Před prázdninami se v Nymburce uskutečnilo velké snowboardové soustředění!

Před prázdninami se v Nymburce uskutečnilo velké snowboardové soustředění týmů, do kterého se zapojilo 56 snowboardistů. Cílem soustředění bylo společně zatrénovat a vzájemně se více poznat. Za mlaďasama navíc přijela na návštěvu i Eva Samková a Šárka Pančochová. Slovo nyní dostává Kuba Hroneš...

Přestože soustředění trvalo jen dva a půl dne, tak jsme toho hodně předvedli a dobře se najedli, haha.

Nejzajímavější bylo, vyzkoušet si tréninkové praktiky ostatních týmů z jiných snowboardových disciplín. Společně trávit čas s členy jednotlivých reprezentací a načerpat inspiraci pro naše kreativní výkony. Součástí našeho velmi perného programu bylo kromě atletických, gymnastických, kondičních, plaveckých a zábavných cvičení i úžasné představení Šarky Pančochové a Evy Samkové, při které se podělily o své zkušenosti profesionálního ridera.

V rámci tohoto sportovně velmi náročného víkendu proběhlo i testování motorických baterií, kde všichni jedinci předvedli své pohybové zdatnosti. Za jedinečnou příležitost považujeme možnost potkat se s ostatními parťáky, se kterými nás spojuje jedna věc – postoj bokem (někteří víc, někteří míň).

Jelikož jsme si to všichni moc užili a dostalo se nám spoustu vskutku interesantních a kladných ohlasů, rozhodli jsme se, že se toto soustředění bude opakovat a to už 12.-13. září. Tentokrát to bude ve znamení gymnastiky.

PS: Na příští soustředění všichni v černém – truchlíme nad zákazem používání HF vosků. SeeYa later aligator, in a while crocodile.
Kuba Hroneš a František Knotek

Všechny fotky ze soustředění si můžeš prolistovat níže:

Napsal

Jakub Hroneš
Další články autora

Koordinoval

František Knotek
Další články autora

Nafotil

Přemysl Vida
Další články autora

Publikoval

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.