Pozvánka na sobotní Village Jib Contest do Nýdku

Už tuto sobotu 9. listopadu se uskuteční kousek od Třince, v nedaleké obci Nýdek, konkrétně v areálu "U požárníka", pohodová, punková akcička s názvem Village Jib Contest.

Půjde o příjemné poježdění na 5-​metrové pvc rouře, kde ale nečekejte žádné prize money a ceny za desetitisíce pro ty nejlepší, jde o to se pobavit a zajezdit si před příchodem oné bílé pokrývky k nám do luků a hájů, samozřejmě gratis. Rozjezd na překážku zajistí připravené lešení, takže o nájezdovou rychlost se bát nemusíte. Celý den pojede muzika, bude se popíjet lokální oblíbený destilát a z grilu na vás budou útočit voňavé specialitky. Od našich dobrých kamarádů a sponzorů akce si ti nejlepší odnesou nějakou tu odměnu za své výkony, ať už v připravovaném jamu anebo v best tricku. Vše bude nasvíceno, takže se bude dát jezdit do večerních hodin a poté se všichni můžete přesunout do lokální hasičské chaty, kde se bude podávat kromě destilátučepované pivko, pochutinymuziku obstará DJ, který potěší všechny hudební chutě příchozích, s celým svým jménem DJ Empétrojka. To vše v klasickém východním punk stylu. 

Přijďte se i vy pobavit, zajezdit a podpořit tuhle akcičku lokálních nadšenců, než to tam nahoře guru odpálí a začne sypat ve velkém. Velký dík patří všem dobrým lidem z: Freeride.cz, Honkytonk Boardshop Havířov, Nugget, Nashgrowshop.cz, XS Blast Energy Drink, Sidiz Design a partě dobrých lidí "Peace vole".

FB event ZDE.

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!