Poslední kolo Freeride.cz Insta Challenge je tady!

Zima v Česku pomalu končí a s ní končí i naše letošní soutěž, ale nezoufejte, ještě si zadáme poslední trik do posledního kola Freeride.cz Insta Challenge. Minulý týden jsme vám nezvykle zadali trik až ve čtvrtek, protože Facebook a Instagram ve středu zažili kolaps, který nám znemožnil výzvu vyslat do světa už o středečním večeru. Pojďme se teda společně podívat, jak dopadla výzva minulá a jaká bude výzva nová.

Freeride.cz Insta Challenge vol.6

Zúčastněnými se to tentokrát zrovna nehemžilo, ale i tak se vás do soutěže pár zapojilo. Jako první se zúčastnil mladý zabiják @matenatimon , který i ve svém věku odpálil poctivou FS trojku z roury ve snowparku v Peci pod Sněžkou. Dale se zúčastnil @hutysta , který se toho nebál a trojku vrátil ven ze Z-​railu a zároveň to podle jeho určení polohy bylo v ''domě tvojí mámy'', haha. Dále se do soutěže zapojil @o.susicky , kterého v soutěži vidíme už po několikáté a to se cenní. Jako poslední se s jedničkou do a trojkou ven zúčastnil @struncm.
A kdo teda trikovou výzvu vyhrál?
Jelikož odvaha a kreativita se v naší soutěži cenní, tak tentokrát vyhrává @hutysta , kterému gratulujeme k výhře a doufáme, že ceny v podobě našeho Freeride.cz merche se mu budou líbit a třeba mu pomohou, aby se do toho domu fakt dostal, haha.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Jelikož přichází období těch nejlepších, nejzábavnějších a nejkreativnějších překážek roku, tak jsme se rozhodli, že tentokrát zvolíme novou taktiku zadávání triku a vy teda máte uměleckou volnost, jaký trik na snowboardu odjedete. Výhercem následující Freeride.cz Insta Challenge se stane ten, kdo nás nejvíce pobaví a zároveň to nějakým způsobem kreativně zabije. Výherce vyhlásíme, jak už tomu bývá zvykem, příští týden ve středu 27.3.2019. Přejeme vám hodně zábavy při natáčení triku a budeme se těšit na vaše trikové výmysly. Užívejte si konec české zimy! Peace.
Tipy kam o víkendu vyrazit za nejlepšímy podmínkami pro jarní shredy, vám přineseme opět ve čtvrtek v rubrice ''Víkendové tipy''.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Sledujte nás na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: Láďa Hrstka o letošní sezóně a Mistrovství světa juniorů

Po dvou letech tady máme k rozhovoru opět mladého zabijáka z jihu Čech Láďu Hrstku, který letos zažil nabitou zimní sezónu plnou zajímavých snowboardových tripů do všech světových směrů. Je to teprve týden, co se Láďa vrátil ze Švédska, kde probíhalo Mistrovství světa juniorů. Jak si to tam užil, za co mu chtěli vzít skipas v Americe a mnohem více se dozvíte níže.

The Wkndrs diktují v novém videu ''Rude Boys''

The Weekenders se vrací po dvou měsíční pauze zpět a tentokrát budou diktovat v rytmu rychlého beatu. V novém videu Rude Boys z kanadského Whistleru to kluci roztočí ve stylu na vysoké otáčky a jako vždy předvedou skvělý snowboarding. Pohodlně se usaďte a zpříjemněte si sobotní odpoledne s partičkou, která jezdí ''pouze'' a jedině přes víkend.

FreerideTV: BEST OF Snowboardel Lokální výzva

Je tady sestřih toho nejlepšího, co se doslova „odjelo“ během letošních 5 zastávek Snowboardel Lokální výzvy. Vyrazili jsme do snowparků po celé ČR, natáčeli jsme, rozdávali věcné ceny od Picture Organic Clothing a po ježdění pili pivka Excelent. Hlavně jsme ale hledali nové Snowboardel team riders na příští sezónu.