Přihlaste se na podzimní snowboardový kemp Projekt Kaprun 2021

Léto končí, ledovce vyhlašují openingy a tak si celej team z české snowboardové školy drží palce i na nohou, aby Vás letos mohli vytáhnout na Kaprun. Situace vypadá příznivě, tak vyndejte plačící prkna ze skříně a těšte se na pořádnou jízdu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn!

Projekt Kaprun letos oslaví pátý ročník, a proto ho není potřeba detailně představovat. Tradičně se tak můžete těšit na našláplý freestyle camp pod vedením Martina Kaňůrka a Zoltána Strculy. S touhle dvojkou zažijete kopce srandy a zaručeně Vás dovedou k Vašim vysněným trikům, ať už je to boro na bedně nebo double na kickeru. Otevíráme i jednu skupinu pro young guns, tak neváhejte a přihlaste své ratolesti!

Registrujte se na kemp zde.
Kemp proběhne v termínu 17.11. až 23.11. 2021.

Vzhledem k nízkému počtu vypsaných kurzů v minulé sezóně otevíráme základní instruktorské kurzy D a C. Nováčci v našem oboru mají jedinečnou příležitost získat licenci ještě před sezónou a poznat skvělou partu kolem snowboardové scény. A to za to stojí!

Dobrá zpráva pro všechny pokročilé instruktory, Áčko bude! Takže začni dřepovat, ať ti neshořej nohy hned první den a přihlas se na první část nejvyššího snowboardového vzdělání – A riding.

No a pokud jsi instruktor s licencí, který potřebuje prolongovat nebo opravit její část, tak nás přijeď pozdravit taky, protože i to tam společně zmáknem. Podrobnější informace o našich kurzech naleznete na stránkách Apul.cz v sekci snowboarding. 

Registrujte se na kurz zde.

Projekt Kaprun podporuje:

A nezapomeňte! Peníze z projektu Kaprun vždy investujeme do mladých talentů, a tak i letos s námi pojedou dva zástupci kategorie young guns. Přihláškou na projekt Kaprun tak i vy podporujte dětskou snowboardovou scénu!

 Tak se každý ráno modlete ke snowboardovýmu bohu, ať se všichni na podzim sejdem na Kitzsteinhornu.

Těšíme se na Vás!

Aktuální opatření a podmínky pro vycestování do Rakouska naleznete zde. O případných změnách Vás budeme informovat na sociálních sítích České snowboardové školy.

Sledujte Českou snowboardovou školu na Instagramu a Facebooku.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Napsala

Pája Turková
Další články autora

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.