Porcelain crew snowboarding day a Cerfajz birthday party vol. 8

Věřte nebo ne, ale již po osmé se uskuteční oslava narozenin našeho kamaráda Červa, která je poslední tři roky spojená s jibbovací akcíclubu Marley. Již tento pátek 27. prosince se za ostravským clubem, který najdete na výstavišti, odehraje akcička, která se těší rok co rok velké návštěvnosti nejen lidí východní metropole - Porcelain crew snowboarding day a Cerfajz birthday party vol. 8.

I tento rok půjde o pohodové ježdění pro všechny, kdo dorazí. Ostravská partička Porcelain si pro vás připraví dvě překážky a to poctivou trubadůru, kterou ti co byli loni, znají moc dobře a k tomu přibude streetový rail. Začátek je naplánován přesně na poledne, takže ti, kteří potřebují dávat voraz játrům, po svátečních taškařicích, budou mít dost času na vyrovnání žaludečních šťáv, než se vrhnou na rozjezd. Kolem dvou hodin se plánuje začátek jamu a podle počtu jezdců se na místě rozhodne co, jak, kdy a proč se pojede. Finále je naplánováno na šestou večerní, kdy už bude hřiště vytvořené pro tuto příležitost řádně osvětleno. Pro všechny příchozí bude připraveno občerstvení, mini chill out zóna, za příznivého počasí se můžete těšit díky Street art shopu Ostrava na graffiti jam a udržovat těla v pohybu, bude všem proflákly DJ Tamman.

Vyhlášení jezdců proběhne na mocné afterparty uvnitř clubu Marley, kde se budou dít pekla a všichni společně dáme svým tělům hroznou bídu při zapíjení narozenin kamaráda Červa. Můžete se těšit na Elektro stage, kde se během večera prostřídají dj´s jako: Disgustin Justin, This, That, MC Cagi, La.zoo, Bassin, HanysMajal. Rock stage bude v obležení kapel: The truth is out there, Over hype, VíkendAll these memories. K tomu všemu připočtěte hromadu dobrých lidí, bar naplněný vším možným co dokážete pozřít a máme tady super program na páteční odpolednevečerem dohromady. Vstup na afterparty je rovná stovečka, navíc můžete v tombole vyhrát jednu z cen, tou hlavní je snowboardová deska Lib Tech Travis Rice 161,5 v hodnotě 17.500,- Lístek vás vyjde na deset vočí, ať se tombola řádně točí. 

Porcelain crew se na vás všechny těší a slibuje divočinu, která tady ještě nebyla, stačí dorazit tenhle pátek 27. prosince na výstaviště Černá loukaOstravě do clubu Marley. Velký dík patří sponzorům akce a to: Quiksilver store OC Nová Karolína Ostrava, Snowbitch Ostrava a Saton s.r.o. Kompletní informace k akci, line up, novinky a aktuality nejen k závodům, ale i následné afterparty sledujte na FB eventu ZDE.

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!