Pojezd ve Vítkách aneb Shred Vocation 2022 našima očima

Borci z Maximal Animal přichází s prvním a možná i posledním výstupem za tuto sezónu. Před nedávnem totiž poshredili ve Vítkách na Shred Vacation a vzniklo z toho povedené videjko. V tomto postu si přečteme něco o této výpravě a na závěr si dáme zmiňované video. Děkujeme klukům z MA za práci a těšíme se na další povedený výstupy.

Ahoj, zdraví tě Maximal Animal a přinášíme ti po dlouhé době nový článek!!!

Mohlo by se zdát, že jsme celou zimu nic nedělali, protože moc fotek a videí ven nešlo. Bylo to hlavně z toho důvodu, že u nás podmínky na natáčení videí nebyly úplně ideální, buď nebylo počasí, a nebo nebyly parky v kondici. Takže letos to bylo spíše o pilování triků na tom, co bylo sjízdné než o natáčení… Ale pár fotek máme, takže se určitě nebojte zabrousit na naši facebookovou stránku.

Dost bylo fňukání, pojďme se podívat na to, o čem tenhle článek ve skutečnosti je. Tím hlavním bodem je akce “SHRED VOCATION“, která se odehrála na závěr letošní sezóny ve Freestyle area Vítkovice.  A jelikož park ve Vítkách je vždycky libovej, tak jsme prostě museli vyrazit.

V sobotu v půl šestý ráno jsme nasedli do auta a jeli směr Vítkovice. Jelikož bylo dost brzy, tak cesta byla pohodová, bez komplikací. Jediný problém byl po příjezdu s parkováním, ale ten jsme rychle vyřešili. Teď už jen zbývalo koupit permice a šli jsme na to. Kolem dvanácté hodiny se k nám připojil i Pavel, takže byla ještě větší sranda i se víc hecovalo.

Svítilo sluníčko parčík byl hezky v šejpu, co víc si přát. Pár jízd trvalo, než jsme si zvykli, ale pak už to tam padalo celkem samo. Mimo naší tříčlenné skupinky, tam “nečekaně“ :-) bylo i spoustu dalších jezdců, a hlavně spousta známých tváří, které jsme léta neviděli a rádi jsme je viděli znovu a ještě radši jsme s nimi zase po dlouhé době pojezdili.

Po ježdění jsme dali burger v boudě nad parkem a vyrazili se ubytovat. Ubytování bylo v pohodě, a hlavně bylo blízko ke svahu, takže ráno jsme nemuseli nějak extrémně brzy stávat. Večer jsme se vyrazili podívat na afterparty do Freestylesnbhouse, kde jsme si dali něco k snědku a něco k pití. Pak už jsme jen pokecali, skoro se poprali s jedním velmi nasosaným jedincem a šli spát.

Druhý den byl opět věnován shredu do roztrhání těla. V parku probíhal - nazval bych to - bazén jam. Byla celkem sranda sledovat malý snowboarďáky, jak si tam s prknem plavou. Škodolibá, ale sranda.

Po ježdění jsme opět poslali něco k jídlu a vyrazili směr domov.

Víkend se opravdu povedl, děkujeme šejprům za skvělý park a všem zúčastněným za parádní atmosféru. Rádi jsme vás zase viděli a rádi vás uvidíme znovu. A co je důležité na závěr zmínit je, že jsme v neděli nelenili a natočili pro vás po dlouhé době video.  Odkaz najdeš níže, stojí to za to!!!

A to je vše, budeme se těšit u dalšího článku, a nebo na horách.

MA

Vytvořili

Maximal Animal
Další články autora

Vydal

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!

Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.