Podpoř legendární KlonDike music club na HitHitu

Legendární KlonDike music club v Peci pod Sněžkou, který určitě spoustu z vás zná a pojí si s ním vzpomínky na mejdany, koncerty a super večery, potřebuje v časech koronaviru vaši pomoc. Pokud chcete, aby to tamní parta zvládla a přejete si atmosféru tohohle místa znovu zažít, podpořte jejich projekt na HitHitu. Zbývá už jen 6 dní a k dokončení chybí málo!

Situaci není potřeba složitě vysvětlovat, protože KlonDike není jediný podnik, který je vládními opatřeními proti šíření koronaviru zasažen. Parta v Peci ale nelenila a na HitHitu rozjela crowdfunding, který může provoz music clubu podržet. Většina z vás, kdo do Pece jezdí si tam večer na pivko, nebo drink stejně v zimě zajde. Tak proč si jich pár nepředplatit?
Odměny za vaší podporu jsou různé, je jich tam spoustu a vybere si tak každý podle vlastních možností. Tak mrkejte na HitHit - Drž KlonDike! Drž Pec!

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!