Report Opening YOUR PARKu + video a pozvánka na Grill'n'Grind Session

Kluci z Deštné vás zvou na další Grill'n'Grind Session, která proběhne již tento víkend a zároveň vám nastíní, jak proběhl letošní Opening YOUR PARKu a první Grill'n'Grind Session ever.

První díl série Grill'n'Grind session 2020 se i přes nepřízeň počasí vyvedl a další díl si můžete přijet užít již tuto sobotu 15.2. od 19:00 před bar 2Dvojka v Deštném v Orlických horách. Budou pro Vás opět připraveny dvě překážky na jibování, rozehřátý plynový gril na Vámi donesené dobroty, mini kontest o ceny od partnerů a večer i afterparty na baru 2Dvojka hudebně doprovodí DJ Dusty Feet a DJka Fifka.

 Report: YOUR PARK Opening + Grill'n'Grind session

Díky podpoře Ski centra Deštné, usilovné práci zasněžovačů, vybroušených skills rolbařů a tvrdé dřině shapers se v sobotu 1.2.2020 v Deštném v Orlických horách uskutečnila otevíračka místního YOUR PARKu.

Už půl hodiny před spuštěním vleků to pod parkem vypadalo jako za pět sedm před Kauflandem, jen s věkovým rozdílem a místo vozíků se postávalo s prknama a lyžema. V deset byl už park narvanej jak šalina v pondělí po ránu a všichni si užívali ježdění na připravovaném set-upu, kde se brousilo na čtyřech platformách v řadě. Každá obsahovala bednu a zábradlí různých délek, tak aby si každý vybral to svoje pomazleníčko. Ve spodní části parku se létalo jako v reklamě na Redbull a to na dvou skocích s tablem 8 a 12 metrů. Ze strany vrchního menšího skoku byl pro milovníky half-pipe naznačen hojně využívaný rádius.

U paty snowparku, hned vedle nástupu na vlek, rozbalili kluci ze Snowboard Zezula svoje testovací centrum, kde si mohl každý přijít zdarma půjčit prkna značek Gravity, Arbor, Endeavor, Nidecker a Flow a rovnou je prubnout v YOUR PARKu nebo na sjezdovce.

Po dešti z předchozí noci jsme naštěstí mohli strávit den bez padajících kapek a i sluníčko na nás sem tam mrklo zpoza mraků. Díky tomu si odpočívající návštěvníci mohli u baru 2Dvojka, který je hned pod parkem, užívat výhled na dění v parku za doprovodu hudby šéfované DJs Dusty Feet a Jazza.

Ve čtyři hodiny přestaly jezdit vleky a pomalu se začal připravovat první díl letošní série Grill’n’Grind session, která se koná mimo otevíračku snowparku také v termínech 15.2./14.3 a bude součástí i zavíračky parku 28.3.

Rolba dotáhla bedýnku a rail, shapers je zakopali a naházeli náskoky, parta od Dvojky to všechno nasvítila a připravila rozehřátý plynový gril a G’n’G session mohla začít. Okolo sedmé hodiny na překážkách proběhl kontest od partnerů akce Snowboard Zezula, Pivovar Agent, Ski centrum Deštné, bar 2Dvojka, Snowpunx a Kohoutková voda. Velká účast byla hlavně ve jménu mladších ročníků, ale několik nezlomných jiberů z řad starších se taky našlo a jibovalo se až dokud nepřišel liják, který připomínal období deštů někde v tropech a rychle ukončil dění na sněhu. 

Další program probíhal ve stanu před barem, kde si na připraveném grilu mohli zájemci opéct svoje dobroty. Ve stanu byl mimo gril a posezení i jeden ze dvou tanečních parketů, na kterých se roztáčely taneční kreace za doprovodu hudby od neúnavných DJs. Druhý dancefloor byl uvnitř baru, kam se přeživší přemístili po půlnoci, aby se mohli dodělat tancem a pitím.

I přes letošní nepřízeň počasí se za obrovské podpory Ski centra Deštné otevíračka YOUR PARKu povedla a návštěvníci všech věkových kategorií opouštěli Deštné v Orlických horách spokojení.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

FreerideTV: Na pokec s Mikim Pajerem

Po MČR ve slopestylu ve Vítkovicích a před vypuknutím pandemie Koronaviru jsme si k nám do FreerideTV na pokec pozvali českého Burton team ridera Mikiho Pajera. Řeč byla o... snowboardingu. Probrali jsme MČR, ježdění v Laaxu, Burton hardware a další věci kolem Mikiho života.

Rozhovor se Štěpánem Prušou - novým Snowboardel team riderem

Přinášíme vám další a letošní sezónu poslední rozhovor ze série, ve které vám představujeme nové Snowboardel team ridery. Tentokrát jsme na pár slov vyzvali mladého zabijáka Štěpána Prušu, který když se prohání parkem rozhodně upoutá vaší pozornost.

Shrnutí letošní Snowboardel Insta Challenge & zrušení březnového kola

Vzhledem k pandemii Koronaviru a s ní spojenou karanténou bohužel musíme kromě různých natáčení, focení a tak dále zrušit i březnovou Snowboardel Insta Challenge. Chápeme, že zrovna není, kde jezdit a natáčet, pokud nemáte na zahradě za domem trubku nebo rail na kartáčích. Pojďme si v tomhle článku ale dát aspoň shrnutí předchozích dvou měsíců.