Pozvánka na druhý ročník Jibb Square Session do Třince

Jak by řekla Bláža z české komedie Slunce, seno a pár facek „od soboty za tejden teta“, se uskuteční na třineckém náměstí Svobody, před kulturním domem Trisia, druhý ročník akce s názvem Jibb Square Session.

Freeski parta Status Normal ve složení Tomáš Staněk, Lukáš BilkoDavid Sztefek si pro vás připravila v centru města Třince hoblovačku, kde se můžete těšit na tři překážky, které vyrostou na sněhové platformě. Půjde o hranatý rail, dvě pvc roury za sebou, s možností transfer triků a jednu bonkovací překážku. Akce vypukne hodinu po poledni a všichni jezdci ať už freeski nebo snowboarders, se můžou zapsat do jamu, ve kterém se pojede o ceny sponzorů akce. Pro ty, kteří dorazí podpořit jezdce, udělat tolik potřebnou atmosféru akce anebo se jen nenápadně kouknout, bude připraven stánek s občerstvením, kde bude jako hlavní lákadlo exkluzivní svařáček, dále potom můžete hodit relax ve vytvořené čajovně a pokud do příští soboty nenapadne metr prašanu, tak bude připravena i půjčovna longboardů.

Po akci nemusíte balit své saky paky a mizet směrem k domovu, jelikož Status Normal crew zařídila v lokálním clubu Tesla i následnou afterparty, kde se můžete sbírat na devátou večerní. Tam na vás bude kromě širokého výběru drinků, čekat i videoprojekce na plátně, tombola a ztuhlé svaly vám do ranních hodin rozhýbe dj.

V sobotu 30. listopadu, druhý ročník akce Jibb Square Session na náměstí Svobody v Třinci. Vidíme se.

FB event zde

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!