Pozvánka na "Honkytonk Snow Meydan" do Třince

Přesně za týden, v pátek 1.11., se v třineckém clubu Tesla uskuteční k vítání nové zimní sezóny akce, s jednoduchým, ale za to výstižným názvem „Honkytonk Snow Meydan“. Aktuální sezóna je za dveřmi, ledovce u našich zahraničních sousedů se otevírají jedna báseň a i v Třinci půjde o divoké vítání, jen co je pravda. Na co se můžete těšit?

Hlavní náplní této východní divočiny bude projekce nových snowboardových filmů od Roxy SnowboardsWILDER“ a Absinthe FilmsDOPAMINE“. Připravit se můžete na představení lokálních firmiček Bulis board + Goonch longboards, které vám naservírují své výrobky skate, cruiser a longboard desek. Při jejich stánku, bude po celý večer probíhat trénink a následně i contest Indo boardu o ceny sponzorů. Hned na to, se uskuteční návštěvníky tolik oblíbená tombola, ve které bude hlavní cenou snowboardová deska YES Snowboards, kterou dodal havířovský krám a eshop www.honkytonk.cz. Po celou dobu pro vás budou připraveny dva bary s akčními cenami drinků + Monster Energy hostesky, které vás nenechají chladnými po celý večer. Ostravský DJ Daniell, vám svými peckami přivede páteř do tvaru „S“ a pustí vás z parketu až v ranních hodinách. To vše již za týden, v pátek 1.11., třinecký club Tesla.

Velký dík patří všem sponzorům akce: Tesla club Třinec, Honkytonk.cz, Freeride.cz, Lilkavanilka.cz, Nashgrowshop.cz, Bulis board, Goonch longboards, Good Luck Tattoo Třinec, krámek Ukale, Monster Energy drinkvšem dobrým lidem, kteří pomáhají s organizací kolem akce.

FB event ZDE

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!