Pořeš Vánoce s novým FREERIDE.CZ Merchem!

Taky jste po vstupu do nákupáku zažili vánoční šok. Což ve vás vyvolalo výbuch emocí, rozbrečeli jste se, vykřikli a vyběhli z toho pekla ven? Pokud ano, tak nezoufejte. Náš merch vám vytrhne trn z paty a všechny vánoční dárky vyřešite z pohodlí vašeho domova během několika kliknutí!

Děda, babička, mamka, taťka, ségra, brácha, bratranec, teta, strejda, nevlastní ségra i sestřenice z třetího kolene,.... Určitě všichni budou hulákat radostí, když si v neděli 24.12. rozbalí pod stromečkem dáreček a zjistí, že je někdo velice pozorný obdaroval novým FREERIDE.CZ merchem. Ano, chápeš to správně, druhému za peníze štěstí určitě koupit můžeš, dokonce to nebude ani moc drahé a bude tě to stát od 5 ožalených piv po maximálně nějakých 33 kousků a to není zase taková hrůza. Jeden vydatný večírek za tu radost určitě obětovat stojí a to nám věř. S nákupem vánočních dárků má naše crew letité zkušenosti a jediné, co už několik let končí pod naším stromečkem je náš milovaný merch. Tak se přidej do party a zabíj dvě mouchy jednou ranou, nakup stylové dárky a podpoř fungování magazínu!

Na objednání máš čas až do této neděle 26.11. 2023, ale nečekej moc dlouho. Celá naše crew u toho sedí 24/7 a počítá zlaťák po zlaťáku tekoucí na naše účty a kalkuluje, jak dlouho tady pro vás ještě budem. Takže nás moc nenapínej nákupem na poslední chvíli a pojď na to třeba teď hned. 

Jen co odbije půlnoc z neděle na pondělí, tak se roztočí výrobní cyklus, kdy náš snowboardový redaktor Štěpán Košík vymění svůj letní vous za vánoční edici a bude dohlížet na elfí tým ve fabrice, aby stihl vánoční deadline a zachránil Vánoce u vás doma! Ano, takhle opravdu vypadá Štěpán během zimních měsíců!

Pokud stále nevíš, zda Vánoce vyřešíš nákupem našeho merche, tak mrkni na výběr několika našich produktů a určitě budeš mít jasno, že letošní vánoce budou ve znamení FREERIDE.CZ Merche!

Vybírat můžeš ze dvou střihů mikin, triček a celkem tří druhů kulichů! VŠE JE SAMOZŘEJMĚ UNISEX ve velikostech XXS až 3XL a můžeš tedy vybavit i svojí drahou polovičku, nebo drahá polovička tebe. Design je ve dvou základních variantách a to s velkým potiskem na zádech a dokonce i bez něj ve verzi "MINIMAL", kterou jsme s týmem odborných inženýru stvořili přesně pro oči všech milovníků jednoduchosti a minimalismu!

Díky všem za podporu  KEEP RIDING WITH US!

Další zajímavé články

Máme tady našlapanou video rekapitulaci z Kimbo Sessions 2024

Dorazilo závěrečný ofiko video z letošní Kimbo Sessions...

Dan Hanka zve na Spring Thing 2024! Doraž tak na konci května na Mölltal

Dan Hanka chystá na rakouském Mölltalu novou jarní akcičku Spring Thing...

Kajsa Larsson a Celeste Pomerantz se ozývají s videem "Suspended In Space"

Dvě freeriderky nás vezmou na trip do kanadskýho Yukonu...