Report z lokálních závodu Neklid Open Jam - Fotogalérka + Video

Na jedné ruce by člověk napočítal kolik je u nás za celou sezónu lokálních závodů. Naštěstí v Krušných horách je stále silná základna riderů, shreďáků, srdcařů a nadšenců a tak zde může proběhnout hned několik akcí za zimu. Jedna z nich je Neklid Open Jam, který proběhl 12.2.2022. Pojďme se podívat jak to celé dopadlo.

Předáváme psané slovo Erichovi Cinklovi

Ahoj Freerajďáci!

Po odložení události o týden kvůli větru a oblevě vyšlo poté vše na výbornou.
Měli jsme krásný azur den a přihlásilo se do našeho závodu SNB/SKI Jam na 48 jezdců, dokonce i ze sousedního německa. Pro závodníky bylo občerstvení zdarma a měli jsme akční cenu ski pasů za 400,- na celý areál Klínovec.

Kolem 13:00 se uskutečnila prezenční jízda každého závodníka.
Ve 14.00 Jam až do vyhlášení akce. + Best Trick na Rainbow

Organizátor akce Ski areál Klínovec s shapers Mongollica crew

Věcné ceny dodalo Nitro snowboards. Díky!

Výsledky:

Snb holky:

1.Mia Fejglová
2.Mája Krauerová
3.Nikol Koucká

Snb Junioři:

1.Samuel Fejgl
2.Martin Kadlec
3.Filip Kalenda

Snb Muži:

1.Láda Hrstka
2.Jan Rovenský
3.Tomáš Lotll

Ski muži:

1.Aleš Pecka
2.Martin Šimek

Ski holky:

1. Maria Sklenáriková

Zveřejnil

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Na Corvatschi se odjela letos poslední zastávka FIS světového poháru

O víkendu proběhl poslední závod světového poháru letošní zimy, který se uskutečnil ve vysoko položeném snowparku Corvatsch ve švýcarských Alpách. Kdo se na místě nejvíce předvedl, jak dopadl Kuba Hroneš a Vanessa Volopichová a kdo si letos odnáší křišťálové glóby se dozvíte v článku plném fotek od Petra Večeřy!

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!