Pohlédněte na luxusní set up The Nines 2022!

The Nines je zpět v plné své kráse uprostřed malebných švýcarských alp v resortu Crans-Montana. Letos se jedná už o neskutečný 30. ročník tohoto velkolepého svátku akčních sportů. Ve výšce 2800 metrů nad mořem se rozkládá jak jinak, než futuristický snowpark plný kreativních překážek. Teď už jen zbývá, ať to tam ta sebranka světového freeskiingu a snowboardingu pořádně oshredí a my se můžeme rozplývat nad tou vizuální krásou.

Dive into The Nines 2022 with the GoPro Course Preview

Mrkněte se na Andriho Ragettliho, Sarah Hoefflin, Laurie Blouin a Hailey Langland, jak dropli do letošního ročníku v podobě GoPro course preview.

Public Day

Letos se po dvou letech se opět můžete dostat přímo do místa dění! The Nines totiž otevře své brány pro všechny nadšené diváky již 9. dubna. Celá akcí nabitá exhibice profesionálních freeskieru a snowboardistů bude zcela zdarma. Lístky na lanovku najdete zde.

The "Perfect Jump"

Nejvýše položená platformou ve snowparku je tzv. Perfect Jump, který musí splňovat snad veškeré požadavky kdejakého freestylového fajnšmekra. Tohle 24 metrů dlouhé monstrum s dokonale vyšejpovanýma hranama se rozhodně stane velkým hráčem letošního eventu, kde padne nejedno veliké peklo, ale i spoustu kreativního srandiček!

The SWATCH Downward Spiral

Tuhletu s prominutím prasárničku jste mohli vidět už včera v našich storíčkách, jak se v ní pěkně trychtýřuje švýcarský snowboardista Pat Burgener za rytmu jeho songu Work It Out. Tahle nevídaná výzva bude rozhodně velkým hitem The Nines 2022.

foto Theo Acworth

The Sphere

The Sphere je poslední třešničkou na dortu! Tahle děravá houba představuje neodolatelně kreativní mistrovské dílo z dílny Schneestern. No mrkněte na to sami!

foto Klaus Polzer

Rád by se vytrychtýřoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Na Corvatschi se odjela letos poslední zastávka FIS světového poháru

O víkendu proběhl poslední závod světového poháru letošní zimy, který se uskutečnil ve vysoko položeném snowparku Corvatsch ve švýcarských Alpách. Kdo se na místě nejvíce předvedl, jak dopadl Kuba Hroneš a Vanessa Volopichová a kdo si letos odnáší křišťálové glóby se dozvíte v článku plném fotek od Petra Večeřy!

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!