Podpoř legendární KlonDike music club na HitHitu

Legendární KlonDike music club v Peci pod Sněžkou, který určitě spoustu z vás zná a pojí si s ním vzpomínky na mejdany, koncerty a super večery, potřebuje v časech koronaviru vaši pomoc. Pokud chcete, aby to tamní parta zvládla a přejete si atmosféru tohohle místa znovu zažít, podpořte jejich projekt na HitHitu. Zbývá už jen 6 dní a k dokončení chybí málo!

Situaci není potřeba složitě vysvětlovat, protože KlonDike není jediný podnik, který je vládními opatřeními proti šíření koronaviru zasažen. Parta v Peci ale nelenila a na HitHitu rozjela crowdfunding, který může provoz music clubu podržet. Většina z vás, kdo do Pece jezdí si tam večer na pivko, nebo drink stejně v zimě zajde. Tak proč si jich pár nepředplatit?
Odměny za vaší podporu jsou různé, je jich tam spoustu a vybere si tak každý podle vlastních možností. Tak mrkejte na HitHit - Drž KlonDike! Drž Pec!

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Na pražské náplavce vyroste SNB - FREESKI skok přímo uprostřed Vltavy

Na Smíchovské náplavce v Praze vyroste skok pro freestyle ridery všeho druhu. Zaskákat si můžeš i ty jestli na to máš. Skok bude stát na lodi CARGO GALLERY s dopadem rovnou do Vltavy. Krom lyžařský i snb repre a dalších riderů bude ve vzduchu i poletucha Petr Civín na Flyboardu.

10. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již za týden! + IG soutěž

Podobné akce u nás bohužel už vymřely a tak máme radost, že právě BCB Summer Jibbing v obci Janovičky poblíž Broumova tento rok proběhne a proběhne v jubilejním 10. ročníku! Podíváme se co pro nás organizátoři připravili a ve spolupráci s nimi jsme se dohodli na soutěži o dva vstupy!