První zastávka Burton Young Punks proběhne 15.11. na Monínci!

Burton startuje novou zábavnou sérii dětských závodů do 15ti let! Více info se dozvíte přímo od organizátorů v článku níže.

"Burton Young Punks jsou tady a zcela poprvé startujeme již v pátek 15.11. na Monínci jako první akce sezóny. A protože se o celou sérii staráme sami, bude to hodně zábavný. Celý den rozdělíme na tři části. První bude klasický závod aby si děti zažili jaké to je když závodí dospělí a pak se všichni rozdělí do skupin pod vedením Burton teamových jezdců jako je Roman DlauhýMiki Pajer nebo holky Kačka Vojáčková a Klára Janíková. S těmi si pak zajedou proti sobě a jeden team vyhraje skvělé ceny. Stejně jako vítěz předchozího závodu. A nakonec na všechny bude čekat grill party přímo na sněhu. Prostě super snowboardový den."

To ale není vše! Další závod Burton Young Punks proběhne v neděli 22. března na Horních Mísečkách ve Špindlerově Mlýně. A další rok už budou závody tři. Těšíte se? Určitě přijeďte, Bude to stát za to! Těšíme se na vás! 

Na Monínci budou k dispozici dvě liny s překážkami a malý corner. Jedna malá a jedna větší. Vždy po třech překážkách za sebou. A to všechno už v polovině listopadu!

Časový plán:

9:00 trénink
11:00 start
13:00 finále
14:30 teamový závod
16:00 vyhlášení výsledků a grill party na sněhu 

Aktuální informace sledujte ve facebookové události.

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!