Pohlédněte na luxusní set up The Nines 2022!

The Nines je zpět v plné své kráse uprostřed malebných švýcarských alp v resortu Crans-Montana. Letos se jedná už o neskutečný 30. ročník tohoto velkolepého svátku akčních sportů. Ve výšce 2800 metrů nad mořem se rozkládá jak jinak, než futuristický snowpark plný kreativních překážek. Teď už jen zbývá, ať to tam ta sebranka světového freeskiingu a snowboardingu pořádně oshredí a my se můžeme rozplývat nad tou vizuální krásou.

Dive into The Nines 2022 with the GoPro Course Preview

Mrkněte se na Andriho Ragettliho, Sarah Hoefflin, Laurie Blouin a Hailey Langland, jak dropli do letošního ročníku v podobě GoPro course preview.

Public Day

Letos se po dvou letech se opět můžete dostat přímo do místa dění! The Nines totiž otevře své brány pro všechny nadšené diváky již 9. dubna. Celá akcí nabitá exhibice profesionálních freeskieru a snowboardistů bude zcela zdarma. Lístky na lanovku najdete zde.

The "Perfect Jump"

Nejvýše položená platformou ve snowparku je tzv. Perfect Jump, který musí splňovat snad veškeré požadavky kdejakého freestylového fajnšmekra. Tohle 24 metrů dlouhé monstrum s dokonale vyšejpovanýma hranama se rozhodně stane velkým hráčem letošního eventu, kde padne nejedno veliké peklo, ale i spoustu kreativního srandiček!

The SWATCH Downward Spiral

Tuhletu s prominutím prasárničku jste mohli vidět už včera v našich storíčkách, jak se v ní pěkně trychtýřuje švýcarský snowboardista Pat Burgener za rytmu jeho songu Work It Out. Tahle nevídaná výzva bude rozhodně velkým hitem The Nines 2022.

foto Theo Acworth

The Sphere

The Sphere je poslední třešničkou na dortu! Tahle děravá houba představuje neodolatelně kreativní mistrovské dílo z dílny Schneestern. No mrkněte na to sami!

foto Klaus Polzer

Rád by se vytrychtýřoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!