Rád bys žil pohodový život? Poradí ti Mathieu s Nidecker ve videu!

Kdo by nechtěl žít ten pohodový, příjemný a klidný život. Třeba tady Mathieu Crepel na to přišel. Brzo vstát, pofackovat nutnostni okolo příbytku, pohodlně se obléct a vyrazit do bílých horských peřin. Nech se inspirovat novou kolekcí Nidecker.

Život není zas tak složitý. Stačí jen zjistit, kde a v čem se cítíš nejlíp. Nech se inspirovat novou kolekcí Nideckerkterou už teď najdeš na SNOWBOARD ZEZULA.

No a co na to frajer jménem Mathieu Crépel? Ten ti to řekne rovnou, že žít život zlehka, pohodově a bez spěchu je to pravý. Poslouchej svůj žaludek, ochutnej místní dobroty, sleduj počasí. Prostě jen žíj svůj život a život si tě najde v tý spravný podobě. No a ještě, aby ten chlapec nebyl tak vyrovnanej, když sjíždí prašan v jeho nejslavnější podobě na japonském ostrově Hokkaidó (pozn. redakce - autorovi článku se se závistí sbíhají sliny).

Krátký snímek A Guide to Mellow Livin' se natáčel na japonském ostrově Hokkaidó a světový šampion Mathieu Crépel v něm názorně demonstruje, jak si vychutnat pořádný freeride.

A pokud tě ve videu cokoliv zaujalo, tak to určitě najdeš v nové kolekci Nidecker na SNOWBOARD ZEZULA.

Prkno, na kterém Mathieu tak úžasně řeže japonský prašan, má název Nidecker Mellow a jde o nejnovější backcountry zbraň této věhlasné švýcarské značky.

Nový Nidecker Mellow

Pro sezónu 2020/21 dostala tahle deska nový tvar, aby uměla ještě přesněji vyřezávat oblouky ve volném terénu a kličkovat mezi stromy. Mellow s camrock prohnutím ti dá v prašanu pocit jako na surfu, zatímco jeho široká špička usnadní přistání na předek a umožní zachovat si rychlost.

Tenhle dojem ještě posiluje design přírodní dřevěné dýhy doplněné decentní grafikou.

Že jde o špičkovou desku, dokládají použité materiály. Jádro Master Core je tvořeno mistrovskou kombinací různých dřev pro dosažení perfektního poměru váhy a výkonnosti. Sintrovaná skluznice N-7000 byla vyvinuta exkluzivně pro Nidecker a obsahuje uhlíkové nanočástice. Prémiová sendvičová konstrukce je vystužená karbonem a kevlarem.

Až do vašich očí poslal

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Na pražské náplavce vyroste SNB - FREESKI skok přímo uprostřed Vltavy

Na Smíchovské náplavce v Praze vyroste skok pro freestyle ridery všeho druhu. Zaskákat si můžeš i ty jestli na to máš. Skok bude stát na lodi CARGO GALLERY s dopadem rovnou do Vltavy. Krom lyžařský i snb repre a dalších riderů bude ve vzduchu i poletucha Petr Civín na Flyboardu.

10. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již za týden! + IG soutěž

Podobné akce u nás bohužel už vymřely a tak máme radost, že právě BCB Summer Jibbing v obci Janovičky poblíž Broumova tento rok proběhne a proběhne v jubilejním 10. ročníku! Podíváme se co pro nás organizátoři připravili a ve spolupráci s nimi jsme se dohodli na soutěži o dva vstupy!

COOLIFE Freestyle Fest proběhne na pražské náplavce již 10. července

V sobotu 10. července se můžete na Smíchovské Náplavce těšit na akci, která se na území té naší malé zemičky zase, tak často nekoná. Proběhne tam totiž COOLIFE Freestyle Fest s nadupaným programem plným extrémní podívané na nejrůznější adrenalinové sporty za doprovodu DJ´s a kvalitní zábavy.