Přihlas se na holčičí dovolenou ve Švýcarsku | FEMI BOARD DAYS

Holčičí dovolená na velkých horách. Koučuje se zábava a zlepšuje se pomocí hecu. Žádný přehnaný tréninky či instruktoři. Jen banda holek, co se sebere, odjede do Švajcu, bude se navzájem pushovat a užívat hory, kterými se můžou hodinkáři jen chlubit. Prostě fajnová atmosféra na horách během FEMI BOARD DAYS od @moniwander_

Monča je jedna z těch správně střelených holek, co zasvětila život horám. Založila si cestovku, díky který se vyhneš pětihvězdám. Naopak zažiješ všechna autentická zákoutí s batohem na zádech. No a tentokrát tě zve do Švýcarska, kde je už několik let doma. Takže krásná možnost s ní jet do švýcarského střediska Arosa - Lenzerheide na FEMI BOARD DAYS (sorry, hoši, tentokrát nic pro vás). 

Název akce: FEMI BOARD DAYS 

Kde: Lyžařské středisko Arosa - Lenzerheide (CH) 

Kdy: 27.3. - 31.3. 2022

Cena: 950 CHF 

Holčičí dovolená na velkých horách. Koučuje se zábava a zlepšuje se pomocí hecu. 

Pořadatel: Instagram:   Monika Konířová / @Moniwander_

„Chtěla bych pozvat všechny holky, které se zamilovaly do hor a sněhu. Čekají nás našlápnuté dny na kopci. Rezort rozjezdíme křížem krážem, smíchem nakazíme sousedy na lehátku při čerpání alpského bronzu se sklenkou aperolu v ruce. Provedu vás místní gastronomií, zaječíme si na večerním sánkování a nasbíráme kopec zážitků, které se všem na duších usadí díky originálnímu pestrýmu programu. 

Mega se těším, 

s láskovostí Moniwander... “

Kdyby měl ty správné chromozomy tak by jel

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!