První zastávka Burton Young Punks proběhne 15.11. na Monínci!

Burton startuje novou zábavnou sérii dětských závodů do 15ti let! Více info se dozvíte přímo od organizátorů v článku níže.

"Burton Young Punks jsou tady a zcela poprvé startujeme již v pátek 15.11. na Monínci jako první akce sezóny. A protože se o celou sérii staráme sami, bude to hodně zábavný. Celý den rozdělíme na tři části. První bude klasický závod aby si děti zažili jaké to je když závodí dospělí a pak se všichni rozdělí do skupin pod vedením Burton teamových jezdců jako je Roman DlauhýMiki Pajer nebo holky Kačka Vojáčková a Klára Janíková. S těmi si pak zajedou proti sobě a jeden team vyhraje skvělé ceny. Stejně jako vítěz předchozího závodu. A nakonec na všechny bude čekat grill party přímo na sněhu. Prostě super snowboardový den."

To ale není vše! Další závod Burton Young Punks proběhne v neděli 22. března na Horních Mísečkách ve Špindlerově Mlýně. A další rok už budou závody tři. Těšíte se? Určitě přijeďte, Bude to stát za to! Těšíme se na vás! 

Na Monínci budou k dispozici dvě liny s překážkami a malý corner. Jedna malá a jedna větší. Vždy po třech překážkách za sebou. A to všechno už v polovině listopadu!

Časový plán:

9:00 trénink
11:00 start
13:00 finále
14:30 teamový závod
16:00 vyhlášení výsledků a grill party na sněhu 

Aktuální informace sledujte ve facebookové události.

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!