Rád bys žil pohodový život? Poradí ti Mathieu s Nidecker ve videu!

Kdo by nechtěl žít ten pohodový, příjemný a klidný život. Třeba tady Mathieu Crepel na to přišel. Brzo vstát, pofackovat nutnostni okolo příbytku, pohodlně se obléct a vyrazit do bílých horských peřin. Nech se inspirovat novou kolekcí Nidecker.

Život není zas tak složitý. Stačí jen zjistit, kde a v čem se cítíš nejlíp. Nech se inspirovat novou kolekcí Nideckerkterou už teď najdeš na SNOWBOARD ZEZULA.

No a co na to frajer jménem Mathieu Crépel? Ten ti to řekne rovnou, že žít život zlehka, pohodově a bez spěchu je to pravý. Poslouchej svůj žaludek, ochutnej místní dobroty, sleduj počasí. Prostě jen žíj svůj život a život si tě najde v tý spravný podobě. No a ještě, aby ten chlapec nebyl tak vyrovnanej, když sjíždí prašan v jeho nejslavnější podobě na japonském ostrově Hokkaidó (pozn. redakce - autorovi článku se se závistí sbíhají sliny).

Krátký snímek A Guide to Mellow Livin' se natáčel na japonském ostrově Hokkaidó a světový šampion Mathieu Crépel v něm názorně demonstruje, jak si vychutnat pořádný freeride.

A pokud tě ve videu cokoliv zaujalo, tak to určitě najdeš v nové kolekci Nidecker na SNOWBOARD ZEZULA.

Prkno, na kterém Mathieu tak úžasně řeže japonský prašan, má název Nidecker Mellow a jde o nejnovější backcountry zbraň této věhlasné švýcarské značky.

Nový Nidecker Mellow

Pro sezónu 2020/21 dostala tahle deska nový tvar, aby uměla ještě přesněji vyřezávat oblouky ve volném terénu a kličkovat mezi stromy. Mellow s camrock prohnutím ti dá v prašanu pocit jako na surfu, zatímco jeho široká špička usnadní přistání na předek a umožní zachovat si rychlost.

Tenhle dojem ještě posiluje design přírodní dřevěné dýhy doplněné decentní grafikou.

Že jde o špičkovou desku, dokládají použité materiály. Jádro Master Core je tvořeno mistrovskou kombinací různých dřev pro dosažení perfektního poměru váhy a výkonnosti. Sintrovaná skluznice N-7000 byla vyvinuta exkluzivně pro Nidecker a obsahuje uhlíkové nanočástice. Prémiová sendvičová konstrukce je vystužená karbonem a kevlarem.

Až do vašich očí poslal

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Horsefeathers je tady s novou zimní kolekcí i webem!

V našem světě dobře známá česká značka Horsefeathers vstupuje do nové sezóny sebevědomě - s nadupanou zimní kolekcí a zbrusu novým webem. V tomhle článku se tak zaměříme na technologie a novinky v kolekci, na ridery, kteří za Horsefeathers stojí a kteří jsou nedílnou součástí téhle dnes už legendární české firmy, a představíme si i nový web.

Chloe Kim je novou členkou Roxy rodiny!

Nejmladší žena, která na snowboardu získala olympijské zlato. Tvář snowboardingu, akčních sportů a nyní i nová tvář Roxy teamu.

Studujte na Jilemnickém sportovním gymnáziu se zaměřením na snowboarding!

Skloubit snowboarding se školou rozhodně není nic jednoduchého, ale naštěstí je tady jedinečná možnost. Studentka a snowboardistka Denisa Nosková nám poslala do redakce její článek o Jilemnickém sportovním gymnáziu, kde se dá studovat se zaměřením na snowboarding. Ale pozor, přihlášky je možné poslat pouze do konce listopadu!