Pro všechny, kdo touží po restartu je tu Travis a jeho RESETTER
22.12.2020

Někdo hold tráví pandemii v peřinách a někdo zas v peřinách no. Travis Rice je něco jako pečeť kvality. A v novém short filmu to dokázal zas a znova. Koukni sám.
Každý rok vyráží Travis Rice na Aljašku, odkud vždy přiveze velikou parádu. Ta nás vždy namotivuje, vyvolá závist nebo spíš ve většině případu vyvolá závistivý vztek. Tenhle tradiční vztek letos přichází s menší změnou (ostatně jako vše díky covidu).
Hromady sněhu, parádní terén, čerstvý vzduch a samota.
Travis se nemohl vydat na Aljašku a tradici musel porušit. I tak nás tentokrát podráždí skvělým freeridem. Shortem ze své domoviny. Ale nebojte, pořád to je dosti závisti hodné.
Naštěstí pro Travise je za jeho barákem ráj backcountry v jeho domovském Jackson Hole. Proto si dal restart a vyrazil na jeho stará dobrá známá místa.
Když méte štěstí, nemusíte na Aljašku. To ona přijede za váma.
Další zajímavé články
KAMAFA Game of Shred se po 4 letech vrátil na české hory
Severák hostil první zastávku legendární akce od Kartmana - Kamafa Game of Shred. Jak to na Severáku vypadalo a kdo si odnesl tuto prestižní výhru? Mrkni na report.
Kappl opět hostí FIS Freeride Junior World Championships
Kappl v tyrolsku bude v lednu 2026 opět patřit světovému freeridingu. Na jednom místě se potkají riders z celého světa bojující o body do Freeride World Tour a mimo to i nejlepší juniorky a junioři planety v rámci YETI FIS Freeride Junior World Championships.
Horsefeathers Team Week 2025: Park Laps & Good Times
V době, kdy se společné teamové tripy a natáčení často rozpadají na jednotlivé „rychlé“ projekty, je super vidět, že v Horsefeathers jedou pořád po staru. Tradici Team Weeku drží každý rok a znovu a znovu dokážou dostat hromadu riderů na jedno místo, kde jde hlavně o ježdění a srandu, která vzniká jen ve chvíli, kdy je celá crew pohromadě.




