Poslední kolo Freeride.cz Insta Challenge je tady!

Zima v Česku pomalu končí a s ní končí i naše letošní soutěž, ale nezoufejte, ještě si zadáme poslední trik do posledního kola Freeride.cz Insta Challenge. Minulý týden jsme vám nezvykle zadali trik až ve čtvrtek, protože Facebook a Instagram ve středu zažili kolaps, který nám znemožnil výzvu vyslat do světa už o středečním večeru. Pojďme se teda společně podívat, jak dopadla výzva minulá a jaká bude výzva nová.

Freeride.cz Insta Challenge vol.6

Zúčastněnými se to tentokrát zrovna nehemžilo, ale i tak se vás do soutěže pár zapojilo. Jako první se zúčastnil mladý zabiják @matenatimon , který i ve svém věku odpálil poctivou FS trojku z roury ve snowparku v Peci pod Sněžkou. Dale se zúčastnil @hutysta , který se toho nebál a trojku vrátil ven ze Z-​railu a zároveň to podle jeho určení polohy bylo v ''domě tvojí mámy'', haha. Dále se do soutěže zapojil @o.susicky , kterého v soutěži vidíme už po několikáté a to se cenní. Jako poslední se s jedničkou do a trojkou ven zúčastnil @struncm.
A kdo teda trikovou výzvu vyhrál?
Jelikož odvaha a kreativita se v naší soutěži cenní, tak tentokrát vyhrává @hutysta , kterému gratulujeme k výhře a doufáme, že ceny v podobě našeho Freeride.cz merche se mu budou líbit a třeba mu pomohou, aby se do toho domu fakt dostal, haha.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Jelikož přichází období těch nejlepších, nejzábavnějších a nejkreativnějších překážek roku, tak jsme se rozhodli, že tentokrát zvolíme novou taktiku zadávání triku a vy teda máte uměleckou volnost, jaký trik na snowboardu odjedete. Výhercem následující Freeride.cz Insta Challenge se stane ten, kdo nás nejvíce pobaví a zároveň to nějakým způsobem kreativně zabije. Výherce vyhlásíme, jak už tomu bývá zvykem, příští týden ve středu 27.3.2019. Přejeme vám hodně zábavy při natáčení triku a budeme se těšit na vaše trikové výmysly. Užívejte si konec české zimy! Peace.
Tipy kam o víkendu vyrazit za nejlepšímy podmínkami pro jarní shredy, vám přineseme opět ve čtvrtek v rubrice ''Víkendové tipy''.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Sledujte nás na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.

Aurora - Riding North aneb luxusní kombinace snowboardingu a surfingu

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na boardridingovou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátký film, ve kterém si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.