Pozvánka na jarní snowboardový kemp Projekt Kaprun 2023!

S přicházejícím jarem vám opět servírujeme nabídku na skvělý snowboardový kemp na rakouském ledovci Kitzsteinhorn s Českou snowboardovou školou! Pro mladou krev si parta ve spojení s Horsefeathers připravila druhý ročník HF Kids Video Challenge a tři mlaďáci se na kemp vydají zadáčo!

Projekt Kaprun 23

„Jaro už je cítit ve vzduchu a představa tajícího sněhu ve Vítkách nás tíží na naší snowboardové duši. A co si takhle prodloužit sezónu,  vyrazit na ledovec a dotáhnout triky, které zase letos neklaply?

 Pojeďte s námi na freestyle camp s Českou snowboardovou školou!

Sluníčko, perfektně šejplý snowpark na ledovci Kitzsteinhorn, měkké dopady, superpipe a každoroční  powder days. To všechno se děje na jarním freestyle campu v rámci Projektu Kaprun.

Coachovat bude klasicky bůh Čéča aka Martin Kaňůrek a jeho pravou rukou bude tentokrát Honza Lohy Lohynský, který na chvíli odloží práci businessmana, vypne svůj Mac a vrátí se k tomu, co mu jde nejlépe a to je určitě snowboarding. Genderově to vyváží Pája Turková, která Vás protáhne i místním backcountry v případě, že nakydá.

Mimo jarního shréďa se můžete těšit odpolední skateovačku, videocoaching a jiné aktivity.

Ubytování se nachází v malebné vesničce Kaprun v apartmánech s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn, pár minut od centra. Tak prožijte s náma tuhle neskutečnou jízdu!“

Pája Turková

KDY? 16.4. – 22.4. 2023

KDE? Kaprun, Rakousko

Registrace: bit.ly/ProjektKaprun

HF Kids video challenge:

V rámci podpory české dětské snowboardové scény vyhlašujeme společně s Horsefeathers Clothing druhý ročník soutěže o nejlepší dětský edit. S porotou vybereme 3 dětské ridery, které s sebou přibalíme na freestyle camp Kaprun. Na campu můžeš navíc soutěžit o roční sponzoring v podobě oblečení od Horsefeathers clothing. A to je velká výzva!

Výhercům zajistíme dopravu na camp, ubytování, skipas a coaching.

Deadline soutěže: 30.03. 2023

Více info o soutěži najdete zde.

Instruktorské kurzy

Na Kaprunu budou vedle campu probíhat také pokročilé instruktorské kurzy a workshopy na techniku jízdy v různém terénu.

Více info o celém projektu najdete zde.

Děkujeme že s námi jezdíte!

Veškerý výdělek z campu investujeme zpět do snowboardingu skrze kids challenge. Rádi bychom tak poděkovali všem věrným camperům, díky Vám můžeme podporovat mladé talenty.

Na kemp vás zve

Pája Turková
Další články autora

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!