Pozvánka na Maximal Animal Snowboard Kemp 2021 na Neklidu

Zima se blíží a my tu máme pozvánku na snowboardový kemp, který organizuje už několikátým rokem krušnohorská partička Maximal Animal. Kompletní info najdeš v článku přímo od organizátorů.

Vážení přátelé a kamarádi, společně jsme na scéně více než 10 let a věnujeme se hlavně SNOWBOARDINGU, FREESKINGU a WAKEBOARDINGU. Rádi bychom vás pozvali na nadcházející MAXIMAL ANIMAL SNOWBOARD KEMP, který jsme pro vás připravili na jarní prázdniny Ústeckého kraje, přesněji od 6.2. do 10.2. 2021. Únorový datum by měl zaručit dostatek sněhu a nabité snowparky. 

Ve Ski areálu Klínovec na vás budou čekat dokonce dva snowparky v různých obtížnostech - jeden na Neklidu a druhý na Klínovci. Protože vám chceme dát z našich služeb to nejlepší, letošní snowboard kemp jsme zmodrenizovali. Co si pod tím představit: 

1) Díky vylepšené metodě učení bude váš progres na snowboardu rychlejší a efektivnější.

2) Díky novému doprovodnému programu se seznámíte s ostatními hned na začátku a v průběhu snowboard kempu se nebudete ani chvilku nudit. Ale nebojte, čas na odpočinek mít budete.

3) Díky našemu hledání na vás čeká hezčí a prostornější dům v alpském stylu. Bufetové snídaně a bohaté večeře součástí.

Fotky, video, skipas, videocoaching, profi coaching, individuální péče a přátelská atmosféra jsou pro nás standard. Dalším bonusem, který pro vás máme rozjednaný, je nový sponzor snowboard kempu. Prozatím můžeme prozradit, že se jedná o subjekt ze světa snowboardingu a pokud vše dobře dopadne, nezůstaneme „jenom“ u rozdávání věcí, dostanete mnohem víc.

Už od prvopočátku jsme se lišili od všech ostatních a to přetrvává dodnes. Pokud chceš zažít snowboardový kemp trochu jinak, na který budeš rád vzpomínat, jsme pro tebe ideální volba.

Přihlášku, více informací, fotky, video a recenze najdeš na tomto odkazu, stačí jen kliknout.

A pokud ti nevyhovuje vícedenní událost, nabídneme ti ve stejné kvalitě M.A. akademii, info zde.

Vše, co u nás najdeš, jsme vytvořili sami na základě 10 let zkušeností, čerpání inspirace ze zahraničí, zpětné vazby klientů a naší originality.

Obrázek o Maximal Animal si můžeš udělat na našem FB nebo IG:

Celý tým Maximal Animal se už teď těší na tvojí účast.

Video z MAXIMAL ANIMAL SNOWBOARD KEMPU 2020:

napsal

Maximal Animal
Další články autora

Další zajímavé články

Pája Turková jako další snowboardový host v podcastu u Tupých hran

Podcásteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek si do svého nového dílu pozvali instruktorku snowboardingu Páju Turkovou. Povídání probíhalo okolo instruktorování, cestování a hlavně snowboardování či wakeboardování. Chceš se stát instruktorem a nevíš jak na to nebo tě jen zajímá instruktorskej život? Pojď si poslechnout tento parádní díl Tupých hran!

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!