Přihlaste se na podzimní snowboardový kemp Projekt Kaprun 2021

Léto končí, ledovce vyhlašují openingy a tak si celej team z české snowboardové školy drží palce i na nohou, aby Vás letos mohli vytáhnout na Kaprun. Situace vypadá příznivě, tak vyndejte plačící prkna ze skříně a těšte se na pořádnou jízdu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn!

Projekt Kaprun letos oslaví pátý ročník, a proto ho není potřeba detailně představovat. Tradičně se tak můžete těšit na našláplý freestyle camp pod vedením Martina Kaňůrka a Zoltána Strculy. S touhle dvojkou zažijete kopce srandy a zaručeně Vás dovedou k Vašim vysněným trikům, ať už je to boro na bedně nebo double na kickeru. Otevíráme i jednu skupinu pro young guns, tak neváhejte a přihlaste své ratolesti!

Registrujte se na kemp zde.
Kemp proběhne v termínu 17.11. až 23.11. 2021.

Vzhledem k nízkému počtu vypsaných kurzů v minulé sezóně otevíráme základní instruktorské kurzy D a C. Nováčci v našem oboru mají jedinečnou příležitost získat licenci ještě před sezónou a poznat skvělou partu kolem snowboardové scény. A to za to stojí!

Dobrá zpráva pro všechny pokročilé instruktory, Áčko bude! Takže začni dřepovat, ať ti neshořej nohy hned první den a přihlas se na první část nejvyššího snowboardového vzdělání – A riding.

No a pokud jsi instruktor s licencí, který potřebuje prolongovat nebo opravit její část, tak nás přijeď pozdravit taky, protože i to tam společně zmáknem. Podrobnější informace o našich kurzech naleznete na stránkách Apul.cz v sekci snowboarding. 

Registrujte se na kurz zde.

Projekt Kaprun podporuje:

A nezapomeňte! Peníze z projektu Kaprun vždy investujeme do mladých talentů, a tak i letos s námi pojedou dva zástupci kategorie young guns. Přihláškou na projekt Kaprun tak i vy podporujte dětskou snowboardovou scénu!

 Tak se každý ráno modlete ke snowboardovýmu bohu, ať se všichni na podzim sejdem na Kitzsteinhornu.

Těšíme se na Vás!

Aktuální opatření a podmínky pro vycestování do Rakouska naleznete zde. O případných změnách Vás budeme informovat na sociálních sítích České snowboardové školy.

Sledujte Českou snowboardovou školu na Instagramu a Facebooku.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Napsala

Pája Turková
Další články autora

Další zajímavé články

Pája Turková jako další snowboardový host v podcastu u Tupých hran

Podcásteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczek si do svého nového dílu pozvali instruktorku snowboardingu Páju Turkovou. Povídání probíhalo okolo instruktorování, cestování a hlavně snowboardování či wakeboardování. Chceš se stát instruktorem a nevíš jak na to nebo tě jen zajímá instruktorskej život? Pojď si poslechnout tento parádní díl Tupých hran!

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!