Poslední šance vydat se na freestyle kemp Projekt Kaprun!

Chceš posunout tvůj snowboarding na novou úroveň? Tak se vydej s Českou snowboardovou školou na Kaprun, kde si můžeš vybírat mezi Freestylovým kempem a jednotlivými instruktorskými kurzy. Ale pospěš deadline přihlášky je v pondělí 13.11. 2023!

FREESTYLE CAMP

Termín: 22. - 26. 11. 2023
Freestyle kemp pro děti i dospělé opět povede dvojka našich osvědčený koučů, Martin Kaňůrek a Pája Turková. Kempeři se s nimi nikdy nenudí a taky se toho hodně naučí. Na začátku sezóny si snowpark na ledovci pod vrcholem Kitzsteinhornu vždycky nejdřív opatrně oťukáváme, takže se nemusí bát ani snowboarďáci a snowboarďačky, kteří ve snowparku teprve začínají.

DEADLINE PŘÍHLÁŠEK PONDĚLÍ 13.11. 2023!


KURZ APUL SNOWBOARDING D

Termín: 21. - 26. 11. 2023
Základní kurz instruktora snowboardingu. Tady můžeš začít svou kariéru na horách. Děláme z obyčejných lidí snowboarďáky a ze snowboarďáků instruktory.

DEADLINE PŘÍHLÁŠEK PONDĚLÍ 13.11. 2023!


KURZ APUL SNOWBOARDING C

Termín: 21. - 27. 11. 2023
Kurz C má jeden hlavní cíl - naučit instruktory pořádně jezdit na sjedovce. Tohle bude hodně zábavný kurz, podíváme se taky na základy freestylu a vylepšení instruktorských dovedností.

DEADLINE PŘÍHLÁŠEK PONDĚLÍ 13.11. 2023!


DALŠÍ KURZY

Toto není vše. Další akce, které se budou během Projektu Kaprun konat, jako přípravné campy, opravky a prolongace licencí.

DEADLINE PŘÍHLÁŠEK PONDĚLÍ 13.11. 2023!


Pro více informací sleduj Českou snowboardovou školu na sítích.

Freestyle kemp doporučuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!