Pořeš Vánoce s novým FREERIDE.CZ Merchem!

Taky jste po vstupu do nákupáku zažili vánoční šok. Což ve vás vyvolalo výbuch emocí, rozbrečeli jste se, vykřikli a vyběhli z toho pekla ven? Pokud ano, tak nezoufejte. Náš merch vám vytrhne trn z paty a všechny vánoční dárky vyřešite z pohodlí vašeho domova během několika kliknutí!

Děda, babička, mamka, taťka, ségra, brácha, bratranec, teta, strejda, nevlastní ségra i sestřenice z třetího kolene,.... Určitě všichni budou hulákat radostí, když si v neděli 24.12. rozbalí pod stromečkem dáreček a zjistí, že je někdo velice pozorný obdaroval novým FREERIDE.CZ merchem. Ano, chápeš to správně, druhému za peníze štěstí určitě koupit můžeš, dokonce to nebude ani moc drahé a bude tě to stát od 5 ožalených piv po maximálně nějakých 33 kousků a to není zase taková hrůza. Jeden vydatný večírek za tu radost určitě obětovat stojí a to nám věř. S nákupem vánočních dárků má naše crew letité zkušenosti a jediné, co už několik let končí pod naším stromečkem je náš milovaný merch. Tak se přidej do party a zabíj dvě mouchy jednou ranou, nakup stylové dárky a podpoř fungování magazínu!

Na objednání máš čas až do této neděle 26.11. 2023, ale nečekej moc dlouho. Celá naše crew u toho sedí 24/7 a počítá zlaťák po zlaťáku tekoucí na naše účty a kalkuluje, jak dlouho tady pro vás ještě budem. Takže nás moc nenapínej nákupem na poslední chvíli a pojď na to třeba teď hned. 

Jen co odbije půlnoc z neděle na pondělí, tak se roztočí výrobní cyklus, kdy náš snowboardový redaktor Štěpán Košík vymění svůj letní vous za vánoční edici a bude dohlížet na elfí tým ve fabrice, aby stihl vánoční deadline a zachránil Vánoce u vás doma! Ano, takhle opravdu vypadá Štěpán během zimních měsíců!

Pokud stále nevíš, zda Vánoce vyřešíš nákupem našeho merche, tak mrkni na výběr několika našich produktů a určitě budeš mít jasno, že letošní vánoce budou ve znamení FREERIDE.CZ Merche!

Vybírat můžeš ze dvou střihů mikin, triček a celkem tří druhů kulichů! VŠE JE SAMOZŘEJMĚ UNISEX ve velikostech XXS až 3XL a můžeš tedy vybavit i svojí drahou polovičku, nebo drahá polovička tebe. Design je ve dvou základních variantách a to s velkým potiskem na zádech a dokonce i bez něj ve verzi "MINIMAL", kterou jsme s týmem odborných inženýru stvořili přesně pro oči všech milovníků jednoduchosti a minimalismu!

Díky všem za podporu  KEEP RIDING WITH US!

Další zajímavé články

Tenra Katsuno si užívá Nový Zéland ve videu "Sasurai"

Japonec Tenra Katsuno nás ve svým čerstvým editu přenese na Nový Zéland...

Zkus ponurý minimovie "Topptyricon" z norskýho prašanu

Máme tady jeden černobílej mystickej kousek z Norska...

Rozhovor: Jirka Volák o své nové knížce Freeskiing 2.0 Snowpark Manual

Jirka Volák má venku novou knížku Freeskiing 2.0 Snowpark Manual, a to je nejvyšší čas se ho na ní drobátko poptat...