Pomozte nám zlepšit Freeride.cz a zapojte se do soutěže!

Máme pro vás jedinečnou šanci, jak můžete posunout Freeride.cz na další level! Náš magazín chceme neustále vylepšovat, ale to nedokážeme bez pomoci od našich čtenářů. Proto jsme pro vás udělali dotazník a jako odměnu za vyplnění si připravili i několik cen z naší merch kolekce!

Jsme neskutečně rádi za to, že máme tak skvělou komunitu čtenářů a čtenářek! Chceme pro vás i nadále vytvářet co nejlepší obsah, který vás bude bavit a bude vás naplňovat stejně jako nás. K tomu abychom toho byli ale schopní, tak potřebujeme vaši pomoc. Sami totiž víte nejlíp jaký obsah je nejzajímavější a co vás baví, a to přesně chceme zjistit naším dotazníkem.

Každý názor je pro nás velmi cenný a slibujeme, že s ním naložíme nejlíp jak umíme. Právě díky lidem jako jste vy jsme schopni dělat tenhle magazín, a proto vám chceme servírovat jenom to nejlepší!

Vážíme si vašeho času a víme, že vyplnění nějakou chvíli zabere. A abychom vás namotivovali i něčím víc než dobrým pocitem z pomoci nám a potažmo sobě jako našim čtenářům, připravili jsme si pro vás několik zajímavých cen z naší merch kolekce. Soutěž již byla vyhodnocena a ukončena. Děkujeme všem zapojeným!

1. cena: FR firer unisex TIE&DYE mauve / rose clay L
2. cena: FR catcher short sleeve white/black M
3. cena: FR creator unisex cream heather pink M
4. cena: FR Winter Neckwarmer Tie&Dye Purple
5. cena: FR label beanie surf blue

Ceny za vyplnění dotazníku

Jedinou podmínkou pro účast ve slosování je uvedení vašeho e-​mailu, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat. Pokud nechcete svůj e-​mail uvádět a nechat tak svojí odpověď zcela anonymní, není problém, jen logicky nebudete zařazeni do slosování.

Za skvělé fotky do coveru článku a na socky děkujeme našemu dvornímu fotografovi Prouzičovi!

Předem MOC DĚKUJEME za váš čas!
Freeride.cz crew

Další zajímavé články

Quiksilver posílá 5 surfařů do Upside down dimenze ze Stranger Things!

Ano, čtete správně. Quiksilver navázal spolupráci s video-on-demand gigantem Netflix, aby nás zásobil hadrama s relevantní pop-culture tématikou. V blízké době vyjde kolekce zaměřená na masivně populární seriál Stranger Things. V tomhle séroši parta děcek v osmdesátkách řeší běsnění mezidimenzionální obludy a odtajňuje konspiraci tajných bezpečnostních složek americké vlády. Video, které v rámci této spolupráce vzniklo, bude možná to nejzajímavější video se surfovou tématikou, co jste za dlouhou dobu viděli.

Třetí pozdrav z Kimbo Sessions 2022

Třetí ofiko edit z letošní Kimbo Sessions právě dorazil...

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...