Pozvánka na sobotní Village Jib Contest do Nýdku

Už tuto sobotu 9. listopadu se uskuteční kousek od Třince, v nedaleké obci Nýdek, konkrétně v areálu "U požárníka", pohodová, punková akcička s názvem Village Jib Contest.

Půjde o příjemné poježdění na 5-​metrové pvc rouře, kde ale nečekejte žádné prize money a ceny za desetitisíce pro ty nejlepší, jde o to se pobavit a zajezdit si před příchodem oné bílé pokrývky k nám do luků a hájů, samozřejmě gratis. Rozjezd na překážku zajistí připravené lešení, takže o nájezdovou rychlost se bát nemusíte. Celý den pojede muzika, bude se popíjet lokální oblíbený destilát a z grilu na vás budou útočit voňavé specialitky. Od našich dobrých kamarádů a sponzorů akce si ti nejlepší odnesou nějakou tu odměnu za své výkony, ať už v připravovaném jamu anebo v best tricku. Vše bude nasvíceno, takže se bude dát jezdit do večerních hodin a poté se všichni můžete přesunout do lokální hasičské chaty, kde se bude podávat kromě destilátučepované pivko, pochutinymuziku obstará DJ, který potěší všechny hudební chutě příchozích, s celým svým jménem DJ Empétrojka. To vše v klasickém východním punk stylu. 

Přijďte se i vy pobavit, zajezdit a podpořit tuhle akcičku lokálních nadšenců, než to tam nahoře guru odpálí a začne sypat ve velkém. Velký dík patří všem dobrým lidem z: Freeride.cz, Honkytonk Boardshop Havířov, Nugget, Nashgrowshop.cz, XS Blast Energy Drink, Sidiz Design a partě dobrých lidí "Peace vole".

FB event ZDE.

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!