První zastávka Burton Young Punks proběhne 15.11. na Monínci!

Burton startuje novou zábavnou sérii dětských závodů do 15ti let! Více info se dozvíte přímo od organizátorů v článku níže.

"Burton Young Punks jsou tady a zcela poprvé startujeme již v pátek 15.11. na Monínci jako první akce sezóny. A protože se o celou sérii staráme sami, bude to hodně zábavný. Celý den rozdělíme na tři části. První bude klasický závod aby si děti zažili jaké to je když závodí dospělí a pak se všichni rozdělí do skupin pod vedením Burton teamových jezdců jako je Roman DlauhýMiki Pajer nebo holky Kačka Vojáčková a Klára Janíková. S těmi si pak zajedou proti sobě a jeden team vyhraje skvělé ceny. Stejně jako vítěz předchozího závodu. A nakonec na všechny bude čekat grill party přímo na sněhu. Prostě super snowboardový den."

To ale není vše! Další závod Burton Young Punks proběhne v neděli 22. března na Horních Mísečkách ve Špindlerově Mlýně. A další rok už budou závody tři. Těšíte se? Určitě přijeďte, Bude to stát za to! Těšíme se na vás! 

Na Monínci budou k dispozici dvě liny s překážkami a malý corner. Jedna malá a jedna větší. Vždy po třech překážkách za sebou. A to všechno už v polovině listopadu!

Časový plán:

9:00 trénink
11:00 start
13:00 finále
14:30 teamový závod
16:00 vyhlášení výsledků a grill party na sněhu 

Aktuální informace sledujte ve facebookové události.

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Opustil nás průkopník snowboardingu Jake Burton Carpenter

Snowboardový svět dnes zasáhla velice smutná zpráva a to, že ve věku 65 let bohužel odešel do zasněženého nebe zakladatel snowboardové firmy Burton Snowboards a člověk, který dostal snowboarding mezi lidi Jake Burton Carpenter.

Snowboardista Max Buri se dostal do PRO týmu Salomon - video

Max Buri je švýcarský snowboardista s nenapodobitelným stylem, který už od svého mládí jezdí na prknech Salomon. Na letošní zimu se mu dostalo kvalitní odměny ze strany Salomonu a Max se dostal do PRO TEAMU značky. K celé příležitosti vzniklo video, kde vám Max sdělí jeho pohled na snowboarding a důvod proč se rozhodl skončit se závodní kariérou.

Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.