Podpořte nově vzniklý 'The Snowboard Community Fund'

Během posledních několika týdnů se svět pro téměř všechny z nás změnil. Spoustu lidí se ocitlo v nejistotě způsobené ztrátou práce a nejistota bude možná nějakou dobu přetrvávat, protože ekonomika směřuje do téměř jasné recese. Tahle náhlá situace způsobená pandemií koronaviru ekonomicky dopadne i na svět snowboardingu. Mezi těmi, kdo krizi už teď pociťují jsou ti, kdo nás inspirují k tomu jít jezdit, ti, kdo něco tvoří a ti, kdo staví skoky a překážky, na kterých pak jezdíme. Na jejich podporu vznikl The Snowboard Community Fund, o kterém se můžete dočíst níže.

Ti, o kterých je řeč v našem světě snowboardingu jsou především fotografové, kameramani, tvůrci mediálního obsahu všeho druhu, park shapeři a další. Zkrátka ti, kdo tvoři svět snowboardingu tak pestrým.

Za projektem stojí globální firma Nitro, která se dle svých slov běžně věnuje tomu, aby motivovala lidi připojit se ke snowboardové komunitě, vystřelit ven, být offline a dělat s kámošema něco, co si budou celý život pamatovat - to vše se ale v těchto časech změnilo. Kromě tohoto poslaní, je posláním Nitro, ale i dalších snowboardových firem to, aby vraceli hodnoty zpět komunitě, chovali se jako rodina a vážili si těch, kdo jim pomohli se dostat tam, kde jsou dnes. Pokud i vy patříte k těmto freelancerům, kteří se musí s touto situací potýkat, je tato platforma pro vás. Je jasné, že cíl v podobě 60.000 EUR je jen začátek, ale smyslem je pomoci co nejvíce tvůrcům ve snowboardové komunitě, co to jen půjde.

Situace a dlouhodobé efekty se mění každý den, ale nezbývá než věřit, že snowboardová komunita dokáže podpořit ty, kteří nás vždy zásobovali skvělými fotkami, videi, uměním, parky a hlavně dlouholetou vášní předchozí, aktuální i budoucí krize společně zvládnout!

Jak to funguje?

PODPOŘTE PROJEKT NA GOFUNDME.COM

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Maximal Animal a Lockdown Jump

Lanovky nám stále nejezdí ale my neleníme a šlapeme. Tentokrát jsem v hledáčku měli skok.

Jak si vedl Jakub Hroneš ve slopestylové kvalifikaci Laax Open 2021?

Již dnes začala ve švýcarském středisku Laax další zastávka světového poháru v podobě známého závodu Laax Open. Na startovní listině letos můžeme vidět jména jako Marcus Kleveland, Ståle Sandbech, Max Parrot, Mark McMorris, ale také Jakub Hroneš! Vidět tohle jméno na startovce takových závodů rozhodně potěší. V ženské sekci nás zase reprezentuje známá snowboardistka Šárka Pančochová. Tak pojďme nahlédnout do zákulisí závodu a trošku se s ním seznámit.

Film od Burton - One World je online a ke shlédnutí zdarma

Jeden snowboardový svět a jedna nesmrtelná značka. Burton snowboards, která vzala svých 39 riderů a za 72 dní s nimi natočila film - One world, který je momentálně ke shlédnutí online.