Před prázdninami se v Nymburce uskutečnilo velké snowboardové soustředění!

Před prázdninami se v Nymburce uskutečnilo velké snowboardové soustředění týmů, do kterého se zapojilo 56 snowboardistů. Cílem soustředění bylo společně zatrénovat a vzájemně se více poznat. Za mlaďasama navíc přijela na návštěvu i Eva Samková a Šárka Pančochová. Slovo nyní dostává Kuba Hroneš...

Přestože soustředění trvalo jen dva a půl dne, tak jsme toho hodně předvedli a dobře se najedli, haha.

Nejzajímavější bylo, vyzkoušet si tréninkové praktiky ostatních týmů z jiných snowboardových disciplín. Společně trávit čas s členy jednotlivých reprezentací a načerpat inspiraci pro naše kreativní výkony. Součástí našeho velmi perného programu bylo kromě atletických, gymnastických, kondičních, plaveckých a zábavných cvičení i úžasné představení Šarky Pančochové a Evy Samkové, při které se podělily o své zkušenosti profesionálního ridera.

V rámci tohoto sportovně velmi náročného víkendu proběhlo i testování motorických baterií, kde všichni jedinci předvedli své pohybové zdatnosti. Za jedinečnou příležitost považujeme možnost potkat se s ostatními parťáky, se kterými nás spojuje jedna věc – postoj bokem (někteří víc, někteří míň).

Jelikož jsme si to všichni moc užili a dostalo se nám spoustu vskutku interesantních a kladných ohlasů, rozhodli jsme se, že se toto soustředění bude opakovat a to už 12.-13. září. Tentokrát to bude ve znamení gymnastiky.

PS: Na příští soustředění všichni v černém – truchlíme nad zákazem používání HF vosků. SeeYa later aligator, in a while crocodile.
Kuba Hroneš a František Knotek

Všechny fotky ze soustředění si můžeš prolistovat níže:

Napsal

Jakub Hroneš
Další články autora

Koordinoval

František Knotek
Další články autora

Nafotil

Přemysl Vida
Další články autora

Publikoval

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!