Rád bys žil pohodový život? Poradí ti Mathieu s Nidecker ve videu!

Kdo by nechtěl žít ten pohodový, příjemný a klidný život. Třeba tady Mathieu Crepel na to přišel. Brzo vstát, pofackovat nutnostni okolo příbytku, pohodlně se obléct a vyrazit do bílých horských peřin. Nech se inspirovat novou kolekcí Nidecker.

Život není zas tak složitý. Stačí jen zjistit, kde a v čem se cítíš nejlíp. Nech se inspirovat novou kolekcí Nideckerkterou už teď najdeš na SNOWBOARD ZEZULA.

No a co na to frajer jménem Mathieu Crépel? Ten ti to řekne rovnou, že žít život zlehka, pohodově a bez spěchu je to pravý. Poslouchej svůj žaludek, ochutnej místní dobroty, sleduj počasí. Prostě jen žíj svůj život a život si tě najde v tý spravný podobě. No a ještě, aby ten chlapec nebyl tak vyrovnanej, když sjíždí prašan v jeho nejslavnější podobě na japonském ostrově Hokkaidó (pozn. redakce - autorovi článku se se závistí sbíhají sliny).

Krátký snímek A Guide to Mellow Livin' se natáčel na japonském ostrově Hokkaidó a světový šampion Mathieu Crépel v něm názorně demonstruje, jak si vychutnat pořádný freeride.

A pokud tě ve videu cokoliv zaujalo, tak to určitě najdeš v nové kolekci Nidecker na SNOWBOARD ZEZULA.

Prkno, na kterém Mathieu tak úžasně řeže japonský prašan, má název Nidecker Mellow a jde o nejnovější backcountry zbraň této věhlasné švýcarské značky.

Nový Nidecker Mellow

Pro sezónu 2020/21 dostala tahle deska nový tvar, aby uměla ještě přesněji vyřezávat oblouky ve volném terénu a kličkovat mezi stromy. Mellow s camrock prohnutím ti dá v prašanu pocit jako na surfu, zatímco jeho široká špička usnadní přistání na předek a umožní zachovat si rychlost.

Tenhle dojem ještě posiluje design přírodní dřevěné dýhy doplněné decentní grafikou.

Že jde o špičkovou desku, dokládají použité materiály. Jádro Master Core je tvořeno mistrovskou kombinací různých dřev pro dosažení perfektního poměru váhy a výkonnosti. Sintrovaná skluznice N-7000 byla vyvinuta exkluzivně pro Nidecker a obsahuje uhlíkové nanočástice. Prémiová sendvičová konstrukce je vystužená karbonem a kevlarem.

Až do vašich očí poslal

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.

Nostalgický čtvrtek – V. „The Arctic Challenge“

Jak jsem v minulém díle slíbil, tak dnes se podíváme na jednu legendární a velmi ojedinělou snowboardovou akci – The Arctic Challenge.