Report Opening YOUR PARKu + video a pozvánka na Grill'n'Grind Session

Kluci z Deštné vás zvou na další Grill'n'Grind Session, která proběhne již tento víkend a zároveň vám nastíní, jak proběhl letošní Opening YOUR PARKu a první Grill'n'Grind Session ever.

První díl série Grill'n'Grind session 2020 se i přes nepřízeň počasí vyvedl a další díl si můžete přijet užít již tuto sobotu 15.2. od 19:00 před bar 2Dvojka v Deštném v Orlických horách. Budou pro Vás opět připraveny dvě překážky na jibování, rozehřátý plynový gril na Vámi donesené dobroty, mini kontest o ceny od partnerů a večer i afterparty na baru 2Dvojka hudebně doprovodí DJ Dusty Feet a DJka Fifka.

 Report: YOUR PARK Opening + Grill'n'Grind session

Díky podpoře Ski centra Deštné, usilovné práci zasněžovačů, vybroušených skills rolbařů a tvrdé dřině shapers se v sobotu 1.2.2020 v Deštném v Orlických horách uskutečnila otevíračka místního YOUR PARKu.

Už půl hodiny před spuštěním vleků to pod parkem vypadalo jako za pět sedm před Kauflandem, jen s věkovým rozdílem a místo vozíků se postávalo s prknama a lyžema. V deset byl už park narvanej jak šalina v pondělí po ránu a všichni si užívali ježdění na připravovaném set-upu, kde se brousilo na čtyřech platformách v řadě. Každá obsahovala bednu a zábradlí různých délek, tak aby si každý vybral to svoje pomazleníčko. Ve spodní části parku se létalo jako v reklamě na Redbull a to na dvou skocích s tablem 8 a 12 metrů. Ze strany vrchního menšího skoku byl pro milovníky half-pipe naznačen hojně využívaný rádius.

U paty snowparku, hned vedle nástupu na vlek, rozbalili kluci ze Snowboard Zezula svoje testovací centrum, kde si mohl každý přijít zdarma půjčit prkna značek Gravity, Arbor, Endeavor, Nidecker a Flow a rovnou je prubnout v YOUR PARKu nebo na sjezdovce.

Po dešti z předchozí noci jsme naštěstí mohli strávit den bez padajících kapek a i sluníčko na nás sem tam mrklo zpoza mraků. Díky tomu si odpočívající návštěvníci mohli u baru 2Dvojka, který je hned pod parkem, užívat výhled na dění v parku za doprovodu hudby šéfované DJs Dusty Feet a Jazza.

Ve čtyři hodiny přestaly jezdit vleky a pomalu se začal připravovat první díl letošní série Grill’n’Grind session, která se koná mimo otevíračku snowparku také v termínech 15.2./14.3 a bude součástí i zavíračky parku 28.3.

Rolba dotáhla bedýnku a rail, shapers je zakopali a naházeli náskoky, parta od Dvojky to všechno nasvítila a připravila rozehřátý plynový gril a G’n’G session mohla začít. Okolo sedmé hodiny na překážkách proběhl kontest od partnerů akce Snowboard Zezula, Pivovar Agent, Ski centrum Deštné, bar 2Dvojka, Snowpunx a Kohoutková voda. Velká účast byla hlavně ve jménu mladších ročníků, ale několik nezlomných jiberů z řad starších se taky našlo a jibovalo se až dokud nepřišel liják, který připomínal období deštů někde v tropech a rychle ukončil dění na sněhu. 

Další program probíhal ve stanu před barem, kde si na připraveném grilu mohli zájemci opéct svoje dobroty. Ve stanu byl mimo gril a posezení i jeden ze dvou tanečních parketů, na kterých se roztáčely taneční kreace za doprovodu hudby od neúnavných DJs. Druhý dancefloor byl uvnitř baru, kam se přeživší přemístili po půlnoci, aby se mohli dodělat tancem a pitím.

I přes letošní nepřízeň počasí se za obrovské podpory Ski centra Deštné otevíračka YOUR PARKu povedla a návštěvníci všech věkových kategorií opouštěli Deštné v Orlických horách spokojení.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr TOP pánských freestylových vázání

Mrkněte na náš výběr TOPových vázání, které jsou během letošní zimní sezóny k dostání na našem českém trhu, vyberte si to správné pro vás a buďte ve snowparku pořádně trendy! Na své si určitě přijdou, jak příznivci jednoduchých vázek, tak rozhodně i ti, kteří mají rádi pořádné “sci-fi“ designy, haha.

Česká scéna to zabila na streetu ve videu KD HOSTEL

Česká snowboardová scéna není zrovna bohatá na videa plné street snowboardingu. Jednou za čas se u nás, ale objeví fakt kvalitní kousek z ulic a poslední dobou to má vždycky na starost parta okolo malé snb značky KILLDEATH. V jejich novém videu KD HOSTEL to zabíjí sestava ve složení Martin Hřivna, Tomás Císař, Ondra Porkert, Dan Porkert a Darek Bergmann. Celá tahle partička to na streetu dost umí, a proto si můžete být jisti, že uvidíte spoustu pouličních pekel!

Jaká byla akce Shops 1st Try v Alpbachu?

V rakouském středisku Alpbach se ve dnech 19.-21. ledna konal již 10. ročník akce SHOPS 1ST TRY, které jsme se jako jediné fungující české snowboardové médium měli tu čest a radost zúčastnit. Pojďme se společně podívat, jak celá akce proběhla očima našeho blogera a redaktora Štěpána Košíka.