Report a galerie: Snowboard Zezula Winter Opening 2022

Na začátku listopadu jsme vyrazili do Brna, kde se v kamenném obchodě Snowboard Zezule odehrál po nucené covidové pauze další Winter Opening! Pivo se tématicky chladilo v hromadě sněhu, za obchodem jezdili děti na snowboardech v Burton Riglet Parku, rozdával se zimní gear a dokonce i “kérky“! Na závěr jsme se ještě všichni společně nabudili na další zimní sezónu novým filmem Fake Teeth Real Friend od Rusty Toothbrush crew!

Akce začínala ve 13 hodin, takže hned po obídku čekala sladká tečka v podobě Vansových vaflí a k tomu nesměla chybět ani italská káva od kluků z Biograf Cafe. Pro ty, kteří na to sladké moc nejsou, bylo k dispozici vychlazené pivečko Horsefeathers či Redbull. Zkrátka hlady a žízní tu nikdo neumřel.

Nic není hezčí než upřímná dětská radost a tu jsme díky Burton Riglet Parku mohli vidět i v Brně na zimním openingu! Opět si malí nadějní snowboardisti mohli vyzkoušet, jaká ta jízda na prkně je, když je Kuba Hiko tahal dětským snowboardovým “luna parkem“ z jedné překážky na druhou. Zkrátka jen čirí radost z pohybu a diplom na památku!
Čekaly tu na tebe i speciální slevy, díky nímž nebylo třeba čekat na Black Friday a možnost chytnout takhle top ceny před sezónou se jen tak nevidí! Kdo si při vybírání snowboardového gearu na další zimu nebyl jistý, tak dostal pomocnou ruku od “zezuláků“ a nová výbava už ležela na pokladně, ready na letošní zimu!
A aby toho nebylo málo, každá koupě byla zařazena do slosování snowboardové účtenkovky. Ti, na které se usmálo štěstí, si tak odnesli domů celou snowboardovou výbavu od značek OakleyHorsefeathersVansNitro a Gravity!

Tím ještě stále nekončíme! Po nákupu za částku vyšší než 3 000 Kč byla možnost navštívit náš Nafurt Tattoo Corner a nechat si vytetovat prkenou kérku. Jako zpečetění toho, že máš snowboarding vyloženě pod kůží.

O dokreslení snowboardové atmosféry se postarala stálice a legenda brněnskýho DJingu, DJ Mehdi, kterej rozjel svoje nestárnoucí hiphopový beaty na maximum a svými skills s dj pultem podpořil skvělou atmosféru akce.

A po celém odpoledni jsme to zakončili nadupanou premiérou snowboardovýho videa od Rusty Toothbrush v čele s Dušanem KřížemFake Teeth Real Friends. Prostě nedělní odpoledne jak má být. 

Děkujeme Snowboard Zezula za pozvání na akci a budeme se těšit na další zimní spolupráci!


Galérka

Akci si užila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!