Přihlaste se do Maximal Animal snowboardové akademie

Jezdíte rádi na snowboardu, nebo znáte nějakého mlaďáka, který by se rád zlepšil? Pokud ano, tak Maximal Animal akademie je tím pravým místem, kam vyrazit za zlepšením snowboardových výkonů na kopci.

Maximal Animal Akademie

Zima se nám pomalu blíží a s ní i naše pravidelné tréninky. Letos se opět můžete těšit na známé trenéry z našeho teamu. Hodně budeme jezdit ve snowparku Neklid a Klínovec, kde na Vás budou čekat skoky, bedýnky, zábradlí a další freestylové prvky. To bude naše hlavní tréninkové působiště, ale mimo to se určitě podíváme i do lesů a projedeme všechny místní sjezdovky.

Představujeme Vám novinku této sezóny. Máme pro Vás 2 TRÉNINKY ZDARMA! Tvým úkolem bude zakoupit balíček s 12. tréninky, který budeš mít za pouhých 5 990,-. Jenom díky pravidelným tréninkům se budou tvé výkony zlepšovat. Můžeš přijít i na jeden trénink, který stojí 1000 kč.

PŘIHLÁŠKU DO MAXIMAL ANIMAL AKADEMIE VYPLŇTĚ  ZDE.

Maximal Animal Akademie je určena všem mírně pokročilým snowboarďákům a lyžařům, kteří bez problému sjedou svah v obloučcích. Jedná se o skupinové ježdění s profesionálními jezdci, ve Ski Areálu Neklid a Klínovec. Tréninky probíhají každou neděli od 10:00h – 15:00h a scházíme se vždy u spodní stanice lanovky Cinestar. Z každého dne si odneseš profesionální foto nebo video výstup.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opustil nás průkopník snowboardingu Jake Burton Carpenter

Snowboardový svět dnes zasáhla velice smutná zpráva a to, že ve věku 65 let bohužel odešel do zasněženého nebe zakladatel snowboardové firmy Burton Snowboards a člověk, který dostal snowboarding mezi lidi Jake Burton Carpenter.

Snowboardista Max Buri se dostal do PRO týmu Salomon - video

Max Buri je švýcarský snowboardista s nenapodobitelným stylem, který už od svého mládí jezdí na prknech Salomon. Na letošní zimu se mu dostalo kvalitní odměny ze strany Salomonu a Max se dostal do PRO TEAMU značky. K celé příležitosti vzniklo video, kde vám Max sdělí jeho pohled na snowboarding a důvod proč se rozhodl skončit se závodní kariérou.

Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.