Premiéra "Amateur local snowboard movie" od Porcelain crew

Již tuto sobotu 14. prosince, se v ostravském klubu Bogota, který sídlí hned kousek vedle ulice Stodolní, mekky zábavy východní metropole, uskuteční snowboardová premiéra snímku „Amateur local snowboard movie“, partičky, kterou všichni znají jako Porcelain crew.

Klub Bogota, kde se onen den odehraje pravá ostravská taškařice se vším všudy, bude otevřen pro veřejnost od 20:00. Vstup je zdarma a všichni příchozí se můžou těšit na bohatě připravený bar, snowboardovou premiéru lokálního snímku partičky Porcelain crew, tombolu a o to, aby se večer vrtěly dámské zadečky a pánská sebranka měla co obdivovat, se postará všem dobře známý floutek DJ Tamman. Video vlítne na plátno úderem 22 hodiny, uvidíte v něm poslední roky, které spolu strávila ostravská Porcelain crew a po dlouhém čekání se vše dalo dohromady. 

Teď to můžete všichni společně přijít oslavit, stačí dorazit tuto sobotu 14. prosince do ostravského klubu Bogota ( kousek vedle Stodolní ulice ). Velký dík patří všem dobrým lidem, kteří akci podpořilizorganizovali, konkrétně: Street art shop Ostrava, Silesia rapresent, Red Eye productionklubu Bogota, dík.

FB event HERE

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!