Pozvánka na druhý ročník Jibb Square Session do Třince

Jak by řekla Bláža z české komedie Slunce, seno a pár facek „od soboty za tejden teta“, se uskuteční na třineckém náměstí Svobody, před kulturním domem Trisia, druhý ročník akce s názvem Jibb Square Session.

Freeski parta Status Normal ve složení Tomáš Staněk, Lukáš BilkoDavid Sztefek si pro vás připravila v centru města Třince hoblovačku, kde se můžete těšit na tři překážky, které vyrostou na sněhové platformě. Půjde o hranatý rail, dvě pvc roury za sebou, s možností transfer triků a jednu bonkovací překážku. Akce vypukne hodinu po poledni a všichni jezdci ať už freeski nebo snowboarders, se můžou zapsat do jamu, ve kterém se pojede o ceny sponzorů akce. Pro ty, kteří dorazí podpořit jezdce, udělat tolik potřebnou atmosféru akce anebo se jen nenápadně kouknout, bude připraven stánek s občerstvením, kde bude jako hlavní lákadlo exkluzivní svařáček, dále potom můžete hodit relax ve vytvořené čajovně a pokud do příští soboty nenapadne metr prašanu, tak bude připravena i půjčovna longboardů.

Po akci nemusíte balit své saky paky a mizet směrem k domovu, jelikož Status Normal crew zařídila v lokálním clubu Tesla i následnou afterparty, kde se můžete sbírat na devátou večerní. Tam na vás bude kromě širokého výběru drinků, čekat i videoprojekce na plátně, tombola a ztuhlé svaly vám do ranních hodin rozhýbe dj.

V sobotu 30. listopadu, druhý ročník akce Jibb Square Session na náměstí Svobody v Třinci. Vidíme se.

FB event zde

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!