker a jak na něm natočil opravdu skvělý materiál. Dnes je tady upoutávka na další pokračování a my se těšíme na první letošní díl.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

V sobotu 22.8. 2020 se odjede devátý ročník BCB Summer Jibbignu

V sobotu 22.8. 2020 se pod taktovkou BCB BROUMOV, Z.S uskuteční již devátý ročník letních snowboardových a freeski závodů BCB Summer Jibbing. Ve hře bude spoustu věcných cen od sponzorů akce a prize money 15 000 Kč!

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...