Podpoř legendární KlonDike music club na HitHitu

Legendární KlonDike music club v Peci pod Sněžkou, který určitě spoustu z vás zná a pojí si s ním vzpomínky na mejdany, koncerty a super večery, potřebuje v časech koronaviru vaši pomoc. Pokud chcete, aby to tamní parta zvládla a přejete si atmosféru tohohle místa znovu zažít, podpořte jejich projekt na HitHitu. Zbývá už jen 6 dní a k dokončení chybí málo!

Situaci není potřeba složitě vysvětlovat, protože KlonDike není jediný podnik, který je vládními opatřeními proti šíření koronaviru zasažen. Parta v Peci ale nelenila a na HitHitu rozjela crowdfunding, který může provoz music clubu podržet. Většina z vás, kdo do Pece jezdí si tam večer na pivko, nebo drink stejně v zimě zajde. Tak proč si jich pár nepředplatit?
Odměny za vaší podporu jsou různé, je jich tam spoustu a vybere si tak každý podle vlastních možností. Tak mrkejte na HitHit - Drž KlonDike! Drž Pec!

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Snowboard & Freeski závod by Stop Zevling bohužel letos neproběhne

V sobotu 4. 12. 2021 měla v Praze proběhnout snowboardová a freeski akce by Stop Zevling. Z důvodu nově zavedených vládních opatření, ale akce nemůže proběhnout. Tak snad se podaří příští rok!!!

Láskyplný film Mass Combo z dílny The Simpson Brothers

Láska je všechno. Snowboarding je život. Nějak tak k nám promlouvá nový film z produkce The Simpson Brothers. Zkuste tohle, ale vysvětlit vašim partnerkám a pokud uspějete. Sláva vám! V životní loterii jste narazili na tu pravou! Věnujte své lásce dvacet minut vašeho života a koukněte na tuhle skvělou novinku Mass Combo!

Mentally Sound crew diktuje v backcountry ve filmu Stimulus

Backcountry podívaná při pátečním večeru? Proč ne! Tahle nová petelice, která včera večír přistála na kanálu Shredbots vás určitě vizuálně potěší.