Pojezd ve Vítkách aneb Shred Vocation 2022 našima očima

Borci z Maximal Animal přichází s prvním a možná i posledním výstupem za tuto sezónu. Před nedávnem totiž poshredili ve Vítkách na Shred Vacation a vzniklo z toho povedené videjko. V tomto postu si přečteme něco o této výpravě a na závěr si dáme zmiňované video. Děkujeme klukům z MA za práci a těšíme se na další povedený výstupy.

Ahoj, zdraví tě Maximal Animal a přinášíme ti po dlouhé době nový článek!!!

Mohlo by se zdát, že jsme celou zimu nic nedělali, protože moc fotek a videí ven nešlo. Bylo to hlavně z toho důvodu, že u nás podmínky na natáčení videí nebyly úplně ideální, buď nebylo počasí, a nebo nebyly parky v kondici. Takže letos to bylo spíše o pilování triků na tom, co bylo sjízdné než o natáčení… Ale pár fotek máme, takže se určitě nebojte zabrousit na naši facebookovou stránku.

Dost bylo fňukání, pojďme se podívat na to, o čem tenhle článek ve skutečnosti je. Tím hlavním bodem je akce “SHRED VOCATION“, která se odehrála na závěr letošní sezóny ve Freestyle area Vítkovice.  A jelikož park ve Vítkách je vždycky libovej, tak jsme prostě museli vyrazit.

V sobotu v půl šestý ráno jsme nasedli do auta a jeli směr Vítkovice. Jelikož bylo dost brzy, tak cesta byla pohodová, bez komplikací. Jediný problém byl po příjezdu s parkováním, ale ten jsme rychle vyřešili. Teď už jen zbývalo koupit permice a šli jsme na to. Kolem dvanácté hodiny se k nám připojil i Pavel, takže byla ještě větší sranda i se víc hecovalo.

Svítilo sluníčko parčík byl hezky v šejpu, co víc si přát. Pár jízd trvalo, než jsme si zvykli, ale pak už to tam padalo celkem samo. Mimo naší tříčlenné skupinky, tam “nečekaně“ :-) bylo i spoustu dalších jezdců, a hlavně spousta známých tváří, které jsme léta neviděli a rádi jsme je viděli znovu a ještě radši jsme s nimi zase po dlouhé době pojezdili.

Po ježdění jsme dali burger v boudě nad parkem a vyrazili se ubytovat. Ubytování bylo v pohodě, a hlavně bylo blízko ke svahu, takže ráno jsme nemuseli nějak extrémně brzy stávat. Večer jsme se vyrazili podívat na afterparty do Freestylesnbhouse, kde jsme si dali něco k snědku a něco k pití. Pak už jsme jen pokecali, skoro se poprali s jedním velmi nasosaným jedincem a šli spát.

Druhý den byl opět věnován shredu do roztrhání těla. V parku probíhal - nazval bych to - bazén jam. Byla celkem sranda sledovat malý snowboarďáky, jak si tam s prknem plavou. Škodolibá, ale sranda.

Po ježdění jsme opět poslali něco k jídlu a vyrazili směr domov.

Víkend se opravdu povedl, děkujeme šejprům za skvělý park a všem zúčastněným za parádní atmosféru. Rádi jsme vás zase viděli a rádi vás uvidíme znovu. A co je důležité na závěr zmínit je, že jsme v neděli nelenili a natočili pro vás po dlouhé době video.  Odkaz najdeš níže, stojí to za to!!!

A to je vše, budeme se těšit u dalšího článku, a nebo na horách.

MA

Vytvořili

Maximal Animal
Další články autora

Vydal

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Report z prosluněné Spring Session na Bukovce

Měsíc zpátky proběhla legendární Spring Session na Bukové hoře v Orlických horách. To, co tam místní shapers předvedli, by se nemuseli stydět ani shapeři na Mt. Hoodu. Jak prohlásil Ondra Bauer "Toto je hotová Californie" a měl rozhodně pravdu. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na Bukovce 26. března vypadalo!

CHYTRÁ SEZÓNKA vám otevře bránu do 10 resortů za pouhých 12 190 Kč!

Buďte chytří a připravte se na příští zimní sezónu včas. S CHYTROU SEZÓNKOU PREMIUM 2022/23 si můžete užívat snowboarding a lyžování deset měsíců v roce na území Česka, Polska, Slovenska nebo dokonce v rakouských Alpách! V první dubnové vlně prodeje jí ještě ke všemu pořídíte za luxusních 12 190 Kč.