Premiéra "Amateur local snowboard movie" od Porcelain crew

Již tuto sobotu 14. prosince, se v ostravském klubu Bogota, který sídlí hned kousek vedle ulice Stodolní, mekky zábavy východní metropole, uskuteční snowboardová premiéra snímku „Amateur local snowboard movie“, partičky, kterou všichni znají jako Porcelain crew.

Klub Bogota, kde se onen den odehraje pravá ostravská taškařice se vším všudy, bude otevřen pro veřejnost od 20:00. Vstup je zdarma a všichni příchozí se můžou těšit na bohatě připravený bar, snowboardovou premiéru lokálního snímku partičky Porcelain crew, tombolu a o to, aby se večer vrtěly dámské zadečky a pánská sebranka měla co obdivovat, se postará všem dobře známý floutek DJ Tamman. Video vlítne na plátno úderem 22 hodiny, uvidíte v něm poslední roky, které spolu strávila ostravská Porcelain crew a po dlouhém čekání se vše dalo dohromady. 

Teď to můžete všichni společně přijít oslavit, stačí dorazit tuto sobotu 14. prosince do ostravského klubu Bogota ( kousek vedle Stodolní ulice ). Velký dík patří všem dobrým lidem, kteří akci podpořilizorganizovali, konkrétně: Street art shop Ostrava, Silesia rapresent, Red Eye productionklubu Bogota, dík.

FB event HERE

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!