Pro všechny, kdo touží po restartu je tu Travis a jeho RESETTER

Někdo hold tráví pandemii v peřinách a někdo zas v peřinách no. Travis Rice je něco jako pečeť kvality. A v novém short filmu to dokázal zas a znova. Koukni sám.

Každý rok vyráží Travis Rice na Aljašku, odkud vždy přiveze velikou parádu. Ta nás vždy namotivuje, vyvolá závist nebo spíš ve většině případu vyvolá závistivý vztek. Tenhle tradiční vztek letos přichází s menší změnou (ostatně jako vše díky covidu). 

Hromady sněhu, parádní terén, čerstvý vzduch a samota.

Travis se nemohl vydat na Aljašku a tradici musel porušit. I tak nás tentokrát podráždí skvělým freeridem. Shortem ze své domoviny. Ale nebojte, pořád to je dosti závisti hodné.

Naštěstí pro Travise je za jeho barákem ráj backcountry v jeho domovském Jackson Hole. Proto si dal restart a vyrazil na jeho stará dobrá známá místa.

Když méte štěstí, nemusíte na Aljašku. To ona přijede za váma.

Dobrou chuť přeje

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!