Podpořte nově vzniklý 'The Snowboard Community Fund'

Během posledních několika týdnů se svět pro téměř všechny z nás změnil. Spoustu lidí se ocitlo v nejistotě způsobené ztrátou práce a nejistota bude možná nějakou dobu přetrvávat, protože ekonomika směřuje do téměř jasné recese. Tahle náhlá situace způsobená pandemií koronaviru ekonomicky dopadne i na svět snowboardingu. Mezi těmi, kdo krizi už teď pociťují jsou ti, kdo nás inspirují k tomu jít jezdit, ti, kdo něco tvoří a ti, kdo staví skoky a překážky, na kterých pak jezdíme. Na jejich podporu vznikl The Snowboard Community Fund, o kterém se můžete dočíst níže.

Ti, o kterých je řeč v našem světě snowboardingu jsou především fotografové, kameramani, tvůrci mediálního obsahu všeho druhu, park shapeři a další. Zkrátka ti, kdo tvoři svět snowboardingu tak pestrým.

Za projektem stojí globální firma Nitro, která se dle svých slov běžně věnuje tomu, aby motivovala lidi připojit se ke snowboardové komunitě, vystřelit ven, být offline a dělat s kámošema něco, co si budou celý život pamatovat - to vše se ale v těchto časech změnilo. Kromě tohoto poslaní, je posláním Nitro, ale i dalších snowboardových firem to, aby vraceli hodnoty zpět komunitě, chovali se jako rodina a vážili si těch, kdo jim pomohli se dostat tam, kde jsou dnes. Pokud i vy patříte k těmto freelancerům, kteří se musí s touto situací potýkat, je tato platforma pro vás. Je jasné, že cíl v podobě 60.000 EUR je jen začátek, ale smyslem je pomoci co nejvíce tvůrcům ve snowboardové komunitě, co to jen půjde.

Situace a dlouhodobé efekty se mění každý den, ale nezbývá než věřit, že snowboardová komunita dokáže podpořit ty, kteří nás vždy zásobovali skvělými fotkami, videi, uměním, parky a hlavně dlouholetou vášní předchozí, aktuální i budoucí krize společně zvládnout!

Jak to funguje?

PODPOŘTE PROJEKT NA GOFUNDME.COM

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!