Přihlaste se na jarní kemp freestyle snowboardingu Projekt Kaprun 2022!

I letos se můžete jet zlepšovat na luxusní kemp freestyle snowboardingu do rakouského střediska Kitzsteinhorn. Pro všechny mlaďáky pod 13 let běží soutěž o tři zdarma místa na celý kemp. Samozřejmě se tradičně dostane i na zájemce o instruktorský kurz. Veškeré info najdete níže.

Projekt Kaprun
18. – 24. 04. 2022

Letošní zimní sezóna se povedla. Areály točí lanovky o sto šest, zadky nám zase spokojeně mrznou na sedačkách a naše splitboardy odfukujou v koutě po prošlapané zimě v době lockdownu. Máte ale taky pocit, že letošní zima utekla tak nějak moc rychle? Pokud ano, doražte s námi v dubnu zajezdit na Kaprun!

Tradičně otevíráme freestyle camp pro všechny parkový krysy, jejichž touha po nových tricích jim nedá spát, případně chtějí doladit ty stávající. Díky skvělým jarním podmínkám, rozhlehlému parku a ojedinělé atmosféře můžete posunout Vaše freestyle dovednosti o pořádný kus blíže vesmíru. V nabitém snowparku Kitzsteinhorn Vás svým skillem a šarmem zahrne coaches dvojka Martin „Čéča“ Kaňůrek a Zoltán „Zolo“ Strcul’a.  Genderově to vyváží Pája „Papaya“ Turková, která pomůže všem začátečníků s prvními triky, technikou jízdy na sjezdovce a v případě prašanových podmínek i v offpistu. Mimo každodenní tréning na kopci se můžete těšit na videocoaching, podvečerní skateovačku, grilování při západu slunce nebo relax v nahřáté sauně.

Přihlášku na kemp najdeš zde.
Deadline přihlášky je 04. 04. 2022.

Česká snowboardová škola X Horsefeathers kids video challenge

V rámci podpory české dětské snowboardové scény vyhlašujeme společně s Horsefeathers soutěž o nejlepší dětský edit. S porotou vybereme tři šťastlivce, které s sebou přibalíme na Camp Kaprun. Pozor, obtížnost triků nerozhoduje, hodnotíme hlavně kreativitu! Jezdíš na snowboardu a dáváš nějaké triky? Není ti více než třináct let? Pošli nám minutový edit a třeba vybereme právě tebe! Výhercům zajistíme dopravu na camp, ubytování, skipas a coaching. Deadline soutěže je 31. března 2022, tak neváhej a toč!

Dodatečné informace plus dropbox na nahrání videa najdeš zde.

Instruktorské kurzy APUL

Vedle freestylových radovánek v parku již tradičně poběží instruktorské kurzy několika úrovní, včetně očekávaného kurzu B. Připravte se na rychlé oblouky na sjezdovce, základní techniky a orientaci mimo sjezdové tratě nebo na vedení bezpečné výuky v parku. S béčkem se otevírá svět snowboardingu v plné míře a absolventi díky němu dosahují na ISIA stamp, která je vstupenkou pro kvalitní práci v resortech po celém světě. Tak to letos nepropásněte!

Na kurzy se přihlašuj zde.

Užívejte zbytek sezóny  a vidíme se na Kaprunu!

Na kemp Vás zve Pája Turková.

Na kemp Vás zve

Pája Turková
Další články autora

Publikoval bývalý účastník

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.

Report a galerie: DIYX Street Jam objektivem Prouziče!

Snowboardový svět se opět na tři dny totálně zbláznil a to jen díky Ethanovi Morganovi, který si letos opět pro komunitu připravil DIYX STRT JAM aneb Do-It-Yourself-Extreme. Tahle šílenost plná ortodoxního snowboardingu, pouličního ježdění a neskutečné atmosféry připomínající párty jako ze samotného pekla i letos zasytila sociální sítě a Innsbruck neskutečnou dávkou snowboardové psychózy. My vám dnes ve spolupráci s Prouzičem a Horsefeathers přinášíme report z téhle akce doplněný o neskutečné fotky!

Rusty Toothbrush crew představuje svůj letošní film Fake Teeth Real Friends

Servírujeme vám letošní filmek od “kartáčků” Fake Teeth Real Friends, který se z velké části natáčel v čechách v podhůří Jizerských hor a který mimo jiné vyhrál ocenění na festivalu iF3 za “nejlepší krátký film” a “nejlepší střih”. Popravdě není se čemu divit, tento letošní počin od Rusty Toothburh crew se opravdu povedl. Přesvědčte se sami!