Pro všechny, kdo touží po restartu je tu Travis a jeho RESETTER

Někdo hold tráví pandemii v peřinách a někdo zas v peřinách no. Travis Rice je něco jako pečeť kvality. A v novém short filmu to dokázal zas a znova. Koukni sám.

Každý rok vyráží Travis Rice na Aljašku, odkud vždy přiveze velikou parádu. Ta nás vždy namotivuje, vyvolá závist nebo spíš ve většině případu vyvolá závistivý vztek. Tenhle tradiční vztek letos přichází s menší změnou (ostatně jako vše díky covidu). 

Hromady sněhu, parádní terén, čerstvý vzduch a samota.

Travis se nemohl vydat na Aljašku a tradici musel porušit. I tak nás tentokrát podráždí skvělým freeridem. Shortem ze své domoviny. Ale nebojte, pořád to je dosti závisti hodné.

Naštěstí pro Travise je za jeho barákem ráj backcountry v jeho domovském Jackson Hole. Proto si dal restart a vyrazil na jeho stará dobrá známá místa.

Když méte štěstí, nemusíte na Aljašku. To ona přijede za váma.

Dobrou chuť přeje

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Na Corvatschi se odjela letos poslední zastávka FIS světového poháru

O víkendu proběhl poslední závod světového poháru letošní zimy, který se uskutečnil ve vysoko položeném snowparku Corvatsch ve švýcarských Alpách. Kdo se na místě nejvíce předvedl, jak dopadl Kuba Hroneš a Vanessa Volopichová a kdo si letos odnáší křišťálové glóby se dozvíte v článku plném fotek od Petra Večeřy!

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!