RK1 Family Vacation

Záběrů z loňské sezóny má Stale Sandbech nepřeberné množství. Jeho hlavní kameraman Spenny aka Gimbal God ho doprovázel skoro na každém kroku a i dnes si tak můžeme dát další rekapitulaci zimy 17/18. Dnes to bude jarní Laax s RK1 crew.

RK1 crew není potřeba představovat. Tahle severská banda je na "trhu" už pěkných pár let a je příkladem, že jedna skupinka kamarádů to umí dotáhnout daleko. Většina RK1 členů to dotáhla až do různých světových snowboardových teamů. V editu RK1 Family Vacation se přesuneme na konec loňské zimy, kdy Stale Sandbech, Torgeir Bergrem, Alek Oestreng, Len Roald Jørgensen a další z party vyrazili do švýcarského Laaxu, kde si užili několik dní luxusních podmínek. Za kamerou a střihem opět Spenny.  

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Premiéra videa Spike od Nitro Snowboards v třinecké hospodě!

I když už je nové video SPIKE z dílny Nitro Snowboards online, tak v pátek 28.11. 2025 si jej můžete dát pěkně prezenčně s východní partou v Třinecké lokální hospodě pod taktovkou místního srdcaře Raďula! Kdo na jeho akci někdy byl, tak ví, že tam v pátek prostě nesmí chybět!

Absolvuj školení zdarma a staň se rozhodčím snowboardingu

Láká tě práce snowboardového rozhodčího nebo se chceš dozvědět více o hodnocení freestylových závodů? Pozor školení je zítra, takže jednej rychle. Čti dále.

Český počin "Villagers" od kluků z Krkonoš je online

Duo vítkovických shapers - Filip Škrabálek a Filip Znamenáček během 2 let natáčení dali dokupy krátký streetový banger. Po dvou premiérách je filmek konečně online. Tak mrkej na to!