Prism by Jordan Small - Full snow part

Hlavní postavou projektu Prism od značky Thirty Two se stal Jordan Small. Mini movie se skládá z dvou partů, skateboardového a snowboardového a právě ten druhý si dnes dáme.

Jordan Small je vynikající skateboardista a snowboardista a o svých kvalitách nás už nejednou přesvědčil. Na stránkách Freeride.cz není rozhodně poprvé. Letos se nám prezentuje v rámci projektu Prism, který jsme si uvedli už díky této upoutávce. Jelikož se zabýváme zimou, bude nás primárně zajímat jeho snowboardový part. Ten se skládá převážně ze streetových lokalit, kde Jordana doprovází i jeho kámoši Dylan AlitoJohnny O´Connor. Urban fanoušek bude rozhodně hodně spokojenej. Play... 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!