Poslední kolo Freeride.cz Insta Challenge je tady!

Zima v Česku pomalu končí a s ní končí i naše letošní soutěž, ale nezoufejte, ještě si zadáme poslední trik do posledního kola Freeride.cz Insta Challenge. Minulý týden jsme vám nezvykle zadali trik až ve čtvrtek, protože Facebook a Instagram ve středu zažili kolaps, který nám znemožnil výzvu vyslat do světa už o středečním večeru. Pojďme se teda společně podívat, jak dopadla výzva minulá a jaká bude výzva nová.

Freeride.cz Insta Challenge vol.6

Zúčastněnými se to tentokrát zrovna nehemžilo, ale i tak se vás do soutěže pár zapojilo. Jako první se zúčastnil mladý zabiják @matenatimon , který i ve svém věku odpálil poctivou FS trojku z roury ve snowparku v Peci pod Sněžkou. Dale se zúčastnil @hutysta , který se toho nebál a trojku vrátil ven ze Z-​railu a zároveň to podle jeho určení polohy bylo v ''domě tvojí mámy'', haha. Dále se do soutěže zapojil @o.susicky , kterého v soutěži vidíme už po několikáté a to se cenní. Jako poslední se s jedničkou do a trojkou ven zúčastnil @struncm.
A kdo teda trikovou výzvu vyhrál?
Jelikož odvaha a kreativita se v naší soutěži cenní, tak tentokrát vyhrává @hutysta , kterému gratulujeme k výhře a doufáme, že ceny v podobě našeho Freeride.cz merche se mu budou líbit a třeba mu pomohou, aby se do toho domu fakt dostal, haha.
Odkaz na Freeride.cz e-​​​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Jelikož přichází období těch nejlepších, nejzábavnějších a nejkreativnějších překážek roku, tak jsme se rozhodli, že tentokrát zvolíme novou taktiku zadávání triku a vy teda máte uměleckou volnost, jaký trik na snowboardu odjedete. Výhercem následující Freeride.cz Insta Challenge se stane ten, kdo nás nejvíce pobaví a zároveň to nějakým způsobem kreativně zabije. Výherce vyhlásíme, jak už tomu bývá zvykem, příští týden ve středu 27.3.2019. Přejeme vám hodně zábavy při natáčení triku a budeme se těšit na vaše trikové výmysly. Užívejte si konec české zimy! Peace.
Tipy kam o víkendu vyrazit za nejlepšímy podmínkami pro jarní shredy, vám přineseme opět ve čtvrtek v rubrice ''Víkendové tipy''.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Sledujte nás na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Nová zimní kolekce Horsefeathers kombinuje nabité designy i technologie

V Horsefeathers letos slaví 30 let a na letošní zimní kolekci si dali podle nás extra záležet. Najdete v ní totiž věci, které kombinují zábavné designy, ale i technologickou funkčnost, která vás na kopci podrží. Od staré péřovky, která vážila 15 kilo když zmokla se brand posunul o neskutečný krok dopředu a my máme pocit, že jsme tak skočili do budoucnosti. Jo a kdo nechápe narážku na péřovku, nechť si po přečtení článku dá naše video k 30 letům Horsefeathers.

Porkert Bros v povedeném editu z noční session v Saalbachu

Porkert Bros vyrazili během minulé zimy na jaře do rakouského Saalbachu, kde je místo teplého počasí a “sleše“ čekala spíše pořádná vánice. To je ale nezastavilo a dva bratři to tam při noční session roztočili v pořádném sourozeneckém stylu. Pohodlně se usaďte a podívejte se, jak to vypadá, když sněží, protože u nás to letos asi ještě dlouho neuvidíme...

Vyraž na SNOWBOARD ZEZULA Freestyle Camp 2020

SNOWBOARD ZEZULA je tu letošní sezónu opět s FREESTYLE CAMPEM, který se uskuteční od 9. do 13. března 2020 v Deštné v Orlických horách. Brněnská parta zaručuje, že se nudit nebudete ani minutu. Tak se pojďme společně podívat, co na vás čeká.