Pro všechny, kdo touží po restartu je tu Travis a jeho RESETTER

Někdo hold tráví pandemii v peřinách a někdo zas v peřinách no. Travis Rice je něco jako pečeť kvality. A v novém short filmu to dokázal zas a znova. Koukni sám.

Každý rok vyráží Travis Rice na Aljašku, odkud vždy přiveze velikou parádu. Ta nás vždy namotivuje, vyvolá závist nebo spíš ve většině případu vyvolá závistivý vztek. Tenhle tradiční vztek letos přichází s menší změnou (ostatně jako vše díky covidu). 

Hromady sněhu, parádní terén, čerstvý vzduch a samota.

Travis se nemohl vydat na Aljašku a tradici musel porušit. I tak nás tentokrát podráždí skvělým freeridem. Shortem ze své domoviny. Ale nebojte, pořád to je dosti závisti hodné.

Naštěstí pro Travise je za jeho barákem ráj backcountry v jeho domovském Jackson Hole. Proto si dal restart a vyrazil na jeho stará dobrá známá místa.

Když méte štěstí, nemusíte na Aljašku. To ona přijede za váma.

Dobrou chuť přeje

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.

Nostalgický čtvrtek – V. „The Arctic Challenge“

Jak jsem v minulém díle slíbil, tak dnes se podíváme na jednu legendární a velmi ojedinělou snowboardovou akci – The Arctic Challenge.