Riksgränsen - 1990-2016

Legendární místo pro snowboarding, to je Riksgränsen, který se nachází na severu Švédska u norských hranic, daleko za polárním kruhem. Od začátku devadesátých let se do tohoto městečka začaly sjíždět filmové produkce z Evropy i USA, mimojiné například Absinthe Films, Pirate Movie Production či Robot Food.

Před několika dny se na tomto místě sjely legendy snowboardingu, aby akcí King of the Hill 2016 pokřtily památník po zesnulém snowboarderovi a legendě z devadesátých let, kterým nebyl nikdo jiný než Craig Kelly.

V editu, který ve dvaceti minutách mapuje zasádní okamžiky, které se v tomto malém městečku na severu Švédska udály, se objeví legendární jezdci Craig Kelly, Dave Seone, Terje Haakonsen, Sebu Kuhlberg, Aleksi Vanninen, Daniel Franck, Johan Olofsson, Freddie Kalbermatten, Jake Blauvelt, David Benedek, Peter Line, Josh Dirksen, Lauri Heiskari, Eddie Wall, Aaron Biittner, Iikka Bäckström, Gigi Rüf, Kalle Ohlson, Arthur Longo, Hans Åhlund, Joni Malmi, Nicolas Muller, Peter Ström, Antti Autti, Björn Lindgren, Eero Ettala, Sven ThorgrenIngemar Backman.

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.