Poslední kolo Freeride.cz Insta Challenge je tady!

Zima v Česku pomalu končí a s ní končí i naše letošní soutěž, ale nezoufejte, ještě si zadáme poslední trik do posledního kola Freeride.cz Insta Challenge. Minulý týden jsme vám nezvykle zadali trik až ve čtvrtek, protože Facebook a Instagram ve středu zažili kolaps, který nám znemožnil výzvu vyslat do světa už o středečním večeru. Pojďme se teda společně podívat, jak dopadla výzva minulá a jaká bude výzva nová.

Freeride.cz Insta Challenge vol.6

Zúčastněnými se to tentokrát zrovna nehemžilo, ale i tak se vás do soutěže pár zapojilo. Jako první se zúčastnil mladý zabiják @matenatimon , který i ve svém věku odpálil poctivou FS trojku z roury ve snowparku v Peci pod Sněžkou. Dale se zúčastnil @hutysta , který se toho nebál a trojku vrátil ven ze Z-​railu a zároveň to podle jeho určení polohy bylo v ''domě tvojí mámy'', haha. Dále se do soutěže zapojil @o.susicky , kterého v soutěži vidíme už po několikáté a to se cenní. Jako poslední se s jedničkou do a trojkou ven zúčastnil @struncm.
A kdo teda trikovou výzvu vyhrál?
Jelikož odvaha a kreativita se v naší soutěži cenní, tak tentokrát vyhrává @hutysta , kterému gratulujeme k výhře a doufáme, že ceny v podobě našeho Freeride.cz merche se mu budou líbit a třeba mu pomohou, aby se do toho domu fakt dostal, haha.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Jelikož přichází období těch nejlepších, nejzábavnějších a nejkreativnějších překážek roku, tak jsme se rozhodli, že tentokrát zvolíme novou taktiku zadávání triku a vy teda máte uměleckou volnost, jaký trik na snowboardu odjedete. Výhercem následující Freeride.cz Insta Challenge se stane ten, kdo nás nejvíce pobaví a zároveň to nějakým způsobem kreativně zabije. Výherce vyhlásíme, jak už tomu bývá zvykem, příští týden ve středu 27.3.2019. Přejeme vám hodně zábavy při natáčení triku a budeme se těšit na vaše trikové výmysly. Užívejte si konec české zimy! Peace.
Tipy kam o víkendu vyrazit za nejlepšímy podmínkami pro jarní shredy, vám přineseme opět ve čtvrtek v rubrice ''Víkendové tipy''.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Sledujte nás na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!

Z budoucnosti se vrací Futureshock crew se svým ''Fourth Wall'' movie

Tak Futureshock crew je bezpochyby nejaktivnější snowboardovou crew na Shredbots kanále. Množství videí, které v poslední době vyslali do světa je fakt obrovské a ve svém maratonu videí stále pokračují. Tentokrát to je jejich ''Fourth Wall'' movie, ve kterém jako vždy není vůbec nouze o pořádnou dávku kreativity!