Porcelain crew snowboarding day a Cerfajz birthday party vol. 8

Věřte nebo ne, ale již po osmé se uskuteční oslava narozenin našeho kamaráda Červa, která je poslední tři roky spojená s jibbovací akcíclubu Marley. Již tento pátek 27. prosince se za ostravským clubem, který najdete na výstavišti, odehraje akcička, která se těší rok co rok velké návštěvnosti nejen lidí východní metropole - Porcelain crew snowboarding day a Cerfajz birthday party vol. 8.

I tento rok půjde o pohodové ježdění pro všechny, kdo dorazí. Ostravská partička Porcelain si pro vás připraví dvě překážky a to poctivou trubadůru, kterou ti co byli loni, znají moc dobře a k tomu přibude streetový rail. Začátek je naplánován přesně na poledne, takže ti, kteří potřebují dávat voraz játrům, po svátečních taškařicích, budou mít dost času na vyrovnání žaludečních šťáv, než se vrhnou na rozjezd. Kolem dvou hodin se plánuje začátek jamu a podle počtu jezdců se na místě rozhodne co, jak, kdy a proč se pojede. Finále je naplánováno na šestou večerní, kdy už bude hřiště vytvořené pro tuto příležitost řádně osvětleno. Pro všechny příchozí bude připraveno občerstvení, mini chill out zóna, za příznivého počasí se můžete těšit díky Street art shopu Ostrava na graffiti jam a udržovat těla v pohybu, bude všem proflákly DJ Tamman.

Vyhlášení jezdců proběhne na mocné afterparty uvnitř clubu Marley, kde se budou dít pekla a všichni společně dáme svým tělům hroznou bídu při zapíjení narozenin kamaráda Červa. Můžete se těšit na Elektro stage, kde se během večera prostřídají dj´s jako: Disgustin Justin, This, That, MC Cagi, La.zoo, Bassin, HanysMajal. Rock stage bude v obležení kapel: The truth is out there, Over hype, VíkendAll these memories. K tomu všemu připočtěte hromadu dobrých lidí, bar naplněný vším možným co dokážete pozřít a máme tady super program na páteční odpolednevečerem dohromady. Vstup na afterparty je rovná stovečka, navíc můžete v tombole vyhrát jednu z cen, tou hlavní je snowboardová deska Lib Tech Travis Rice 161,5 v hodnotě 17.500,- Lístek vás vyjde na deset vočí, ať se tombola řádně točí. 

Porcelain crew se na vás všechny těší a slibuje divočinu, která tady ještě nebyla, stačí dorazit tenhle pátek 27. prosince na výstaviště Černá loukaOstravě do clubu Marley. Velký dík patří sponzorům akce a to: Quiksilver store OC Nová Karolína Ostrava, Snowbitch Ostrava a Saton s.r.o. Kompletní informace k akci, line up, novinky a aktuality nejen k závodům, ale i následné afterparty sledujte na FB eventu ZDE.

Další zajímavé články

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

FreerideTV: Pár Rund s Porkert Bros během 38. KTO

Po několika letech vracíme na scénu námi tolik milovaný formát "PÁR RUND"! Tentokrát jsme na Pár Rund vyzvali české "stylmajstry" Porkert Bros jezdící za SNOWBOARD ZEZULA. Kluci tam i přes nevlídné počasí po celý víkend legendárního KTO vyslali totální pekla! KOUKEJ NA TO!