PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.

Film Purple Mountains v čele s Jeremy Jonesem o lásce k horám, jejich půvabu a především o klimatické problematice a zachování hor, jak je známe.

O filmu:

Profesionální snowboardista a horolezec Jeremy Jones má hluboký vztah k přírodě. Je to jeho útěk, jeho identita a jeho odkaz. Ale během 45 let strávených v horách zjistil, že se věci mění: extrémnější počasí, méně sněžných dní a ekonomické zatížení horských měst.

Jeremy je motivován nutkáním chránit místa, která miluje a vydává se fyzicky i filozoficky na cestu, aby našel společnou řeč s ostatními outdoor lidmi z různých prostředí. Poznává jejich naděje i obavy při chůzi po horách a sněhem.

,,Společně můžeme ochránit naše Purple mountains."

Kdo je Jeremy Jones?

Profesionální rider známý především pro jeho big mountain freeriding, tvůrce vlastní řady snowboardů Jones Snowboards, kromě daru neziskovým organizacím ve formě 1 % z prodeje vybavení je také zakladatel organizace Protect Our Winters. Má na svědomí spustu outdoor filmů o snowboardingu a lezení a v roce 2012 byl magazinem National Geographic zvolen Dobrodruhem roku. Bez pochyby jste ho potkali lítat vzduchem v nějakém filmu, které nám pravidělně dráždí žlázy (Art of Flight, The Fourth Phase, That's It, That's all, Higher, Deeper a spousty dalších...).

Už jen to málo tady sepsané stačí pro to, aby si ho každý z Vás zamiloval. Za mě osobně tedy velký dík jeho práci a pokud se i Vy najdete v jeho příběhu, jeho konání a lásce k horám, určitě se dozvíte, co potřebujete na stránkách Protect Our Winters a v jeho novém filmu Purple Mountains.,,Rozhodně jsem si nikdy nepomyslel, že bych byl nějaký ekolog, nikdy jsem si nechtěl říkat ekolog. Jen je můj celý život oddaný horám."
Jeremy Jones
We are all on the same team. We might team planet Earth.
z filmu Purple Mountains

(My všichni jsme ve stejném týmu. Společně bychom mohli spojit planetu Zemi.)

Sledujte na socials Jeremyho Jonese, Protect Our Winters a film Purple Mountains.

Nad tímto článkem se rozvášnil

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.