Pomozte nám zlepšit Freeride.cz a zapojte se do soutěže!

Máme pro vás jedinečnou šanci, jak můžete posunout Freeride.cz na další level! Náš magazín chceme neustále vylepšovat, ale to nedokážeme bez pomoci od našich čtenářů. Proto jsme pro vás udělali dotazník a jako odměnu za vyplnění si připravili i několik cen z naší merch kolekce!

Jsme neskutečně rádi za to, že máme tak skvělou komunitu čtenářů a čtenářek! Chceme pro vás i nadále vytvářet co nejlepší obsah, který vás bude bavit a bude vás naplňovat stejně jako nás. K tomu abychom toho byli ale schopní, tak potřebujeme vaši pomoc. Sami totiž víte nejlíp jaký obsah je nejzajímavější a co vás baví, a to přesně chceme zjistit naším dotazníkem.

Každý názor je pro nás velmi cenný a slibujeme, že s ním naložíme nejlíp jak umíme. Právě díky lidem jako jste vy jsme schopni dělat tenhle magazín, a proto vám chceme servírovat jenom to nejlepší!

Vážíme si vašeho času a víme, že vyplnění nějakou chvíli zabere. A abychom vás namotivovali i něčím víc než dobrým pocitem z pomoci nám a potažmo sobě jako našim čtenářům, připravili jsme si pro vás několik zajímavých cen z naší merch kolekce. Soutěž již byla vyhodnocena a ukončena. Děkujeme všem zapojeným!

1. cena: FR firer unisex TIE&DYE mauve / rose clay L
2. cena: FR catcher short sleeve white/black M
3. cena: FR creator unisex cream heather pink M
4. cena: FR Winter Neckwarmer Tie&Dye Purple
5. cena: FR label beanie surf blue

Ceny za vyplnění dotazníku

Jedinou podmínkou pro účast ve slosování je uvedení vašeho e-​mailu, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat. Pokud nechcete svůj e-​mail uvádět a nechat tak svojí odpověď zcela anonymní, není problém, jen logicky nebudete zařazeni do slosování.

Za skvělé fotky do coveru článku a na socky děkujeme našemu dvornímu fotografovi Prouzičovi!

Předem MOC DĚKUJEME za váš čas!
Freeride.cz crew

Další zajímavé články

Veterán Josh Absenger a jeho video "Floating Gentle"

Rakouská zkušenost v podobě Joshe Absengera přináší short video "Floating Gentle"...

V sobotu na Čerňáku! Čeká nás jibing na Stop Zevling Winter Edtition 2022

V sobotu 10. prosince Vás výjimečně nasměrujeme do Prahy a ne na hory. Na Čerňáků se chystá Stop Zevling Winter 2022 a nebude chybět hlavně pořádná darda freeskiingu a snowboardingu!

Dej si streetovou sedmiminutovku "Meet me at the Sauna"

Oliver Hoblitzelle nabízí další ze svých povedených videí. Urban kousek "Meet me at the Sauna"...