Premiérová tour k filmu “Stay Tuned” od Absinthe Films se řítí na Prahu!

Po roce Prahu opět navštíví světoznámá produkce Absinthe Films, aby nám představila svůj nový filmový projekt. Ten nese název "Stay Tuned" a jeho premiéra proběhne na lodi Cargo Gallery už v sobotu 22. září!

Online magazín Freeride.cz vám společně s Absinthe Films, Snowboard ZezulaBurton Snowboards Česko a Slovensko přináší letošní první českou snowboardovou premiéru a s ní spojený mejdan!

>>> PŘEDPRODEJ LÍSTKŮ <<<
Celkem je v prodeji 400 lístků a nemůžeme garantovat, že na místě budou další v prodeji! Předprodej ZDE.

>>> PROGRAM AKCE <<<
Start akce ve 21 hodin, start filmu přibližně o půlnoci!

>>> FACEBOOK EVENT <<<

Pozvi svoje kámoše na facebookovou událost, kde můžeš sledovat aktuální novinky k akci!

V sobotu 22. září 2018 k nám opět po roce zavítá legendární filmová parta Absinthe Films, aby představila svůj letošní snowboardový film. Ten tentokrát nese název “Stay Tuned” a do Prahy ho opět doveze obrandovaným Absinthe autobusem početná produkční /​ riders crew. Letos společně s Absinthe Films dokonce oslavíme jubilejní 10. výročí evropských premiérových tour a součástí večera, který pro vás organizuje magazín Freeride.cz, bude stejně jako loni i koncert kapely Easy Giant.

Pro akci jsme tentokrát vybrali originální prostředí lodi Cargo Gallery, kotvící na Smíchovské náplavce v Praze 5.Během akce budete moci trávit čas nejen v hlavním sále v podpalubí, kde proběhne koncert, promítání a DJ afterparty, ale také na horní open-​air palubě, kde naopak budete moci chillovat, povídat si a užívat výhled na Vltavu a okolí. 

PROGRAM

Start akce: 21.00
Koncert kapely Easy Giant: 23.00
Premiéra filmu Stay Tuned: 00.00
Afterparty fr. DJ N'Zym: 01.00-???

VSTUPENKY

Pozor, důležitá informace! Vzhledem k tomu, že kapacita lodi Cargo Gallery je limitovaná, pouštíme do předprodeje přesně 400 lístků. Prodej bude probíhat i na místě, ale může se stát, že loď bude zcela zaplněná a v tu chvíli prodej stopneme. Chceme, abyste si akci užili, viděli pohodlně na plátno a zbytečně se netlačili. Kapacita spodního sálu na stání je právě 400 lidí, nicméně celá loď pojme ještě o dvě stovky více. Doporučujeme proto lupeny koupit právě v předprodeji, a to na GoOut.cz za cenu 200Kč. Kupovat lístrky můžete na této adrese.

STAY TUNED MOVIE

Absinthe Films crew uvádí nový film “Stay Tuned”, který představí evropskému publiku během tradiční několikatýdenní premiérové tour. Tento film je už 21. plnohodnotným počinem této legendární filmové produkce kolem Justina Hostynka a opět provede diváky po své výpravě za nejlepšími sněhovými podmínkami kolem celého světa během loňské zimy.

Ve filmu se objeví tradiční švýcarský veterán Nicolas Müller nebo norský viking Mikkel Bang a hodně očekávaný part bude mít backcountry ikona John Jackson (USA). I další jména riderů ze Severní Ameriky slibují ten nejlepší snowboarding: Hans Mindnich, Brandon Cocard, Judd Henkes, Ben Ferguson, Jed Sky, Rya Pluche, Demetri Bales, Brian Pracht, Aspen Waiver, Frank Jobin… A nebudou chybět ani z minulých Absinthe premiér českému publiku známí švýcarští mlaďáci Mat SchaerSeverin Van Der Meer.

Stay Tuned” bylo natáčeno po celém světě v lokacích jako Cervinia (ITA), Utah, Kalifornie, Wyoming, Montana (USA), Champéry, Laax, Corvatsch a Diavolezza (SUI), Britiská Kolumbie a Quebec City (CAN). Nový Absinthe snímek jako vždy slibuje další vynikající snowboardový filmový zážitek zachycující epické momenty v tom pravém Absinthe stylu. Těšit se všichni můžeme jako vždy na neuvěřitelný backcountry snowboarding, spojený s kreativním ježděním na originálních urban spotech.

“Stay Tuned. Physically, mentally, intuitively… but really it’s just a movie about having fun and keeping your board tuned.” - Justin Hostynek

Stay Tuned” zažije nejprve v září evropskou část tour a teprve poté se crew přesune do Severní Ameriky. Stejně jako loňský rok, i letos budou riders doprovázeni kalifornskou kapelou Easy Giant kolem hudebníka Chrise Emmingtona, která bude koncertovat na každé zastávce premiérové tour. Chris má své kořeny ve snowboardingu a je hluboce propojen se spoustou lidí ze snowboardové komunity. Easy Giant představí nejen svoje staré pecky, ale především nejnovější tracky z nového alba “Old Dance”. 

Další zajímavé články

Burton je tu s montáží 19 Bails, One World z nově vznikajícího filmu!

Pokud se k vám tahle informace stále nedostala, tady jí máte v celé své kráse: Burton maká na novém filmu! Jmenovat se bude One World a my věříme, že to bude bomba, kterou vám doufejme budeme moct představit premiérově i v ČR. Mrkejte na novou crash montáž, která napoví, že film bude rozhodně stát za to!

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!