Outerwear a doplňky Thirty Two jsou letos v TOPu a k dostání v ČR!

V předchozích článcích jsme vám představili letošní pánské i dámské Thirty Two snowboardové boty. Říkali jsme, že Thirty Two je pro nás vlastně definicí snowboardových bot. Věděli jste ale, že tahle legendární americká firma dělá i luxusní outerwear a doplňky? Na některé produkty, které jsou navíc letos dostání v ČR ve Snowboardelu se teď společně podíváme.

V rámci článku se podíváme na všechny produkty z letošní kolekce, které jsou k dostání v ČR. Kompletní výčty technologií jednotlivých produktů můžete omrknout kliknutím na fotku daného produktu, nebo kliknutím na odkaz.

SET BUNDY & KALHOT THIRTY TWO MULLAIR 

Tenhle set, který je pro-modelem Nicolase Müllera nás dost zaujal! Bunda má vysoce voděodolnou membránu 10K a kalhoty dokonce 15K. Oboje mají dvouvrstvou impregnaci 32 REPEL, která zajistí, že budete po celý den v suchu. Bunda se pyšní zateplením 32 THERMATWO. Kalhoty mají dále třeba volnější střih FREEDOM Fit, plně podlepené švy a zesílené prošívání v kriticky namáhaných místech, což zaručí, že vám vydrží dlouho.

Set bundy a kalhoty Thirty Two Mullair pořídíte ve Snowboardelu.

Bundu i kalhoty ze setu lze samozřejmě koupit i samostatně.

BUNDA THIRTY TWO MULLAIR BLACK PURPLE & BLACK

Neméně nás zaujal i další model bundy Nicolase Müllera, který se dělá ve dvou barevných provedeních. Bunda má extra voděodolnou membránou 30K a dvouvrstvou impregnací 32 REPEL, která zajistí, že budete po celý den v suchu. Potěší i extra vysoký vodní sloupec a 3D fleece zateplení.

Snowboardovou bundu Thirty Two Mullair pořídíte ve Snowboardelu.

BUNDA THIRTY TWO TM ORANGE

Bunda Thirty Two TM je z týmové kolekce, která v sobě kombinuje vysoký vodní sloupec a 3D Fleece zónové zateplení - obojí vás udrží celý den na svahu v pohodě.

Snowboardovou bundu Thirty Two TM Orange pořídíte ve Snowboardelu.

BUNDA THIRTY TWO ARROWHEAD BLACK & RED

Tahle streetová zimní bunda je ideální do města, či na jarní ježdění na slushy svazích. Voděodolná impregnace 32 REPEL DWR a vysoké zateplení dělají z této bundy skvělou volbu i do chladných dnů.

Snowboardovou bundu Thirty Two Arrowhead pořídíte ve Snowboardelu.

KALHOTY THIRTY TWO WOODERSON BROWN

Pánské kalhoty s vysoce voděodolnou membránou REPEL 10K mají lehce užší střih TEAM Fit, plně podlepené švy a zesílené prošívání v kriticky namáhaných místech, což zaručí, že vám kalhoty vydrží dlouho. Membrána s vodním sloupcem 10 000 mm a dvouvrstvá 32 REPEL impregnace vás zase udrží v suchu.

Snowboardové kalhopty Wooderson Brown pořídíte ve Snowboardelu.

KALHOTY THIRTY TWO ALPHA BLACK

Tyhle pánské kalhoty s vysoce voděodolnou membránou REPEL 15K mají volnější střih FREEDOM Fit, plně podlepené švy a a zesílené prošívání v kriticky namáhaných místech, což zaručí, že vám kalhoty vydrží velmi dlouho. Membrána s vodním sloupcem 15 000 mm a dvouvrstvá 32 REPEL impregnace vás udrží v suchu.

Snowboardové kalhoty Thirty Two Alpha Black pořídíte ve Snowboardelu.

KALHOTY THIRTY TWO MULLAIR BLACK

Tyhle pánské kalhoty s extra voděodolnou membránou REPEL 30K mají lehce užší střih TEAM Fit a vynikají plně podlepenými švy, voděodolnýmí YKK zipy a extra vysokým vodním sloupcem, který vás zaručeně udrží v suchu.

PÁNSKÉ SNOWBOARDOVÉ PONOŽKY

Pánské snowboardové ponožky Thirty Two mají unikátní design a jsou z Merino vlny. Zajímavý je u nich ale hlavně systém 32 Advanced Sock Integration - nová platforma, která sdružuje snowboardové ponožky, vnitřní botičku snowboardových bot a boty samotné. Díky tomu je zajištěn perfektní cit a komfort při ovládání snowboardu!

Snowboardové ponožky Thirty Two pořídíte ve Snowboardelu.

DÁMSKÉ SNOWBOARDOVÉ PONOŽKY

Dámské snowboardové ponožky Thirty Two mají, stejně jako ty pánské, unikátní design a jsou z Merino vlny. Zajímavý je u nich ale také hlavně systém 32 Advanced Sock Integration - nová platforma, která sdružuje snowboardové ponožky, vnitřní botičku snowboardových bot a boty samotné. Díky tomu je zajištěn perfektní cit a komfort při ovládání snowboardu!

Snowboardové ponožky Thirty Two pořídíte ve Snowboardelu.

RUKAVICE THIRTY TWO CORP MITT BLACK

Parádní palčáky s voděodolnou membránou a impregnací 32 REPEL DWR nás baví třeba pro jejich postranní kapsu, díky které si ruce můžete provětrat, nebo udělat prsty to, co zrovna potřebujete.

Rukavice Thirty Two Corp Mitt Black pořídíte na Snowboardelu.

KULICH THIRTY TWO DOUBLE BLACK & ORANGE

Kulichy Thirty Two Double jsou pro ty, kdo jsou hrdí na to, že nosí věci od téhle legendární americké značky, a to především pro dost viditelné logo.
Kulich Thirty Two Double pořídíte ve Snowboardelu.

KULICH THIRTY TWO BASIXX 2-TONE

Minimalistický a zároveň moderní styl kulichů Thirty Two Basixx 2-Tone, které se dělají ve třech barevných provedeních pro ty, kdo chtějí jít se snowboardovou módou.
Kulich Thirty Two Basixx 2-Tone pořídíte ve Snowboardelu.
Kompletní nabídku produktů Thirty Two najdete ve Snowboardelu. Stejně tak i v kamenné prodejně Snowboardelu v OC Galerie Butovice.

Nicolas Müller

Dění kolem Thirty Two můžete sledovat na sociálních sítích:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.

Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.