Přihlaste se do Maximal Animal snowboardové akademie

Jezdíte rádi na snowboardu, nebo znáte nějakého mlaďáka, který by se rád zlepšil? Pokud ano, tak Maximal Animal akademie je tím pravým místem, kam vyrazit za zlepšením snowboardových výkonů na kopci.

Maximal Animal Akademie

Zima se nám pomalu blíží a s ní i naše pravidelné tréninky. Letos se opět můžete těšit na známé trenéry z našeho teamu. Hodně budeme jezdit ve snowparku Neklid a Klínovec, kde na Vás budou čekat skoky, bedýnky, zábradlí a další freestylové prvky. To bude naše hlavní tréninkové působiště, ale mimo to se určitě podíváme i do lesů a projedeme všechny místní sjezdovky.

Představujeme Vám novinku této sezóny. Máme pro Vás 2 TRÉNINKY ZDARMA! Tvým úkolem bude zakoupit balíček s 12. tréninky, který budeš mít za pouhých 5 990,-. Jenom díky pravidelným tréninkům se budou tvé výkony zlepšovat. Můžeš přijít i na jeden trénink, který stojí 1000 kč.

PŘIHLÁŠKU DO MAXIMAL ANIMAL AKADEMIE VYPLŇTĚ  ZDE.

Maximal Animal Akademie je určena všem mírně pokročilým snowboarďákům a lyžařům, kteří bez problému sjedou svah v obloučcích. Jedná se o skupinové ježdění s profesionálními jezdci, ve Ski Areálu Neklid a Klínovec. Tréninky probíhají každou neděli od 10:00h – 15:00h a scházíme se vždy u spodní stanice lanovky Cinestar. Z každého dne si odneseš profesionální foto nebo video výstup.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!